Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Robert trochę sfrustrowany ,że nic nie ustrzelił,ale jego obecność na boisku i tak jest bezcenna.

 

Wczorajszy mecz idealnie pokazał dlaczego Robert nie gra w Anglii, tylko w Bundeslidze. Z chwilą kiedy ma obrońcę, który lata za nim jak pies, jest praktycznie bezużyteczny.

Trudno się z tym nie zgodzić, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robert trochę sfrustrowany ,że nic nie ustrzelił,ale jego obecność na boisku i tak jest bezcenna.

Wczorajszy mecz idealnie pokazał dlaczego Robert nie gra w Anglii, tylko w Bundeslidze. Z chwilą kiedy ma obrońcę, który lata za nim jak pies, jest praktycznie bezużyteczny.

Trudno się z tym nie zgodzić, prawda?

Ale dzieje sie tak tylko dlatego ze nie biega za nim jeden tylko przynajmniej dwoch. Zobacz co sie stalo jak Durm mial go sam przyplinowac.

Wczoraj gral utykajac caly mecz i prawie wpisal sie na liste strzelcow mimo asysty dwóch obrońców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to że nie gra w Premier League to raczej jego wybór niż brak zainteresowania angielskich klubów....

 

Oczywiście. Jest profesjonalistą i sam sobie zdaje sprawę, że w Premier League nie wystarczy tylko wykanćzać akcje, ale także samemu je konstruować. I często wracać na swoje pole karne.

Dlatego wybrał pozostać w Bundeslidze, bo jest znacznie łatwiej.

Poza tym gdyby faktycznie jakiemuś klubowi z PL na nim zależało, to napewno by tam był. Marzenie każdego piłkarza jest grać w kolebce futbolu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robert trochę sfrustrowany ,że nic nie ustrzelił,ale jego obecność na boisku i tak jest bezcenna.

 

Wczorajszy mecz idealnie pokazał dlaczego Robert nie gra w Anglii, tylko w Bundeslidze. Z chwilą kiedy ma obrońcę, który lata za nim jak pies, jest praktycznie bezużyteczny.

Trudno się z tym nie zgodzić, prawda?

 

 

Marcus,a czym różni się styl gry Van Persiego i Roberta?Bo mnie się zdaje ,że niczym a ten pierwszy całkiem nieźle radzi sobie w PL ;) Wręcz uważam,że Robert więcej pracuje w polu.

 

Robert to klasa światowa,zdobywa bramki i asysty,każda liga i każdy zespół chciał i chce mieć go u siebie.Zabiegali o niego Liverpool,City,Man.U.,Arsenal no i Chelsea na czele z Mourinho.Robert zdecydował się na Bayern,również ze względu na możliwość pracy z Pepem.

Wystarczy mieć pomysł na Roberta a efekty przyjdą,co już widać w ostatnich spotkaniach bundes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marcus,a czym różni się styl gry Van Persiego i Roberta?

 

Van Reypis więcej inicjuje akcji? Więcej atakuje ze skrzydała? Lepiej gra w powietrzu? Niemal zawsze po stracie piły przez utd jest w swoim polu karnym?

 

 

 

 

Bo mnie się zdaje ,że niczym a ten pierwszy całkiem nieźle radzi sobie w PL
 

 

No tak sobie radzi jak całe utd. Dwa sezony temu zgoda, ale teraz?

 

 

 

 

 

Robert to klasa światowa,zdobywa bramki

 

Bez dwóch zdań. Uważam tak samo i dodam do tego, że to chyba najlepszy, polski napadzior od kiedy żyję. I pewnie drugiego takiego prędko nie będzie w Polsce.

 

 

 

 

Zabiegali o niego Liverpool,City,Man.U.,Arsenal no i Chelsea na czele z Mourinho.

 

Spekulacje. Kto już w City nie miał grać, to jedyny Pan Bóg wie.

 

 

 

 

Robert zdecydował się na Bayern,również ze względu na możliwość pracy z Pepem.

 

No to też świadczy, że chłopak ma jaja. Bo z czałym szacunkiem do Guardioli, to uważam, że to czubek jest(nie dosłownie) i oby Roberta nie zmarnował.

 

 

 

 

Wystarczy mieć pomysł na Roberta a efekty przyjdą,co już widać w ostatnich spotkaniach bundes.

 

No właśnie. Pomysł to miał Klopp. W Bayernie to jakoś średnio wygląda póki co. Ale miejmy nadzieję, że Lewy nastrzela tam tyle co w DO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeca tego nie napisałem że nie pracuje.

Ja na to może inaczej patrzę, przez pryzmat CITY. Gdzie jest Kun, który robi 10 zwodów w miejscu i ma start jak pocisk. czy Dżeko, który lata od pola do pola i wyskakuje po dośrodkowaniach metr nad obrońcami.

Wiadomo każdy ma inny styl grania. Napewno inaczej bym na to patrzył gdyby lewy grał w City, bo to jest normalne- dla mnie każdy kto tam gra jest najlepszy(czy obiektywnie, czy nie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślę,że Dżeko to kolejny dobry przykład,że Robert dałby radę w PL.

 

Akurat Edin nie jet tu dobrym przykładem. No chyba, że ma znizkę formy.

Natomiast idealny przykład to zapasiony leń Rooney, który...sam nie wiem jakim cudem gra w pierwszej 11-ce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę,że Dżeko to kolejny dobry przykład,że Robert dałby radę w PL.

 

Akurat Edin nie jet tu dobrym przykładem. No chyba, że ma znizkę formy.

Natomiast idealny przykład to zapasiony leń Rooney, który...sam nie wiem jakim cudem gra w pierwszej 11-ce. 

 

 

Nie wiem,pewnie dużo lepiej sie znasz na City niż ja,ale Edin jakoś na pracowitego mi nie wygląda,poza tym zdaje się dwa ostatnie sezony rzadko kiedy grał całe spotkanie.czy to przypadek?

Jak dla mnie Lewy,Dżeko,Van Persie to klasyczni wysunięci napastnicy.

O ,Torres,kolejny przykład napastnika "jak Lewy" i gra w PL :P

 

PS.Ciekawe,że Robert zdecydował się na pracę z Pepem,dla którego do niedawna tacy gracze mogli w zasadzie nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edin jakoś na pracowitego mi nie wygląda

 

Jak by mu zainstalować krokomierz, to by wyszło, że to piłkarz, który najwięcej km. pokonuje na boisku. Oglądam każdy mecz City i nie można mu zarzucić braku roboty. Wiadomo, że  najbardziej wysynięty jest Kun i to na nim się wszyscy głownie skupiają.

 

 

 

 

 

poza tym zdaje się dwa ostatnie sezony rzadko kiedy grał całe spotkanie.czy to przypadek?

 

Nawet 3 sezony. City gra na 4-5-1 i jeśli Sergio jest zdrowy, to właśnie on wychodzi w pierwszym. Dżeki, juz za Manciniego był super rezerwowym i na pytania dziennikarzy oświadczył, że dobrze się z tym czuje i w ogóle mu to nie przeszkadza.

Bardzo go lubię nawiasem mówiąc. Spokojny, ułożony chłopak. Brak dziar także mówi sam za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni ale ;

 

Wracając do zreszta świetnego meczu a raczej bitwy jaka mozna było sie spodziewać czyli Polska - Szkocja to uważam ze tez należy z remisu sie cieszyć . Szkocja to bardzo bardzo dobra druzyna , bardzo zgrana i ponad przeciętnych umiejętnościach a w dodatku to twardo grający wojownicy ...To ze nie odnieśli (narazie) sukcesu w mistrzostwach o niczym nie świadczy :idea:

 

Po 1szej bramce troszkę zaspalismy a i w głowie jeszcze siedział mecz z Niemcami ...W 2 giej połowie walilismy w Szkotów jak w bęben i tylko szczęścia zabrakło nad wygraną a i hiszpanczyk sędzia okazał sie typowym kaloszem.

 

Osobiscie jestem bardzo optymistycznie nastawiony a raczej pewny co do awansu do EU Championship a co bedzie na turnieju to czas pokaże ...Niemniej po latach posuchy to uważam ze ten team jest w stanie zawalczyć o wiecej niż tylko wyjście z grupy ... Kilku zawodników grających w świetnych zagranicznych klubach przy dobrej atmosferze oraz świetnej taktyce i psychologicznym podejściu jakim moze sie wykazać Nawałka jak i cały sztab ciezko pracujący na sukces to naprawde moze cos z tego wyjść ... Doświadczony i niedoceniany S.Mila za to jest dla mnie fenomenem i fundamentem reprezentacji wraz z Lewandowskim a i Błaszczykowski wniesie następną sile i prawdopodobnie decydujące o ostatecznym sukcesie w naszej reprezentacji :idea:

 

Przed mistrzostwami w siatkówce mówiłem o grze w finale , w piłce bedzie duzo ciężej ale dlaczego nie mamy sie do niego zbliżyć ?

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern demolka. Dortmund znowu w plecy. Arsenal uciekł z pod topora ratując remis.

Alexis jakby trochę odżył po transferze. Miałem wrażenie ze w Barcelonie za bardzo był podporządkowany Messiemu...

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...