Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam to samo co do Stacha. Idź na mecz i sam się przekonaj. Wtedy pogadamy o faktach bo widzę, że żyjesz parę lat w opóźnieniu. Co do tych "debili" jak Ty to piszesz na manifestacjach to ostatnie duże demonstracje w kraju pokazały, że wielu nie ma w ogóle szalików, tylko dziwne i śmieszne transparenty ;):P

Czyli kibole poszli się kształcić ? :o;) Chyba Cię Budda opuścił :P

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli nawet ta sprawa potoczy się tak jak mówisz(co byłaby chwała Bogu),człowiek konfabulował i sam się pobił, to uważasz ,że problem rasizmu na stadionach w Polsce nie istnieje? Jeśli oczywiście tak samo rozumiemy rasizm i obaj go jednakowo potępiamy.

A kiedy Stachu byłeś u nas na stadionie i słyszałeś coś rasistowskiego ? Bo jeżeli mamy o takich rzeczach rozmawiać to musiałbyś samemu być i usłyszeć coś rasistowskiego bo jeżeli swoją wiedzę bierzesz z "głównych" mediów to bez sensu jest zaczynać temat. Po dzisiejszym artykule który wkleiłeś sam widzisz jak niektóre portale kłamią w żywe oczy i ogłupiają swoich czytelników.

 

Co do meczu to tylko Real ;)

 Jak tam ten ŁKS nazywacie ?

to pokazuje kolejny raz jak mało wiesz na temat miasta Łódz i klimatów tam panujących :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Jeśli nawet ta sprawa potoczy się tak jak mówisz(co byłaby chwała Bogu),człowiek konfabulował i sam się pobił, to uważasz ,że problem rasizmu na stadionach w Polsce nie istnieje? Jeśli oczywiście tak samo rozumiemy rasizm i obaj go jednakowo potępiamy.

A kiedy Stachu byłeś u nas na stadionie i słyszałeś coś rasistowskiego ? Bo jeżeli mamy o takich rzeczach rozmawiać to musiałbyś samemu być i usłyszeć coś rasistowskiego bo jeżeli swoją wiedzę bierzesz z "głównych" mediów to bez sensu jest zaczynać temat. Po dzisiejszym artykule który wkleiłeś sam widzisz jak niektóre portale kłamią w żywe oczy i ogłupiają swoich czytelników.

 

Co do meczu to tylko Real ;)

Jak tam ten ŁKS nazywacie ?
to pokazuje kolejny raz jak mało wiesz na temat miasta Łódz i klimatów tam panujących :biglol:
Łódź to bardzo specyficzne miasto :D

 

 

 

 

Widzew nigdy nie zginie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio propozycję zakupu biletów na finał LM w promocyjnej cenie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25000NOK za 2szt.

:facepalm:

a to gdzie chciałes kupić w Norwegii?

 

Final jest w Mediolanie

 

Poczekaj to wychodzi 11 tys złotych na dwie osoby, dobrze to licze?

No chyba se jaja robią :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem ostatnio propozycję zakupu biletów na finał LM w promocyjnej cenie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25000NOK za 2szt.

:facepalm:

a to gdzie chciałes kupić w Norwegii?

 

Final jest w Mediolanie

 

Poczekaj to wychodzi 11 tys złotych na dwie osoby, dobrze to licze?

 

No chyba se jaja robią :biglol:

Nie chciałem kupić tylko miałem ofertę ;)

Tak. W Norwegii.

I dobrze liczysz, że tyle to wychodzi mniej więcej :D

Oferta całkiem serio :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie chciałem kupić tylko miałem ofertę ;) Tak. W Norwegii. I dobrze liczysz, że tyle to wychodzi mniej więcej :D Oferta całkiem serio :/

 

to chyba jest miejsce dla prezydenta :yahoo:

OMG, ludzie powariowali, woałbym miesiac pić za tą kasę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś co te bilety sprzedaje podobno kupił je za jakieś 17k NOK, teraz chce zarobić.

Była podobna akcja z biletami na mecz Polska-Niemcy na Euro2016: ktoś wylosował w loterii i potem sprzedawał. Ja to sobie tak myślę, że gdyby już mnie wylosowali, to za wuja bym ich nie oddał nikomu :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja losowałem dla rodziców na Euro. Przydzielili nam 4, na mecz Polska-Ukraina każdy za 130 ojro, ale nie chciałem nawet próbować ich sprzedawać. 

Kumplowi natomiast UEFA przydzieliła 2 bilety na mecz Niemcy- Polska. Ściągnęli mu z konta koło 200 Euro za sztukę W ciągu godziny oba sprzedał za 4000 pln, (2000zł za sztukę )  tak więc ludzie są w stanie zapłacić naprawdę sporo za "gotowe", a jak ktoś ma łeb to może na tym dobrą kasę zrobić. Podejrzewam, że gdyby chciał je opchnąć jeszcze później, bliżej meczu to śmiało można by wywindować tą cenę.

Edytowane przez adijocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ściągnęli mu z konta koło 200 Euro za sztukę W ciągu godziny oba sprzedał za 4000 pln, (2000zł za sztukę )

 

Deal jak choler.
Biznes można zakładac :D


Fakt Faktem fajnie byłoby zobaczyc finały LM no ale nie po 10 tysi, na wycieczke na malediwy wole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax przegrał mistrza, remisując w ostatnim meczu. PSV wygrało ligę.

 

Atletico też poległo w tej kolejce i właściwie pogrzebało swoje szanse na mistrzostwo Hiszpanii. Real pewnie wygrał, podobnie jak Barcelona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...