Skocz do zawartości

Komu "świnkę", komu?


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To takie "miejskie" wieśniactwo raczej :mrgreen:

 

:(:twisted: I przypomina mi się jako żywo rysunek Mleczki. Świnka, na której jedzie trzymając "jaskółkę" facet w gumofilcach, waciaku i beretce z glistą. W tle rodzina z miasta: facet w garniturze, podobnie ubrane dziecko, żona, wszyscy sztywni, jakby połknęli kij od szczotki i z ponurymi minami. Przed drzwiami chałupy żona jegomościa, która Krzyczy bodajże: "STIFAN, uspokój się, miastowym i tak nie zaimponujesz" :twisted::mrgreen:

 

Ale zawsze warto się starać, co ? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie "miejskie" wieśniactwo raczej :mrgreen:

 

:(:twisted: I przypomina mi się jako żywo rysunek Mleczki. Świnka, na której jedzie trzymając "jaskółkę" facet w gumofilcach, waciaku i beretce z glistą. W tle rodzina z miasta: facet w garniturze, podobnie ubrane dziecko, żona, wszyscy sztywni, jakby połknęli kij od szczotki i z ponurymi minami. Przed drzwiami chałupy żona jegomościa, która Krzyczy bodajże: "Stefan, uspokój się, miastowym i tak nie zaimponujesz" :twisted::mrgreen:

 

Ale zawsze warto się starać, co ? :roll: :mrgreen:

 

Dooobre :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy... tego... małą modyfikację wprowadziłem :mrgreen:

 

Oooops.... :twisted: :shock: 8) :mrgreen: Ale można się było tego spodziewać 8) :mrgreen: :mrgreen: Możliwości edycji postów innych użytkowników pozazdrościć :twisted: Aż sam się boję myśli, co by się działo, gdybym ją miał :twisted: :roll:

To byłoby zupełnie jak zabawy małpy z brzytwą :shock: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Klubu Subaru nie dostałem żadnej świnki, to może kupiłbym tu jakiegoś fajnego wieprzka? Mam bordową Astrę - może coś pod ten kolorek? Plizzzzzz chcę się wyróżniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez prosiłbym o taka świnke :mrgreen:

 

KrisKristoffers, raju, wyslijcie mi "zamówienie" z adresem do wysyłki na PW, to Wam wyślę.

 

Godlik zacznij pobierac oplaty od swojej chodowli wpieprzkow bo to az glupio sie robi bierz powiedzmy rownowartosc piwa w knajpie za sztuke i Ty bedziesz zadowolony i ludziskom kieszenie nie ucierpia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...