Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

O jaki fajny wątek.

Szkoda, że wcześniej nie widziałem.

Chętnie spojrzę co Subarowicze mają do powiedzenia na temat LM i innych wydarzeniach między innymi piłkarskich.

Ostatnio często spotykam się, że fani motoryzacji nie lubią piłki nożnej, ale widzę, że jednak nie zawsze.

Jestem fanem Barcy od X lat (ale nie takim fanem, tylko dlatego że wygrywa, oglądam wszystkie mecze zarówno ligowe jak i pucharowe i kibicuję czy mają lepsze czy gorsze dni).

Ale po tym co wczoraj zobaczyłem, to szkoda mi, że Leverkusen nie wygrało. Barca taką padakę grała , że wstyd. A bayer zasługiwał moim zdaniem na zwycięstwo. 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki fajny wątek.

Szkoda, że wcześniej nie widziałem.

Chętnie spojrzę co Subarowicze mają do powiedzenia na temat LM i innych wydarzeniach między innymi piłkarskich.

Ostatnio często spotykam się, że fani motoryzacji nie lubią piłki nożnej, ale widzę, że jednak nie zawsze.

Jestem fanem Barcy od X lat (ale nie takim fanem, tylko dlatego że wygrywa, oglądam wszystkie mecze zarówno ligowe jak i pucharowe i kibicuję czy mają lepsze czy gorsze dni).

Ale po tym co wczoraj zobaczyłem, to szkoda mi, że Leverkusen nie wygrało. Barca taką padakę grała , że wstyd. A bayer zasługiwał moim zdaniem na zwycięstwo. 

Pozdrawiam !

A więc witaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Barcy od X lat (ale nie takim fanem, tylko dlatego że wygrywa, oglądam wszystkie mecze zarówno ligowe jak i pucharowe i kibicuję czy mają lepsze czy gorsze dni).

Ale po tym co wczoraj zobaczyłem, to szkoda mi, że Leverkusen nie wygrało. Barca taką padakę grała , że wstyd. A bayer zasługiwał moim zdaniem na zwycięstwo.

Pozdrawiam !

Ja też kibicuje Barcy już od około 15 lat, ale regularnie oglądam dopiero od momentu jak wreszcie kupiłem sobie NC+, czyli 5 lat. Wcześniej nie było tak łatwo. Teraz żadnego meczu nie odpuszczam, jak nie mogę na żywo to nagrywam i odtwarzam :)

Wczorajszy mecz nudny i Bayer zasłużył na zwycięstwo, sam Messi z Rakiticem to zdecydowanie za mało w ofensywie.

Witamy w wątku :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal patrzec na Legie. Strata goni strate. Straszne dno :(

no taka jest różnica między włoską a polską ligą ;) pewnych spraw sie nie przeskoczy to nie lata 80-te

a i bilans z makaronami mamy słaby w europejskich pucharach 1 wygrana 40 przegranych - coś w ten deseń

 

o 3:1 ;) nie będzie do zera :biglol:

ups 4:1

duny-brugia 1:1 :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas, ale oni maja problem z prostym podaniem..

Mertens wchodzi jak w maslo za kazdym razem. Masakra :facepalm:

 

po 36 meczach na tyle mają sił i na tyle ich stać

ja jestem realistą modliłem sie o nie przegraną więcej jak 5 golami ;)

 

KamilP - ławka rezerwowych Legii- 1 obrońca, 1 pomocnik i 4 napastników - czego tu wymagac

oby na Piasta mieli siłe bo to mecz za 6 pkt

 

 

koniec 5:2 - dwie strzelili na trudnym terenie :P

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kim ma z przodu Lech straszyć jak nie mają napastnika?

Dawno powinni pogonić speca od transferów.

 

Z bliska nie potrafi strzelić w bramkę(szacun) to szybko się mści i osmieszona defensywa daję efekt w postaci straty bramki.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam zawsze: Jak to jest? Mamy dość duże państwo, wielu obywateli, a nasza najlepsza liga czyt. ekstraklasa jest na takim poziomie, że czasem szkoda komentować. 

Mniejsze państwa mają tak mocne ligi, że ekstraklasa kiedy się z nimi konfrontuje to są dla nich jak pionki.

Rozumiem, pieniądze, boiska i możliwości sponsorów, ale czy naprawdę naszym chłopakom czegoś brakuje? Ja tak nie uważam, wydaje mi się, że po prostu za mało osób w siebie wierzy, że można wygrać w takich spotkaniach z zagranicznymi klubami i zjada ich strach. Mam nadzieję, że dożyję czasów, gdzie Polska drużyna ( nie reprezentacja bo ta akurat idzie w bardzo dobrym kierunku jak każdy wie) powalczy w Lidze Mistrzów jak równy z równym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...