Skocz do zawartości

Forester czy Outback - który wybrać ?


lolo.lolo

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pałowaniu to F XT tak jak i każde inne 2.0T czy 2,5T wciągnie tyle ile mu wlejesz. F XT to jedna z najszybszych seryjnych lodówek na kołach i wypić musi

 

Ale mowa była o prędkości przepisowej + 10%, a tak się nie da spalić 15 l, chyba że poruszasz się po mieście tylko na dwójce. Jakoś nie wyobrażam sobie skakania z pasa na pas i pałowania od świateł do świateł mając dwójke dzieci na pokładzie, bo taka jazda szybko się kończy obrzyganiem kanapy. Wiem bo to przerabiałem z jednym dzieckiem. Pomijam juz fakt włączenia się alarmu siedzącego na fotelu obok.

 

sorry nie doczytałem o tych "+/-10%". Przy takim stylu jazdy faktycznie 15l to sporo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj jeszcze forum. H6 jest raczej niepolecane pod gaz, nawet przez fachowców.

Ale nie jest polecane dlatego, że "się nie da" tylko dlatego, że średnio się to opłaca. Koszt instalacji + eksploatacja auta zje większość oszczędności stworzonych przez użycie tańszego paliwa. Szczególnie dotyczy to mocniejszej (młodszej) generacji H6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest polecane dlatego, że "się nie da" tylko dlatego, że średnio się to opłaca. Koszt instalacji + eksploatacja auta zje większość oszczędności stworzonych przez użycie tańszego paliwa. Szczególnie dotyczy to mocniejszej (młodszej) generacji H6.

 

+1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam rodzine 2 plus 2 i Forester spokojnie daje rade. Bagaznik ma pudelkowaty ksztalt i daje rade. Na zime dochodzi box na dach. Znajomy w podobnym zestawie jezdzi outbackiem i tez nie narzeka. Jedno i drugie fajne:) ja wolalbym forka jednak ale to kwestia osobistych preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...