Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Moze jestes lepiej chroniony? Albo twardszy, bo jak widac my mietcy jak zolte, gumowe kaczuszki jestesmy

 

 

Raczej dobrze chroniony, co widać na zdjęciach. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

tak tak, to ten polar Subaru SWRT :mrgreen:

dziwne jest to, że ja też taki miałem, a jednak żebra mnie na..walają :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkać się standardowo - nie licząc stycznia - w połowie miesiąca, czyli 15.02

 

No i oczywiście dopisuję się do listy:

1. Devlin

2. Hogi

3. Raju

4. adamusmax

5. Chloru

6. Blue

7. Azrael

8. HubiSubi

9. Polini

TEN. MIKKI... hehehe

11. Szerszeń

12. Zofija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień po Walentynkach mogę nie być w stanie prowadzić gokart :roll: :mrgreen:

 

No... Jeżeli ktoś w ogóle obchodzi walewtynki... to zdecydowanie lepiej jest wystartować dzień po niż przed - przynajmniej 14/02 wystąpi bez sinikaów i bolących żeber, co może znacznie wpłynąc na poprawę jakości kontaktów damsko-męskich/damsko-damskich/męsko-męskich/innych* ;)

 

*niepotrzebne skreślić :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Jeżeli ktoś w ogóle obchodzi walewtynki... to zdecydowanie lepiej jest wystartować dzień po niż przed - przynajmniej 14/02 wystąpi bez sinikaów i bolących żeber, co może znacznie wpłynąc na poprawę jakości kontaktów damsko-męskich/damsko-damskich/męsko-męskich/innych* ;)

 

Moim zdaniem wystapienie w siniakach i bolacych zebrach jest bardzo meskie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystapienie w siniakach i bolacych zebrach jest bardzo meskie :twisted:

 

devlin - Jaaasne... :???: ładnemu we wszystkim ładnie - nawet w siniakach, tak :?: :smile:

 

 

Ja dobiłem żebra w ciągu dwóch dni z rzędu :cool: Dwa dni w Blue City :mrgreen::mrgreen:

 

raju - znowu jeździłeś nielegale :evil::evil::evil:

zobaczysz - to się kiedyś na Tobie zemści :twisted: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Jeżeli ktoś w ogóle obchodzi walewtynki... to zdecydowanie lepiej jest wystartować dzień po niż przed - przynajmniej 14/02 wystąpi bez sinikaów i bolących żeber, co może znacznie wpłynąc na poprawę jakości kontaktów damsko-męskich/damsko-damskich/męsko-męskich/innych* ;)

 

Moim zdaniem wystapienie w siniakach i bolacych zebrach jest bardzo meskie :twisted:

 

Szczególnie dzień po walentynkach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...