Skocz do zawartości

Interfejs OBD 2 do kasowania błędów


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Aniolek, czy wydech w twoim aucie jest calkowiecie seryjny, masz katalizatory, jaki przebieg?

Za pomoca kabla, ktory kupil Alex i oprogramowania ze strony podanej wyzej, mozna programowo wylaczyc blad informujacy o nedomaganiach drugiej sady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dostaje bialej goraczki po uszkodzeniu mechanicznym 2 sondy u mnie zalozylem zamiennik ktory oczywiscie nie dziala jak powinien,wiec ta cholerna lampeczka sie pali i pali a wykasowanie bledu dziala prze 2 - 3 dni i znowu sie zapala,mocie moze dokladny opis gdzie wetknac kabelki w zlacze OBD2 zeby skasowac bledy na sama mysl ze musze dak daleko jechac zeby skasowac ten blad dostaje bialej goraczki.

Nie udaje Ci się skasowanie błędu przez pięciokrotne zapalenie i zgaszenie silnika? Z reguły to pomaga

 

O tym nie wiedzialem,zobaczymy czy u mnie zadziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniolek, czy wydech w twoim aucie jest calkowiecie seryjny, masz katalizatory, jaki przebieg?

Za pomoca kabla, ktory kupil Alex i oprogramowania ze strony podanej wyzej, mozna programowo wylaczyc blad informujacy o nedomaganiach drugiej sady.

 

 

Uklad wydechowy jest z o srednicy 70mm i nie ma katalizatorow,a droga sonda jest odsunieta kilka cm od glownej rury.Przebieg to podobno 21tys.km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki kod błędu? Skąd wiesz, że druga sonda działa ok?

 

na starej sondzie kod bledu to P134 co oznacza chyba brak aktywnosci. po wymianie sondy na zamiennik pojawilo sie (nie pamietm na 100%) P133 ale wiem na bank ze w opisie bylo za niskie napicie.

druga sonda dziala bo przed wymiana pokazywalo bledy z obydwu sond.kiedy wlozylismy zamienniki problem z sonda przy wydechu zniknal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dostaje bialej goraczki po uszkodzeniu mechanicznym 2 sondy u mnie zalozylem zamiennik ktory oczywiscie nie dziala jak powinien,wiec ta cholerna lampeczka sie pali i pali a wykasowanie bledu dziala prze 2 - 3 dni i znowu sie zapala,mocie moze dokladny opis gdzie wetknac kabelki w zlacze OBD2 zeby skasowac bledy na sama mysl ze musze dak daleko jechac zeby skasowac ten blad dostaje bialej goraczki.

Nie udaje Ci się skasowanie błędu przez pięciokrotne zapalenie i zgaszenie silnika? Z reguły to pomaga

 

Pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dostaje bialej goraczki po uszkodzeniu mechanicznym 2 sondy u mnie zalozylem zamiennik ktory oczywiscie nie dziala jak powinien,wiec ta cholerna lampeczka sie pali i pali a wykasowanie bledu dziala prze 2 - 3 dni i znowu sie zapala,mocie moze dokladny opis gdzie wetknac kabelki w zlacze OBD2 zeby skasowac bledy na sama mysl ze musze dak daleko jechac zeby skasowac ten blad dostaje bialej goraczki.

Nie udaje Ci się skasowanie błędu przez pięciokrotne zapalenie i zgaszenie silnika? Z reguły to pomaga

 

Pomaga :)

 

u mnie nie pomaga :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Alex to moze u mnie sprawdzimy :?:

jestem dzisiaj w krk, wieczorem bede mial czas tak po 18 bo wczesniej bede na slubie, jakbys Ci sie chcialo pobawic to tel masz do mnie.

Zreszta jak wszystko pojdzie dobrze to ja juz problmu z CEL w piatek miec nie bede 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...