Skocz do zawartości

Kompletny rozrząd - cena Katowice/Warszawa


Patryk77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Stoję przed wymianą rozrządu 105kkm (2,0 165KM 2007 r.). Zakładam kompletną wymianę bez pompy wody.

Czy ktoś nie ma informacji o jakiś promocjach?

 

Na jakie ceny mogę liczyć na Śląsku, ewentualnie w Wawie (będę pod koniec sierpnia)?

 

W Subaru Gruchel w Mikołowie dostałem cenę 2800 zł z przeglądem (olej, świece i filtry mam swoje).

 

Dzięki!

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena adekwatna do asowskich uslug,ja tyle samo zaplacilem,choc mialem jeszcze 2 paski klinowe nowe i wymienione,swiece,plyn chlodniczy swoj.Napisz do aso Koper,na serwis,chyba jednak ciut lepsza oferte maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skopiować ze strony ASO Koper:

 

Wymiana kompletnego rozrządu dla aut 4 letnich i starszych:

Dla silników 1.5,1.6, 2.0, 2.5, 2.5 Turbo rozrząd należy wymieniać co 105 000 km lub 7 lat w zależności co nastąpi pierwsze.

Przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych zakupionych w naszej firmie oferujemy wymianę kompletnego rozrządu (robocizna) w cenie 1,23 PLN/Brutto

 

Poniżej link do powyższej informacji:

 

http://www.subaru.pl/dealer_koper_ofertyspecjalne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta fajna,ale zestaw wychodzi kolo 2100,rozrzad,ich czesci.Ja za dodatkowe 2 paski klinowe,wymiane swiec i plynu chlodzacego ,2 spinki do obudowy wlotu pow. zaplacilem ok.2800.Niestety ,oferty innych aso wokol wawy roznily sie na niekorzysc baaaardzo.Dodam,ze za swoje graty zaplacilem o polowe taniej,a rozrzad uznalem za najwazniejsza czynnosc eksploatacyjna,wiec wolalem miec to fachowo i z pieczatka zrobione.Teraz inne rzeczy robic bede w nie-ASO,ale u magikow od Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł oryginalny rozrząd z wymianą?

A widzisz w tym coś dziwnego?

Każdy "orze, jak może".

Na Alledrogo można kupić kompletny (4 rolki, napinacz i pasek), oryginalny (!) rozrząd w cenie 1200 zł.

I jak się zapewne domyślasz, sprzedawca też nie dokłada do interesu.

Za połowę tej kwoty kupisz komplet w zamiennikach.

Ogarnięty mechanik nie powinien mieć powodu do narzekania, gdy za wymianę weźmie 300.

Ale skoro niektórzy wolą wydać 3000, to proszę bardzo.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...