Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Nawałka.
Obiawiam sie ze jest to zerowy autorytet dla takich graczy jak Lewandowski, Blaszczykowski, czy Boruc. Bedzie to samo co z Fornalikiem.

 

Ale za to taniej :(

Obyśmy się mile zaskoczyli.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

szkoda ,że Adrian wczoraj nie wykorzystał szansy na medal,taki jest sport.

 

Ładny gol Kuby w meczu z Schalke.

 

Niesamowity młody talent w Schale 18 letni Max Meyer,fenomenalna akcja zakręcił obrońcami później strzelił bramkę,plus parę innych świetnych akcji.Jestem pewien,że to przyszła gwiazda na miarę Goetzego,też niewielki chłopak,fantastyczny talent.Szkoda ,że u nas gdzieś te talenty giną nie rozwijając się prawidłowo.

 

kapitalna II poł. el clasico :o

 

...i skandaliczne w nim sędziowanie :mellow: ewidentny faul na CR7 i nie podyktowany rzut karny,

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Kuba zapytany o porównanie derbów Zagłębia Ruhry do derbów Krakowa odpowiedział:"trochę inna kultura kibicowania" :(

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

 

Bartek Bonk brązowym medalistą MŚ w podnoszeniu ciężarów :)

 

Przysiężny do przodu :) Zobaczymy jak Jerzy :huh:

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sceptycznie nastawiony do Nawałki, ale liczę, że da radę. Z tego co mówi, że będą grali wszyscy, którym się chce, wynika, że będzie wymagał zaangażowania na treningach i w meczach. Może wróci także Obraniak, który uważam, że przy odpowiednim wykorzystaniu powinien dać dużo drużynie. Nadal jest to najlepiej bijący stałe fragmenty zawodnik w polskiej kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę innego rozgrywającego niż Obraniak.Nawet jak grał słabo to strzelał bramki.Nie wiem czemu to na nim skupiła się największa krytyka za kadrę,więc nie dziwię się ,że wziął dupe w troki.

Co do Nawalki to jestem póki co sceptykiem ale jednak z nadziejami,ona umiera ostatnią ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słuchałem w Jedynce wywiadu z Nawałką i odniosłem dość pozytywne wrażenie .

Nie wiem jakim jest taktykiem, jakie ma wykształcenie sportowe i osiągnięcia trenerskie, ale widze, że jest zdeterminowany, żeby przede wszystkim wprowadzić dyscyplinę i dbać o "morale" w drużynie.

Pomijając brak pomysłu na grę, to w naszej "reprezentacji" brakuje chyba takiej twardej ręki jak również porządnego treningu kondycyjnego, żeby wytrzymać całe 90 minut w grze.

Jeśli to mu się uda to i tak osiągnie więcej niż Fornalik, który przy cełej jego ogładzie i empatii nie budził wrażenia Przywódcy, Przewodnika nie wiem jak to nazwać.

 

Poza tym chyba gorzej już być nie może ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie może :-(

Zobaczymy,może coś go olśni ,coś wspominał o rekonstrukcji środka obrony,może ma jakiś plan ,bo ze słów Bońka wynika,że już w czerwcu kontaktował się z Nim w wiadomym celu i prosił go o dokładne śledzenie reprezentacji.

 

Jerzy już w 2 rundzie Masters.We czwartek najprawdopodobniej będzie grał z Nadalem :( mam nadzieję ,że nie-mączka "wykończy" Hiszpana ;)

 

Parę minut temu Kamil Glik strzelił bramkę dla Torino a powołania od Nawalki nie dostał :-(

 

Zawisza:Legia 3:1 :biglol:

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Wooow, Novak przegrał pierwszego seta z Amerykańskim "gigantem" :o

 

Serw Jerzego 227Km/h :o :o :o

Póki co pięknie walczy z Nadalem,tfu tfu.Kciuki!

 

a teraz 234- REKORD!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE WIELKIE BIJĄ BRAWA COŚ NIESAMOWITEGO!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przynajmniej patrząc na wynik i relację to pojedynek Janowicza z Nadalem był bardziej wyrównany, niż Agnieszki z Sereną ;).

 

hehe,nieeeeeee no to była prawdziwa walka :) Jerzy bronił 3 razy piłkę meczową i tyle samo razy miał przełamanie w tym samym ostatnim gemie,więc naprawdę mogło być bardzo różnie.Wyrównany mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiężny :facepalm:

Tutaj byłbym nieco bardziej wyrozumiały ;) Grał z Almagro i stawił opór. Drugiego seta miał "na widelcu" (prowadził 4:1). Nie wymagajmy więc za dużo ;)

To była tylko srócona wersja info o przegranej Przysiężnego, tak samo jak i innych zawodników, a nie ocena stylu. Sam kibicuję mu bardzo i żal, że cały czas zdrowie mu stoi na drodze do naprawdę światowych wyników, bo talentu mu nie brakuje. Inna rzecz, że tenis to nie jazda figurowa na lodzie i punktów za styl nie ma. Więc przegrana jest przegraną ;)

A co do Janowicza - nie wiem kto zacz ten komentator co komentował mecz z Tomaszewskim seniorem (nie zwróciłem uwagi na nazwisko, a głosu nie kojarzę), ale to jeden z niewielu meczów, kiedy ja widziałem na korcie to samo co komentator :P

Krótko mówiąc, wciąż psychika (te chyba 5 skrótów zakończonych przełamaniem na koniec pierwszego seta, granych z połowy kortu zamiast kończącego uderzenia :facepalm: ). Janowicz musi z takich meczów nie tylko wyciągać wnioski, ale i wdrażać je w kolejnych. Jeśli to zrobi, nikt nie będzie mu groźny. I żeby nie było - nie krytykuję, tylko trzymam kciuki, żeby tak było ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...