Jump to content

Kompletny rozrząd - cena Katowice/Warszawa

Patryk77
 Share

Recommended Posts

Witam,

Stoję przed wymianą rozrządu 105kkm (2,0 165KM 2007 r.). Zakładam kompletną wymianę bez pompy wody.

Czy ktoś nie ma informacji o jakiś promocjach?

Na jakie ceny mogę liczyć na Śląsku, ewentualnie w Wawie (będę pod koniec sierpnia)?

W Subaru Gruchel w Mikołowie dostałem cenę 2800 zł z przeglądem (olej, świece i filtry mam swoje).

Dzięki!

Patryk

Cena adekwatna do asowskich uslug,ja tyle samo zaplacilem,choc mialem jeszcze 2 paski klinowe nowe i wymienione,swiece,plyn chlodniczy swoj.Napisz do aso Koper,na serwis,chyba jednak ciut lepsza oferte maja.

Pozwolę sobie skopiować ze strony ASO Koper:

Wymiana kompletnego rozrządu dla aut 4 letnich i starszych:

Dla silników 1.5,1.6, 2.0, 2.5, 2.5 Turbo rozrząd należy wymieniać co 105 000 km lub 7 lat w zależności co nastąpi pierwsze.

Przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych zakupionych w naszej firmie oferujemy wymianę kompletnego rozrządu (robocizna) w cenie 1,23 PLN/Brutto

Poniżej link do powyższej informacji:

http://www.subaru.pl/dealer_koper_ofertyspecjalne.html

Oferta fajna,ale zestaw wychodzi kolo 2100,rozrzad,ich czesci.Ja za dodatkowe 2 paski klinowe,wymiane swiec i plynu chlodzacego ,2 spinki do obudowy wlotu pow. zaplacilem ok.2800.Niestety ,oferty innych aso wokol wawy roznily sie na niekorzysc baaaardzo.Dodam,ze za swoje graty zaplacilem o polowe taniej,a rozrzad uznalem za najwazniejsza czynnosc eksploatacyjna,wiec wolalem miec to fachowo i z pieczatka zrobione.Teraz inne rzeczy robic bede w nie-ASO,ale u magikow od Subaru.

Polecam skontaktować się z ASO Koper.Sam,niedawno tam byłem,rozrząd został wymieniony,cena negocjowalna.

1500zł oryginalny rozrząd z wymianą?

To możliwe. Ja też tyle płaciłem. Oryginalne części, ale bez pompy wody, bo rozrząd robiłem przy 80 tys. km. Z pompą wyszłoby około 2 tys. PLN

1500zł oryginalny rozrząd z wymianą?

A widzisz w tym coś dziwnego?

Każdy "orze, jak może".

Na Alledrogo można kupić kompletny (4 rolki, napinacz i pasek), oryginalny (!) rozrząd w cenie 1200 zł.

I jak się zapewne domyślasz, sprzedawca też nie dokłada do interesu.

Za połowę tej kwoty kupisz komplet w zamiennikach.

Ogarnięty mechanik nie powinien mieć powodu do narzekania, gdy za wymianę weźmie 300.

Ale skoro niektórzy wolą wydać 3000, to proszę bardzo.

:)