Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

gimof, pewnie, że chcę z tym o kimś porozmawiać, ale nie z kimś kto ma jakiegoś klekota czy gazotruja. Bez obrazy, wolałbym rozmawiać z kimś kto ma mniejsze problemy ze sobą. :razz: :wink:

 

Zaznaczam też, że nie chciałbym rozmawiać z kimś kto ma problemy z STI :mrgreen:

 

gimof, nie ma czegoś takiego jak mój problem z "FHI". Ja z nimi kontaktów nigdy nie miałem. O takie rzeczy pytaj TJ'a.

 

Than_Junior, widzę, że zmodyfikowałeś jeden z moich starych avataów :mrgreen:

 

 

Rozwala mnie czasem Witek, jest bestia pamietliwa i jesli przylapie kogos, ze ten nie jest "constant" w swoich pogladach - od razu mu to wypomni. Miejcie sie na bacznosci, Witek czuwa.

 

Zawsze wolałem rozwalać niż budować, ale jeszcze muszę popracować nad skutecznością. :twisted: Chociaż szczerze muszę przyznać, że nie wiem (nie pamiętam?) o co Tobie chodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie czasem Witek, jest bestia pamietliwa i jesli przylapie kogos, ze ten nie jest "constant" w swoich pogladach - od razu mu to wypomni. Miejcie sie na bacznosci, Witek czuwa.

 

Zawsze wolałem rozwalać niż budować, ale jeszcze muszę popracować nad skutecznością. :twisted: Chociaż szczerze muszę przyznać, że nie wiem (nie pamiętam?) o co Tobie chodzi :roll:

 

Ze np zauwazyles i wytknales Grizliemu jego niestalosc w uczuciach do niemieckich pojazdow, raz mowil, sa be, a pozniej chwalil. Zauwazyles to i byla odpowiednia odpowiedz zaraz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos na jutjub napisal:

 

"the name RS8 is most unlikely. The cat doesn't have an official name yet! But it's more likely to be named the R8 S, just a more powerfull version of the R8. Rumours are about that Audi is planning to build a Racing version of the A8, sumular to the RS4 & RS6, thus it's obvious that the Racing version of the A8 will be named RS8. "

 

I tak mi sie to tez wydaje sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By moze. w kazdym razie co by nie bylo, nazwa RS8 odrazu na mysl przywoluje wlasnie A8, a nie R8, wiec mysle ze jak juz co to nazwa to wlasnie R8 S czy jakos tak.

 

dokladnie :)

 

ale moim zdaniem robienie RS8 (kolejnego etapu S8) jest dziwne bo kazde auto na bazie A8 nigdy nie bedzie bardzo sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moim zdaniem robienie RS8 (kolejnego etapu S8) jest dziwne bo kazde auto na bazie A8 nigdy nie bedzie bardzo sportowe

 

 

tez tak uwazam - zostalem przewieziony S8 i jak dla mnie to to w zupelnosci wystarcza ;)

 

jesli w krakowie to chyba nawet wiem czyja S8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakies oslony na felgi...

 

To specjalne nakladki zmniejszajace opory powietrza. Powietrze nie dostaje sie miedzy szprychy, przez co nie ma zawirowan zwrotnych powietrza na bruznalu dookolnym obreczy alumionowej. Z powodu tego czegosc sa specjalne nadmuchy na hamulce doprowadzone, a powietrze zasysaja na zasadzie podcisnienia ciagnionego dyfuzry przy oslonach dolnych przedniego dyferencjalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...