Skocz do zawartości

Legacy kombi II 1998 - silnik tylnej wycieraczki


SLEPSON

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
jak w temacie tylko z pytaniem, czy będzie ewentualnie pasować silniczek z III generacji ? na fotkach z allegro wygląda niby identycznie jak ten, z mojej wersji.

A masz silniczek spalony? Zazwyczaj zatarciu ulega oś wycieraczki. Ściąga się wycieraczkę, rozbiera mechanizm, przeciera ośkę drobnym papierem ściernym i aplikuje sporo dobrego smaru. Potem złożyć i czekać kolejne 2-3 lata na kolejne zatarcie. Ewentualnie częściej używać tylnej wycieraczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie tylko z pytaniem, czy będzie ewentualnie pasować silniczek z III generacji ? na fotkach z allegro wygląda niby identycznie jak ten, z mojej wersji.

A masz silniczek spalony? Zazwyczaj zatarciu ulega oś wycieraczki. Ściąga się wycieraczkę, rozbiera mechanizm, przeciera ośkę drobnym papierem ściernym i aplikuje sporo dobrego smaru. Potem złożyć i czekać kolejne 2-3 lata na kolejne zatarcie. Ewentualnie częściej używać tylnej wycieraczki :)

 

Ta tak, wiem. Sprawdzane było = spalony. Mam już nówkę i pamiętam o przecierce ośki :) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów niespodzianka :angry:

 

now silniczek, który do mnie dotarł, mimo, że sprawdzony po VIN i "dedykowany" niestety różni się od zamontowanego w moim aucie.

W związku z tym poszukuję takiego jak na zamieszczonej fotce (z prawej) MOŻE BYĆ ZFAJCZONY, dobry mechanizm przełożę sobie z tego działającego.

 

silnik_wycieraczka_tyl_LegacyGX 1998.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...