Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziś areny sportowe to IMO substytut wojen,dlatego budzi tyle emocji a często agresji.

 

Oj Stary, Stary...

 

 

 

http://www.wprost.pl/ar/136980/Sportowa-wojna-swiatowa/

 

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleinmagazineshow/4894?t=NAMIASTKA-BITWY

 

 

Poczytaj.

Pierwsze lepsze artykuły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na tym można zakończyć kolejną dyskusję kibic-kibol-fanatyk

każdy się okopał i siedzi w swoim okopie- szkoda prądu i czasu

ps:

siatkarski kibolo-andrzej niestety stracił swoje dziewictwo, mity padły -gwizdy podczas serwisów [ mecze prawie wszystkie ] dawniej tego nie bylo ! czy gwizdanie podczas hymnów- schamiała nam siatkarska gawiedź, szkoda. Trzymali pewien poziom i coś na tych mistrzostwach jednak się zmieniło. Tłumaczenie, że na Rosjan ktoś tam na eurowizji gwizdoli to słabe tłumaczenie, w lidze bazylijskie do siebie strzelają z broni ostrej czy to jest jakies wytłumaczenie dla całego świata ?

ps2:

Stachu poziom inwigilacji na stadionach w PL jest tak duży, ze uwierz mi nie opłaca się nikomu "na stadionie" dawać po ryju + systemy ochrony, siatki strefy buforowe to bardzo dobrze chronią

ps3:

co do zachodu- poradzili sobie- nawet nie komentuję, ilosć piro i awantur zaczyna być już duże i chyba zachód sie budzi z letargu :biglol:

pzykład drastyczny -mecz Roma-Spartak w Lidze Mistrzów i rany od noża na ciele kibiców z Rosji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,chcemy czy nie ,ale dziś słowo "kibol" ma znaczenie pejoratywne i niestety wielu ludziom kojarzy się ze słowem bandyta.No niestety tak już jest.Trzeba od podstaw zmieniać ten wizerunek i tu widzę wasze zadanie na przyszłość jako pozytywnych kiboli ;)

 

Gumas,na resztę odpowiem potem bo teraz nie mogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, czytając niektóre wpisy wniosek jest jeden, generalnie sielanka jest, bo nie leją po mordach na stadionach, tylko poza. Cóż za cywilizowane, kulturalne i spokojne towarzystwo. Nic tylko nagradzać i chwali i za wzór stawiać  ;)  :biglol:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cóż,chcemy czy nie ,ale dziś słowo "kibol" ma znaczenie pejoratywne i niestety wielu ludziom kojarzy się ze słowem bandyta.

 

Podziękuj jedynym wiarygodnym mediom, które nam taką łatę przykleiły.

 

 

 

 

jako pozytywnych kiboli

 

Tak było, jest i będzie. ;) 

 

 

 

 

generalnie sielanka jest, bo nie leją po mordach na stadionach, tylko poza. Cóż za cywilizowane, kulturalne i spokojne towarzystwo. Nic tylko nagradzać i chwalić 

 

 

A co Tobie do tego co robią ludzie w wolnej chwili? Chcą się lać ich sprawa. Przecież oni w Twoje życie osobiste nie wchodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co Tobie do tego co robią ludzie w wolnej chwili? Chcą się lać ich sprawa.

A właśnie, że nie ich sprawa.  Chcą się lać po mordach, to u siebie w domu. A nie w miejscach, do których mam takie samo prawo, jak oni. A o tym, żeby się lali tylko po domach, to nie słyszałem. Za to słyszałem, że leją się w miejscach publicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

siatkarski kibolo-andrzej niestety stracił swoje dziewictwo, mity padły -gwizdy podczas serwisów [ mecze prawie wszystkie ] dawniej tego nie bylo ! czy gwizdanie podczas hymnów- schamiała nam siatkarska gawiedź, szkoda. Trzymali pewien poziom i coś na tych mistrzostwach jednak się zmieniło. Tłumaczenie, że na Rosjan ktoś tam na eurowizji gwizdoli to słabe tłumaczenie, w lidze bazylijskie do siebie strzelają z broni ostrej czy to jest jakies wytłumaczenie dla całego świata ?

Było było gwizdanie przy serwisach i zawsze będzie! Tego na "Januszowej" siatce nie było a, że jest to dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

siatkarski kibolo-andrzej niestety stracił swoje dziewictwo, mity padły -gwizdy podczas serwisów [ mecze prawie wszystkie ] dawniej tego nie bylo ! czy gwizdanie podczas hymnów- schamiała nam siatkarska gawiedź, szkoda. Trzymali pewien poziom i coś na tych mistrzostwach jednak się zmieniło. Tłumaczenie, że na Rosjan ktoś tam na eurowizji gwizdoli to słabe tłumaczenie, w lidze bazylijskie do siebie strzelają z broni ostrej czy to jest jakies wytłumaczenie dla całego świata ?

Było było gwizdanie przy serwisach i zawsze będzie! Tego na "Januszowej" siatce nie było a, że jest to dobrze :D

 

 

jak pamiętam rok, dwa lata temu nie było gwizdania podczas serwisów- było to fajne i normalne

nie wiem komu to bardziej przeszkadza - serwującemu czy odbierającemu (brak kontaktu słownego z kolega z zespołu itp)

Gwizdanie na hymnie było na 1 reprezentację, przy 1, konkretnym hymnie i było pewnym przekazem :P;)

co nie zmienia tego ze było to chamskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak pamiętam rok, dwa lata temu nie było gwizdania podczas serwisów- było to fajne i normalne nie wiem komu to bardziej przeszkadza - serwującemu czy odbierającemu (brak kontaktu słownego z kolega z zespołu itp)

To ma przeszkodzić przeciwnikom, a "naszym" nie przeszkadza ;) Było na siatce odkąd na siatkę chodzę, z 15 lat lekko licząc!

 

Racja, na hymnie nie powinni gwizdać, ale gwizdanie na konkretny kraj przy oklaskiwaniu innych jest dość jasnym przekazem, który rozumiem. Nie usprawiedliwiam, sam bym nie gwizdał, ale cóż, sportu od polityki nie udało się rozdzielić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na jednym meczu reprezentacji Rosji i nie uwierzycie jakie wsparcie ze strony kibiców mieli Chińczycy ... to też chore ;)

Sama im kibicowałam czując, że biorę udział w absurdzie.

 

Gdyby nie sytuacja polityczna pewnie prawie wszyscy kibicowaliby Rosjanom w tym konkretnym meczu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,chcemy czy nie ,ale dziś słowo "kibol" ma znaczenie pejoratywne i niestety wielu ludziom kojarzy się ze słowem bandyta.No niestety tak już jest.Trzeba od podstaw zmieniać ten wizerunek i tu widzę wasze zadanie na przyszłość jako pozytywnych kiboli ;)

 

Gumas,na resztę odpowiem potem bo teraz nie mogę :P

 

Stach, za słowa o znaczeniu pejoratywnym są tutaj ostrzeżenia więc uważaj ;) Ale my się za to nie obrażamy :D

 

pejoratywny:

1. o wypowiedzi: taka, która nacechowana jest negatywnie; krytyczny, negatywny;

2. w językoznawstwie o wyrazach, sufiksach itp.: nadający odcień ujemny

(źródło: SJP)

 

 

 

Gwizdanie na hymnie było na 1 reprezentację, przy 1, konkretnym hymnie i było pewnym przekazem :P;)

Dla mnie to buractwo i tyle.

 

 

Bo gwizdać trzeba umieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie sytuacja polityczna pewnie prawie wszyscy kibicowaliby Rosjanom w tym konkretnym meczu.

Tyle, że sytuacja polityczna, która każe nam zawsze kibicować przeciwko Rosji, powstała zanim powstała siatkówka  ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby nie sytuacja polityczna pewnie prawie wszyscy kibicowaliby Rosjanom w tym konkretnym meczu.

Tyle, że sytuacja polityczna, która każe nam zawsze kibicować przeciwko Rosji, powstała zanim powstała siatkówka  ;)

 

Chińczykom byś kibicował ... mimo wszystko? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdyby nie sytuacja polityczna pewnie prawie wszyscy kibicowaliby Rosjanom w tym konkretnym meczu.

Tyle, że sytuacja polityczna, która każe nam zawsze kibicować przeciwko Rosji, powstała zanim powstała siatkówka  ;)

 

Chińczykom byś kibicował ... mimo wszystko? ;)

 

Komukolwiek. Chińczykom też ;) Jedyną wielką rozterkę komu kibicować na tych mistrzostwach miałem podczas meczu Rosja - Niemcy ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...