Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to się zastanawiam zawsze: Jak to jest? Mamy dość duże państwo, wielu obywateli, a nasza najlepsza liga czyt. ekstraklasa jest na takim poziomie, że czasem szkoda komentować. 

Mniejsze państwa mają tak mocne ligi, że ekstraklasa kiedy się z nimi konfrontuje to są dla nich jak pionki.

Rozumiem, pieniądze, boiska i możliwości sponsorów, ale czy naprawdę naszym chłopakom czegoś brakuje? Ja tak nie uważam, wydaje mi się, że po prostu za mało osób w siebie wierzy, że można wygrać w takich spotkaniach z zagranicznymi klubami i zjada ich strach. Mam nadzieję, że dożyję czasów, gdzie Polska drużyna ( nie reprezentacja bo ta akurat idzie w bardzo dobrym kierunku jak każdy wie) powalczy w Lidze Mistrzów jak równy z równym.

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19309605,pilka-nozna-polska-pojdzie-za-belgia.html

 

Może coś z tego będzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja to się zastanawiam zawsze: Jak to jest? Mamy dość duże państwo, wielu obywateli, a nasza najlepsza liga czyt. ekstraklasa jest na takim poziomie, że czasem szkoda komentować. 

Mniejsze państwa mają tak mocne ligi, że ekstraklasa kiedy się z nimi konfrontuje to są dla nich jak pionki.

Rozumiem, pieniądze, boiska i możliwości sponsorów, ale czy naprawdę naszym chłopakom czegoś brakuje? Ja tak nie uważam, wydaje mi się, że po prostu za mało osób w siebie wierzy, że można wygrać w takich spotkaniach z zagranicznymi klubami i zjada ich strach. Mam nadzieję, że dożyję czasów, gdzie Polska drużyna ( nie reprezentacja bo ta akurat idzie w bardzo dobrym kierunku jak każdy wie) powalczy w Lidze Mistrzów jak równy z równym.

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19309605,pilka-nozna-polska-pojdzie-za-belgia.html

 

Może coś z tego będzie? 

 

Obyś miał rację. Akurat Belgia jest jednym z lepszych przykładów, jak małe państwo może zrobić futbolową potęgę. Bo na dzień dzisiejszy tak chyba można powiedzieć o reprezentacji Belgii. Nie wspominając już jej pozycjach w rankingach, ich gra jest naprawdę dobrze wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Porządne państwo.

W Polsce dostali by jakieś śmieszne grzywny, których i tak by nie zapłacili.

Legia ma piękne oprawy, ale trzeba wziąć pod uwagę, że na mecze przychodzą rodziny z dziećmi, a niektórzy Panowie są nieprzewidywalni.

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj smutni panowie zepsuli cale widowisko w Chorzowie . Miało byc konkretne zakończenie roku na C6 a panowie o smutnych twarzach przejęli race , petardy stroboskopy etc psując cały przygotowany spektakl na trybunach. Na boisku też lipa 4-0 w plecy i czerwona kartka dla bramkarza.

 

Teraz wyjazd na Niecieczę na zakazie.

 

 

A.C.A.B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz wyjazd na Niecieczę na zakazie.

 

 

 

zakaz czy nie zakaz i tak was wszędzie sporo było ostatnio

 

No staramy sie udowodnić ,że mimo starego stadionu (brak akustyki) ,przeciętnych wyników mamy najlepszych kibiców w PL . Wyjazdowo jak narazie najlepsi ;)

A dziś losowanie.

Znowu grupa śmierci ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.Francja

 Albania

 Rumunia

 Szwajcaria

 

 

 

 

B.Anglia

   Walia

   Słowacja

   Rosja

 

 

 

C.Niemcy

    Irlandia płn.

    Polska

    Ukraina

 

 

D.Hiszpania 

   Turcja

   Czechy

   Chorwacja

 

 

 

E.Belgia

   Irlandia

   Szwecja

   Włochy

 

 

 

F.Portugalia

   Islandia

   Węgry

   Austria


Może być.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...