Jump to content

Miga chceck (test-mode) po podpięciu się ecu explorerem?

Alien_TM
 Share

Recommended Posts

Mam pytanko próbuję logi zrobić w forku 2,5xt 2006r ale po podpięciu kabla ( vag kkl dość leciwy na rs232 jeszcze) i odpaleniu ecu explorera jak odpalę auto miga chceck i auto chyba słaabo jedzie wydaje mi się że test mode się załącza powinno tak być? bo raczej robienie logów na tescie mało da;P? możliwe że to wina kabla ? czy może spięte kostki pod kierownicą? dopóki nie odpalę silnika np kasując błędy nie miga chceck. I jeszcze mam pytanko czy czas próbkowania w ecu exp zmieniacie? czy zostaje ten co jest ustawiony? pozdrawiam

a te na słupkach przy progach z lewej biała z jednym kablem z prawej zielona z jednym kabem ma jakiś wpływ??

Pod kierownicą znalazłem tylko zieloną i jest ona rozpięta

Edited by Alien_TM

zauważyłem że jak odpale samochód i dopiero wtedy podłącze to check nie mryga. Jak najpierw na włączonym zapłonie odpale ecuexpl i podepne kabel to jak odpale zaczyna mrygać. Logi zrobiłem podpinając auto na odpalonym motorze ale co zauważyłem że samochód wtedy nie przyspiesza płynnie tak jak by turbo raz dmuchało a raz nie. nie wiem czy to przewrażliwienie ale jak odepne kabel i zgasze auto jest inaczej;/

no właśnie nie , nie wiem czemu mryga jak podepne się laptopem pod niego być może to wina kabla? http://allegro.pl/in...3142448871.html taki posiadam łączy się normalnie i parametry też zczytuje;/

Podkierownicą znalazłem zieloną wtyczke i jest ona rozpięta. a te kable co są pod nakładkami na progi na słupkach powinny być spięte? z lewej strony jest biały z jedną wtyczką i jest rozpięty a po prawej stronie jest zielona i jest spięta?

zauważyłem że jak odpale samochód i dopiero wtedy podłącze to check nie mryga. Jak najpierw na włączonym zapłonie odpale ecuexpl i podepne kabel to jak odpale zaczyna mrygać. Logi zrobiłem podpinając auto na odpalonym motorze ale co zauważyłem że samochód wtedy nie przyspiesza płynnie tak jak by turbo raz dmuchało a raz nie. nie wiem czy to przewrażliwienie ale jak odepne kabel i zgasze auto jest inaczej;/

Carfit podrzuć na PW maila to bym ci LOGA podesłał , jak byś był tak dobry to byś zerknął.

Edited by Alien_TM