Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że Juve za wcześnie uwierzyło w awans i przestali grać. Zmiany Allegriego były kiepskie, a Bayern ze swoją szeroką ławką ma spory wachlarz możliwości. Przecież wczoraj Goetze nawet nie powąchał murawy - pewnie się cieszy, że Guardiola odchodzi...

Albo odejdzie gdzieś, gdzie będzie grał, np. u Kloppa w Liverpoolu :)

Chciałbym, żeby Bayern trafił na Real lub Atletico w następnej rundzie. A wszyscy pewnie marzą o Wolfsburgu i Benfice.

Mam przeczucie, że będzie jednak pojedynek hiszpański...

 

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chciał trafić na Wolfsburg... Trafił Real, Bayern też raczej sobie poradzi bez trudu. 

Barcelona jak chce obronić tytuł, to musi po drodze trafić na kilku gigantów. Atletico pierwsze stanęło na drodze. Potem PSG, a w finale Bayern :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona jak chce obronić tytuł to musi wygrać z każdym na tym poziomie rozgrywek ,taka prawda  ;)

Nie ma co się w sumie wykręcać, że ktoś miał łatwiejszą parę. Jeśli chce się być mistrzem to trzeba pokonać każdego właściwie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wynikiem meczu Lech-Legia ciekawe było wejście Hamalainena i reakcja kibiców  :D

Trener Legii też jest niezłym trollem. Powiedział, że od poprzedniego spotkania tych klubów, Lech już niczym ich nie zaskoczy bo teraz ich najlepszy piłkarz gra w Legii  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie było, ale źle też nie.

Nawałka będzie miał niezły ból głowy czy wystawić Fabiańskiego, czy Szczęsnego, bo oboje wczoraj zaprezentowali się dobrze.

Błaszczykowski przez to, że nie gra w klubie też był przez wielu spisywany na straty, ale jednak trener dał mu szansę i nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...