Skocz do zawartości

legacy tabliczka


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

być może to jest kwestia sieci dystrybucji samochodów w EU. Może Polska podlega i/lub korzysta ze stocku samochodów Subaru DE, które jest wielokrotnie większym importerem. U mnie chyba też jest taka nalepka.

Przecież SIP nie importuje samochodów bezpośrednio i samodzielnie z Japonii.

Być może zbyt upraszczam .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ,że to będzie proste pytanie do Dyrekcji, a jednak nie koniecznie

 

może warto jednak założyć, że to np. brak czasu i/lub w grę wchodzą pewne kwestie ( np. logistyczne ) nie do końca nadające się do publicznego rozgłaszania.

 

no może i faktycznie to jakieś wewnętrzne przetasowania między salonami Subaru w Europie?

Być może mój samochód pierwotnie wyprodukowany na rynek niemiecki,nie sprzedał sie i został tanio zepchnięty na Polski stock? Ale to już moje bardzo daleko idące spekulacje.

Najważniejsze że jeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedał sie i został tanio zepchnięty na Polski stock? A

 

 

takie teorie spiskowe są niepotrzebne. :) Może wszystkie Subaru z SIP mają takie nalepki ponieważ przechodzą przez DE. Co to za różnica.

Być może,ale wtedy byłaby szybka i jednoznaczna odpowiedź Dyrekcji ;-)

 

Z mojej strony to czysta ciekawość i wrodzona dociekliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
będę upierdliwy

Co prawda, to prawda :P

 

Na lewym słupku jest oryginalna tabliczka homologacyjna FHI.

SD ma także ( w imieniu FHI ) uprawnienia homologacyjne. W przypadku rozszerzenia homologacji ( np. o dodatkowe wersje, wersje specjlane itp ) SD może w imieniu FHI dokonać takiej czynności. Pnieważ SD nie jest jednak producentem, musi w tym przypadku być uzupełniająca informacja " Stufe 2" ( czyli rozszerzenie wykonane przez upoważniony podmiot w imieniu producenta, ale nie przez producenta ). Natomiast wyżej podane symbole powołują się na przepisy oraz konkretny numer homolgacji, czy też rozszerzenia ( stąd ten numer będzie inny, niż w tabliczce FHI ).

Tabliczka z rozszerzeniem jest umieszczana na słupku B po prawej stronie ( bo lewa zajęta ).

 

Mam nadzieję, że to wyjśnia już wystarczająco temat.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę upierdliwy

Co prawda, to prawda :P

 

Na lewym słupku jest oryginalna tabliczka homologacyjna FHI.

SD ma także ( w imieniu FHI ) uprawnienia homologacyjne. W przypadku rozszerzenia homologacji ( np. o dodatkowe wersje, wersje specjlane itp ) SD może w imieniu FHI dokonać takiej czynności. Pnieważ SD nie jest jednak producentem, musi w tym przypadku być uzupełniająca informacja " Stufe 2" ( czyli rozszerzenie wykonane przez upoważniony podmiot w imieniu producenta, ale nie przez producenta ). Natomiast wyżej podane symbole powołują się na przepisy oraz konkretny numer homolgacji, czy też rozszerzenia ( stąd ten numer będzie inny, niż w tabliczce FHI ).

Tabliczka z rozszerzeniem jest umieszczana na słupku B po prawej stronie ( bo lewa zajęta ).

 

Mam nadzieję, że to wyjśnia już wystarczająco temat.

 

Pozdrowienia

No teraz tak :)

 

Nawet domyślam się czym jest to rozszerzenie,zapewne to Vebasto montowane w Niemczech :yahoo:

 

Dzięki ,teraz już zasnę spokojnie ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I nie można było tak od razu :biglol::yahoo:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...