Skocz do zawartości

Rajd Wawelski Ogłoszenie!!!


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Miszy informuje iz osoby które jada samochodami w paradzie Subaru podczas prologu rajdu Wawelskiego proszone są o podstawianie czystych samochodów pod salon subaru w czwartek od godziny 14... Moze byc problem z myjnią dlatego prosi sie o umycie aut we własnym zakresie.. Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile widziane także przywiezienie jakichś kanapek - dla siebie i dla organizatorów, przy okazji... bo zalatani są okrutnie i niektórzy pewnie nie zdążą zjeść rano w domu :roll:

 

Żadne cuda - wystarczy ser, szynka... może jakiś pomidor albo ogóreczek... Pliizzz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, to dzień wcześniej mam myjnię zarezerwowaną, ale potem jest jeszcze trochę czasu (jakaś doba) i jazda do Kraka. Jak się upierdzieli, to myjni z sobą nie wezmę żeby poprawić. Zresztą wcześniej być nie mogę, żeby jakiejś na miejscu szukać.

Jeżeli nie będzie możliwości domycia w salonie przed wyjazdem, tak jak było to uzgadniane w piątek, to bardzo mi przykro.

Proszę, żeby za mnie wzięto kogoś innego. Ja nie jestem w stanie zagwarantować że dojadę z Gliwic idealnie czystym samochodem, a brudnym to i sam nie mam ochoty przed prologiem jechać. Chętnych było trochę, więc pewnie nie będzie problemu z kimś na moje miejsce.

Buffy22, skoro występujesz tu "w imieniu", to proszę przekaż to gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, to dzień wcześniej mam myjnię zarezerwowaną, ale potem jest jeszcze trochę czasu (jakaś doba) i jazda do Kraka. Jak się upierdzieli, to myjni z sobą nie wezmę żeby poprawić. Zresztą wcześniej być nie mogę, żeby jakiejś na miejscu szukać.

Jeżeli nie będzie możliwości domycia w salonie przed wyjazdem, tak jak było to uzgadniane w piątek, to bardzo mi przykro.

Proponuję, żeby mnie ktoś zastąpił. Ja nie jestem w stanie zagwarantować że dojadę z Gliwic idealnie czystym samochodem, a brudnym to i sam nie mam ochoty przed prologiem jechać. Chętnych było trochę, więc pewnie nie będzie problemu.

Buffy22, skoro występujesz tu "w imieniu", to proszę przekaż to gdzie trzeba.

 

no i dobrze jarmaju, pojedziesz z nami na imprezę , może być brudnym autem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie możliwości domycia w salonie przed wyjazdem, tak jak było to uzgadniane w piątek, to bardzo mi przykro.

 

Wygląda na to, że SIP robi nam wielką przysługę. Szkoda, że nawet myjni nie mogą zagwarantować. Ale Jarmaj tak prawde mówiąc to powinieneś mieć szmateczkę i przed samym ruszeniem go wypucować. Czy ty myślisz, że się nie przykurzy jadąc z Emila. Daj znać na PW co z tymi fotelami o których rozmawialiśmy pod Emilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w imieniu mishy :?: :shock:

 

nie przypominam sobie, żebym komukolwiek udzielał zgody na wypowiadanie się w imieniu moim, EFP lub SIPu. Gdybym miał jakąś informację do przekazania to zrobiłbym to sam, a nie "wyręczał się" osobą nie związaną z naszą firmą :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...