Skocz do zawartości

Forester DISEL - stan aktualny


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Noo benzyna 2.5 to w ogóle kapota dmucha UPG co 15kkm
Nie no to już bajki z mchu i paproci jakieś... Te 15kkm to lekkie przegięcie. Jeżdzę forkiem 2,5 turbo MY09 i na razie do przebiegu 74kkm nie ma żadnych objawów. Faktem jest, że auto kupiłam z pewnej pierwszej ręki (nabyte w ASO, serwisowane regularnie, po zakupie sprawdzane dla pewności w innym serwisie) a nie od handlarza, którego wali za przeproszeniem, co auto ma nalane i kiedy. Nie mówię, że mnie nie czeka UPG po 100kkm albo wcześniej ale nie demonizujmy :wacko: O turbo trzeba bardziej dbać i częściej kontrolować ale frajda z jazdy jest nieporównywalna. Więc jeśli ktoś chce otwierać maske raz w miesiącu, a nie raz w tygodniu to niech nie kupuje turbo. UPG czeka nas wszystkich wcześniej czy później ;) Jak się będzie miało szczęście i kupi dobry egzemplarz i będzie o niego dbać to pewnie później ;) Edytowane przez april26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że auto kupiłam z pewnej pierwszej ręki (nabyte w ASO, serwisowane regularnie, po zakupie sprawdzane dla pewności w innym serwisie) a nie od handlarza, którego wali za przeproszeniem, co auto ma nalane i kiedy. Nie mówię, że mnie nie czeka UPG po 100kkm albo wcześniej ale nie demonizujmy :wacko:O turbo trzeba bardziej dbać i częściej kontrolować ale frajda z jazdy jest nieporównywalna.

Gender! Gender na forumie :ph34r::o:idea:

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...