Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 
"Brawo polscy kibice. Nie doszukujcie się tutaj ukrytych podtekstów. Oni robią swoją robotę po mistrzowsku. Tak, że zazdrości się polskich siatkarzom. Ponadto za to, że 99 procent fanów klaskało podczas rosyjskiego hymnu i za doping - szczery i największy szacunek" - chwali dziennikarz. Władimir Możajcew Rosyjski dziennik "Sport-Express"

Właśnie tak wygląda to nasze polskie siatkarskie "buractwo" okiem rosyjskiego dziennikarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam dziennikarz:

 

Rosyjski dziennikarz Władimir Możajcew wietrzy spisek i przytacza argumenty z sufitu. Jego zdaniem organizatorzy mistrzostw świata specjalnie wylosowali Rosję i Brazylię do swojej grupy!

 

Dalej:

 

Reguły samego losowania były wielokrotnie zmieniane. Najwyraźniej Polacy uznali, że turniej nie będzie mieć sensu, gdy oni nie znajdą się w półfinałach. (…) W nocy z niedzieli na poniedziałek film z losowania zniknął zresztą z oficjalnej strony turnieju. Organizatorzy chcieli po prostu usunąć dowody zbrodni

 

Źródło: http://wpolityce.pl/sport/214342-rosyjski-dziennikarz-o-polskich-dowodach-zbrodni-chodzi-o-losowanie

 

Stach, nie bierzemy tego Pana na poważnie - serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam dziennikarz:

 

Rosyjski dziennikarz Władimir Możajcew wietrzy spisek i przytacza argumenty z sufitu. Jego zdaniem organizatorzy mistrzostw świata specjalnie wylosowali Rosję i Brazylię do swojej grupy!

 

Dalej:

 

Reguły samego losowania były wielokrotnie zmieniane. Najwyraźniej Polacy uznali, że turniej nie będzie mieć sensu, gdy oni nie znajdą się w półfinałach. (…) W nocy z niedzieli na poniedziałek film z losowania zniknął zresztą z oficjalnej strony turnieju. Organizatorzy chcieli po prostu usunąć dowody zbrodni

 

Źródło: http://wpolityce.pl/sport/214342-rosyjski-dziennikarz-o-polskich-dowodach-zbrodni-chodzi-o-losowanie

 

Stach, nie bierzemy tego Pana na poważnie - serio.

 

 

Chyba sobie żartujesz.

Mieszasz sportową frustrację dziennikarza z niewymuszoną pozytywną ocena polskich kibiców.

 

Pamiętasz co mówił polski komentator kiedy Małysz po raz pierwszy przegrał z Hanawaldem? Mówił oględnie ,że się maćpał :biglol:  To jest normalna frustracja po przegranej "naszego" człowieka i dziennikarz choć powinien być bezstronny to da się czasem wkręcić.

 

Chęć wylosowania Brazylii i Rosji to taki absurd,że szkoda gadać :biglol:

 

Ciekawe jaki miałby cel w chwaleniu Polaków? Chyba że bardzo lubi Syberię ;)

 

Właśnie tak wygląda to nasze polskie siatkarskie "buractwo" okiem rosyjskiego dziennikarza.

 

Widocznie byliśmy na różnych meczach. Ja byłam tylko na jednym ;)

 

 

Najwyraźniej kibice przemyśleli sprawę co też świadczy na ich korzyść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że osoba która po spisku, dowodach zbrodni... - nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem informacji. Może mówić co chce, nie wiemy ile jest w tym prawdy (zamień w jego wypowiedzi 99% na: 50%? 70%? 90%? 10%? ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu bez kitu zawsze dopasujesz człowieka do historii :P:biglol: - to odnośnie tego gościa z rosji

 

ale dobra wracamy do realnego świata, "gwiazda" tenisa PL błysła :

 

 

Jerzy Janowicz w rozmowie z oficjalnym portalem ATP podzielił się z czytelnikami wiedzą o swoim życiu prywatnym. Łódzki tenisista wyjawił m.in., że nie czyta książek.
Łodzianin, zapytany o ulubioną lekturę, odpowiedział wprost: - Żadna. Po chwili dodał, że w ogóle nie czyta książek.

Nasz najlepszy tenisista przyznał także, że wśród sportowców podziwia siostry Radwańskie, Roberta Kubicę oraz siatkarza Mateusza Mikę.

 

brawo ten Pan :biglol::wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaraz się nie okazało, że złote medale były rozdane przy zielonym stoliku. Chłopaki wygrali to na boisku i nie zabierajmy im tego.

FIVB się rządzi trochę innymi prawami niż inne organizacje - z reguły organizator nie ma nic do gadania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jerzy Janowicz w rozmowie z oficjalnym portalem ATP podzielił się z czytelnikami wiedzą o swoim życiu prywatnym. Łódzki tenisista wyjawił m.in., że nie czyta książek.

Łodzianin, zapytany o ulubioną lekturę, odpowiedział wprost: - Żadna. Po chwili dodał, że w ogóle nie czyta książek.

 

Nasz najlepszy tenisista przyznał także, że wśród sportowców podziwia siostry Radwańskie, Roberta Kubicę oraz siatkarza Mateusza Mikę.

 

brawo ten Pan :biglol::wacko:

 

Mógłby się przynajmniej nie przyznawać :P

 

Żeby zaraz się nie okazało, że złote medale były rozdane przy zielonym stoliku. Chłopaki wygrali to na boisku i nie zabierajmy im tego.

FIVB się rządzi trochę innymi prawami niż inne organizacje - z reguły organizator nie ma nic do gadania ;)

 

Oczywiście,zgadzam się medale ciężko,uczciwie i słusznie wywalczone.

 

Myślę o małych ukłonach do organizatora jak konieczność zmiany hali przez Brazylię podczas gdy zwycięzca grupy powinien zostać na miejscu i parę innych.

To jednak zupełnie nie wypacza wyniku sportowego.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,adam-nawalka-powolal-pilkarzy-z-lig-zagranicznych,artykul,505339,1,291.html

 

 

A jednak na lewej Boenisch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jednak na lewej Boenisch?

 

 

Nawałka(z całym szacunkiem co dla GKS-u zrobił), to od czasu Beenhakera najsłabszy trener. Odszczekuję to co mówiłem na Smudę i Fornalika- oni mieli jakiś pomysł na tę kadrę. Ten gościu nie ma żadnego pomysłu. 

 

Zbroi się na mecz z Niemcami widać! :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku miałem wrażenie,że Nawałka nie da rady,pisałem to z resztą i tutaj.Kompletny brak doświadczenia w trenerce na poziomie międzynarodowym.Choć jeszcze go całkiem nie skreślam to jednak mam wrażenie ,że jest pozamiatane jeśli chodzi o kwalifikacje.

Engel? Chyba dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi,przykład-Piechniczek po raz drugi-klapa,a Scolari?-też klapa po raz drugi.

 

Jak dla mnie tylko trener z zewnątrz jak w siatce,ręcznej,hokeju czy koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o to, że znowu powołamy trenera bez doświadczenia z reprezentacją. Na ogrywanie się nie ma czasu, a tener który miał przyjemność uczestniczyć w wielkiej imprezie, drugi raz tych samych błędów nie popełni. Z ostatnich tylko Jurek przychodzi mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurka E. to ja bym już nie chciał widzieć jako trenera repry. Upieram się przy zagranicznym trenerze, który bedzie miał duży szacunek u naszych gwiazd, jak było na początku z Benhakeerem.

Liverpool prowadzi z Evertonem w derbach 1:0

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...