Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki V ZSJ

 

Kategoria N/A

 

1-Krzysztof

2-Qba 25

3-Pajac-am

4-Semperit

5-Krzysztof 0430

 

Kategoria turbo

 

1-Mariost

2-Piotrecki (brakowało Cię na pudle )

3-Kamilos

4-Kuba bb

5-Kaszalot

5-Luk

7-Juras

8-Ropniok

9-Maikos 87

10-Czekolada

11-Phoenix

12-Roqve

 

Kategoria gość

 

1-Łukasz Kuś

2-Łukasz Kobiela

 

Piotrecki masz do odebrania dyplom i nagrodę a semperit dyplom !!!!! Jak odebrać - piszcie na PW

Ta lista kłamie :P Mam wolnossaka. Albo organizator uznał, że przejechałem trasę na tyle szybko, że mogę konkurować z turbinkami :P Serdeczne podziękowania dla Jurasa za zorganizowanie fajnej imprezy oraz dla Kuby z zielonego buga za udzielenie cennych wskazówek podczas przejazdów :)

Edytowane przez mackos87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Kuby z zielonego buga za udzielenie cennych wskazówek podczas przejazdów

Chętnie pomógł bym bardziej... gdybym tylko sam umiał :P Na pewno inaczej by to wyglądało, gdyby zima dopisała i człowiek byłby "rozjeżdżony" na Salmopolu ;) Jeśli jednak coś z moich uwag Ci się przydało, cieszę się bardzo.

 

Polecam książkę Sobiesława Zasady "Prędkość Bezpieczna" lub "Szerokiej drogi" ( IMO to "Prędkość bezpieczna"+ rozdział o rajdzie Safari, sprzedają ją na Orlenie chyba po 10 zł). Mimo upływu lat ciągle można znaleźć tam ciekawe rzeczy i zastanowić się, jak i co się w aucie dzieje podczas prowadzenia. Nic jednak nie zastąpi treningów za kółkiem.

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co pamiętam ze spota:

Dziewczynka stojąca na poboczu, zasłaniająca uszy rękoma, gdy przejeżdżaliśmy całą zgrają przez te wioski :D

 

P.S.

W końcu kary za przejechanie linii mety nie zostały naliczone? :P

A to mogło zmienić wyniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalka

 

 

Nick 1 os 2 os suma

 

1- Mariost 43,5 52,1 1,35,6

2- Łukasz Kuś 43,8 52,8 1,36,6

3- Piotrecki 42,8 54,5 1,37,3

4- Kamilos 43,3 55,0 1,38,3

5- Krzysztof 46,0 52,7 1,38,7

6- Kuba bb 46,1 54,1 1,40,2

7- Kaszalot 47,0 55,0 1,42

7- Luk 46,8 55,2 1,42

9- Juras 46,6 56,o 1,42,6

10- Qba 25 47,6 55,2 1,42,8

11- Ropniok 49,5 54,0 1,43,5

12- Pajac 49,8 56,2 1,46

13- Semperit 52,7 58,4 1,51,1

14- Mackos87 54,7 1,00 1,54,7

15- Krzysztof04 1,00,3 1,01 2,01,3

16- Łukasz EVO 42,5 42,5

17- Czekolada 43,5 43,5

18- Fenix 48,0 48,0

19- Roqve 49,7 49,7

 

Nie wiem dlaczego nie chce mi się to czytelnie poukładać !!!! niech ktoś kumaty to poprawi !!!!

 

Ta lista kłamie Mam wolnossaka

 

Lista poprawiona !!!

 

W końcu kary za przejechanie linii mety nie zostały naliczone?

 

Nie były !!! ale drugi os już był w porządku !!

 

 

Jeszcze jest dużo do poprawienia w organizacji ale to nie miało być niesamowicie profesjonalne ale żeby się pobawić !!!

 

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Mariost 43,5 52,1 1,35,6

2- Łukasz Kuś 43,8 52,8 1,36,6

3- Piotrecki 42,8 54,5 1,37,3

4- Kamilos 43,3 55,0 1,38,3

5- Krzysztof 46,0 52,7 1,38,7

6- Kuba bb 46,1 54,1 1,40,2

7- Kaszalot 47,0 55,0 1,42

7- Luk 46,8 55,2 1,42

9- Juras 46,6 56,0 1,42,6

10- Qba 25 47,6 55,2 1,42,8

11- Ropniok 49,5 54,0 1,43,5

12- Pajac 49,8 56,2 1,46

13- Semperit 52,7 58,4 1,51,1

14- Mackos87 54,7 1,00 1,54,7

15- Krzysztof04 1,00,3 1,01 2,01,3

16- Łukasz EVO 42,5 42,5

17- Czekolada 43,5 43,5

18- Fenix 48,0 48,0

19- Roqve 49,7 49,7

 

ale jaja poukladałem i sie rozypało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze podziękować Kubie za przypomnienie o ABS-ie :) jemu zawdzięczam podium. Chociaż mogło by być o wiele lepiej w drugim przejezdzie niż tylko marne 54 :P gdyby nie problem przypalonego sprzęgła które póżniej wróciło do normy już w domu.

 

Juras może letni jeszcze ZJS? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras może letni jeszcze ZJS?

 

 

 

 

 

Właśnie na pole wywożony jest gnój (obornik ), jutro zostanie zaorane i przygotowane pod zasiew !!! Byłem dzisiaj gazdowi podziękować za użyczenie pola, rozliczyć się i zrobić rezerwację - ale na zimowy !!!!

 

teraz na Was ( Bielsko ) kolej zorganizować spotkanie !!!

 

Musze podziękować Kubie za przypomnienie o ABS-ie

 

A dlaczego mnie nie przypomniałeś !!! Fajnie bym sobie jechał na bombie do nawrotu zblokował koła, wajchę pociągnął wewalił jedynkę i w połowie łuku byłbym znowu na bombie !!! aj ty niedobry !!!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Juras K, taką tabelkę zrobiłem.

 

12777916875_9162aacf7f_o.png

Czasy V ZSJ by Krzysztof0430, on Flickr

 

Z tego co zrozumiałem to Łukasz EVO, Czekolada Fenix i Roqve nie jechali drugiej trasy.

 

Dziwnie wygląda tabela z wynikami gdy ja jako jedyny mam sumę czasów powyżej 2 min. :lol:

 

Fajnie bym sobie jechał na bombie do nawrotu zblokował koła, wajchę pociągnął wewalił jedynkę i w połowie łuku byłbym znowu na bombie !!! aj ty niedobry !!!
szkoda że nie przyszło mi to na myśl żeby na zblokowanych kołach jedynkę w maluchu wciepać. :P Ta technika pomogła by mi w paru miejscach. Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Jest o tyle problem że nie mamy POLA :-) Cały czas myślę gdzie takie zabawy w okolicy BB organizować. jakieś parkingi, nieużywane uliczki, stare tereny fabryk nic mi kompletnie do głowy nie przychodzi ostatnie takie miejscy było ale teraz na nim stoi AUCHAN i LEROY MERLIN. Bielski automobilklub organizował tam KJS. Podobny był teren jak na Sprincie w Kaczycach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze podziękować Kubie za przypomnienie o ABS-ie :) jemu zawdzięczam podium. Chociaż mogło by być o wiele lepiej w drugim przejezdzie niż tylko marne 54 :P gdyby nie problem przypalonego sprzęgła które póżniej wróciło do normy już w domu.

 

Juras może letni jeszcze ZJS? ;)

 

noo qrde ze ja sie nie zorientowałem o co chodzi z tym abs'em ;p ojj człowiek z roku na rok będzie mądrzejszy ;p

 

 

U nas Jest o tyle problem że nie mamy POLA :-) Cały czas myślę gdzie takie zabawy w okolicy BB organizować. jakieś parkingi, nieużywane uliczki, stare tereny fabryk nic mi kompletnie do głowy nie przychodzi ostatnie takie miejscy było ale teraz na nim stoi AUCHAN i LEROY MERLIN. Bielski automobilklub organizował tam KJS. Podobny był teren jak na Sprincie w Kaczycach

 

hmm pola to ja mam dużo ale to tak na zime albo jesień ;p z polem na lato moze być problem jedynie gdzieś jakiś obiekt z duża powierzchnią asfaltową albo szutrową, moze sie uda uruchomić kontakty bo na terenie starego zakładu kumple trenowali drift był tam asfalt w miare równy o dużej powierzchni ok 50 arów, musze sie zapytać czy ten plac maja jeszcze do dyspozycji jezeli tak to mysle ze dało by rade coś oragnąć ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras jak mi wpadnie do głowy gdzie zorganizować spot w Bielsku-B, zaraz rzucam propozycje!

 

 

U nas Jest o tyle problem że nie mamy POLA :-)

 

Starczy żeby była możliwość pogadać , pooglądać bryki i zjeść kiełbasę !!! tego mi na tym spocie strasznie brakowało !!!!

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no różnorakich Wiat kiełbaskwych ci u nas dostatek i na bank je wykorzystamy niejednokrotnie w tym roku :) ale ja nadal czuje niedosyt, takie bezpieczne rajdowanie jest świetne i każdy z nas może sie podszkolić i jeden drugiemu coś podpowiedzieć żeby było szybciej i lepiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry obudziłem się dziś rano zajebiście pozytywnie naładowany po wczorajszym dniu i normalnie czuje niedosyt :)

 

Kumpel z pracy dzwonił mi, że pod Norą było już jakieś tarcie blach przez któregoś z forumowiczów. Kiepsko się dla kogoś rozpoczął sezon:(

 

No nie mówcie,że to Jarek "swoją Łaciatą"...Sorki za złośliwość Jarecki :P

Współczuje...Jeśli to prawda :(

 

Yupp, prawda.

I tak, jak zwykle to ja....

Wstyd straszny, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności zdarzenia.

Wychodzi na to że zderzak też będzie w ciapki... ciekawe co pod zderzakiem jeszcze się okaże :(

 

Tak czy inaczej, spot trochę mi poprawił chumor, a dziś czas wrócić do szarej codzienności.

Dzięki Jurasowi za zorganizowanie spota, pomimo że nie jeździłem było świetnie popatrzeć i posłuchać tylu świetnych aut!

Dzięki Piotreckiemu za to że poczekał i dojechaliśmy, dzięki @@pajac_am, za kurs do miasta, i dziękuję całej reszcie za świetną atmosferę!

Czekam na zdjęcia i czas się zająć Świnią.... znowu :/

 

No przykra sprawa ale kilka osób się dziwiło czemu sobie nie pojeździłeś przecież samochód w sumie sprawny.

 

Auto sprawne, ale miałem dość wrażeń szczerze mówiąc... Poza tym trochę się bałem o zawias na tych dziurach.

Głównie jednak bałem się o całkowite pozbycie zderzaka.

Jak się auto odebrało w czwartek, a w niedziele miało drugiego dzwonka to już się tak nie pali do upalania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...