Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

@, na jaką odpowiedź czekasz? Mam powiedzieć - tak moderator X czy Y dał ciała?

 

Nie doczekasz się. Może inaczej. W sytuacji wątku plejadowego każdy z "funkcyjnych" dał ciała.

 

Jesteś na tym forum na tyle długo, że powinieneś już zauważyć jedno. Nie ma u nas sztywnego podziału obowiązków więc tak naprawdę każdy z nas mógł tam ingerować...

Ale zostawmy już temat tylko tego jednego wątku bo w nim tak naprawdę problemu nie ma - zostanie posprzątany/usunięty... whatever... Problemem jest spam wszechobecny na całym Forum i z tym trzeba zrobić porządek.

 

EOT. Zmykam z tego wątku, umawiajcie się, ja już nie przeszkadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex :/ Jeszcze raz przypominam, że to co zostało ''zrobione'' tam, było tolerowane przez mod. a nawet sami moderatorzy brali w tym udział !!! ,Nie mówię, że nie zgadzam się zupełnie z Tobą, ale irytuje mnie strasznie dawanie na przykład tamtego wątku :o

 

zejdźmy na ziemię, nikt w to nie ingerował, a ile to trwało????? rozumiem gdyby nie spamowali tam moderatorzy, ale to trochę nie w porządku żeby teraz nagle wytykać użytkownikom tamten wątek.. Czemu tam nie zrobiłeś od razu porządku?? ani Ty ani nikt inny ;) Może warto w takim razie być konsekwentnym i wyciągnąć z tego konsekwencje dla moderatorów??

 

Ale sory,zorganizowali spinkę by do Plejad wpadło 555 stron, i jakoś wtedy byli wszyscy uchachani,nie ważne że był bełkot , jakoś wtedy nikt nie miał pretensji o jakiś tam spam.

niestety - macie racje. Pokazuje to, że stwierdzenie "daj palec... " jest niestety prawdziwe. Nastąpiło przyzwolenie na to i teraz są skutki, że przyzwolenie zostało potraktowane jako "glejt" na całość forum.

Jeszcze raz - niestety powiem - wiele osób, które kupiło w SIP samochód i chciałoby pojechać rezygnuje po przeczytaniu 2-3 stron. A niektórzy "wyprodukowali" w tym temacie ponad 2.000 postów. 700 stron i zero treści. O to chodzi?

 

Przy okazji - cześć Albi :) (odpowiadam na wcześniejszy post ;) )

 

Edytowałem swoje spamerskie posty (te które mogłem) I już się obiecuję nie udzielać :(

Widzisz Marcin - przechodzisz ze skrajności w skrajność. Pisz, spamuj - ale w OT. W czym jest problem? że licznik Ci nie rośnie? No ja CIę proszę... nie róbmy podstawówki tutaj - jesteśmy przecież dorosłymi ludźmi :)

 

Prawda jest taka, że ilość postów ma znaczenie. Nie udawajmy, że jest inaczej. Nowa osoba na forum inaczej potraktuje odpowiedź od osoby, która jest "Profi" a inaczej od "Bywalca"

i to jest prawda. Tylko (bez urazy teraz) - wolę pomoc od kogoś kto się zna, niż od kogoś kto pisze 2.000 postów o niczym w wątku o Zlocie Plejad

 

Dlatego nie rozumiem czemu w OT nie są naliczne posty. Spamerzy na forum są dłużej, częściej, łatwiej ich "złapać" i poprosić o pomoc. Oni z forum korzystają, poruszają się po nim, są jego filarem.

a to nie jest prawda. Zapytaj spamera o konkretny wątek techniczny :) Najczęściej wskażą Ci "tutaj się witamy", "bar" i "Plejdobry" ;)

 

Administratorzy. Daliście ciała z wyborem moderatorów. O ile Carlos i Urabus spisują się moim zdaniem świetnie, są na swój sposób troskliwi i bezstronni o tyle wśród pozostałych są osoby, które wykorzystują swoją pozycję, bo kogoś po prostu nie lubią

Nowi moderatorzy są pod obserwacją i "coachingiem" i uwierz mi, że wiele decyzji konsultują i jeśli zrobią czasem pomyłkę, to potrafią to zgrabnie skorygować. Myślę, że zbyt szybko negujesz te osoby. Każdy z nas np. też kiedyś siadał za kółkiem i był strasznie spięty tym co się wokół dzieje na drodze :)

 

Ja bym zrobił głosowanie użytkowników.

no jaaaa Cięęę prooooszęęę... ;) następna uwaga by była - no jak to jest, że zabraliście spamera, którego wybraliśmy i on/ona się nas czepia ;)

 

3. Spamowanie na wątku jubileuszowym zaczęło się 10 czerwca 2012 roku. I trwało 730 stron. Do końca lutego 333 dni spamowania. A jak Grzesiu, Marcin pisali kilka postów wcześniej o tym to nagle wszyscy gdzieś zniknęliście w swoim "świecie równoległym". A jak Albi coś napisała to cisza jak makiem zasiał (poza Agą). Czyżby miała za mało postów żeby zwrócić Waszą uwagę? Więcej samokrytyki.

Działamy jako zespół moderatorów. Czasami ktoś może być obecny, ktoś nie. Ja mogę tylko za siebie powiedzieć, że ostatnie tygodnie bywałem rzadko i teraz w biegu nadrabiam. Ale widziałem aktywne działanie innych modów. Natomiast wątek Plejadowy był niestety traktowany faktycznie mało "antyfloodowo" co się nam zemściło. Ale ten sam problem wraca co roku i co roku jest o to przepychanka.

 

Na resztę postów zaraz odpowiem, bo na jeden to będzie za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nadal nie zgodzę się na umniejszanie roli/błędu adm. w kontekście obrzucania winą użytkowników :) Nie cierpię niesprawiedliwości :P

Tu nie chodzi o szukanie winnych. Sprawa jest prosta - przyzwolenie na off-top wraca do poziomu jaki był. I tyle.

Przeszarżowaliście śmiecąc gdzie się da i podjęliśmy decyzję o małych porządkach wiosennych.

Krzywda się nikomu nie dzieje - poza tym, że w 2 miesiące nie nabijecie sobie 2.000 postów, a może..... 20 ;)

 

Co reszta na to?

Może być 19 ?

 

ja wolę 12.04 :P

 

no i właśnie o tym mowa. Klasyczny OT :) czyli w sumie można by wyciąć dyskusję dlaczego OT jest w OT, a Wy się umawiajcie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie o tym mowa. Klasyczny OT

 

a to akurat jest zupełnie w temacie i nie jest to żaden OT..

jesteście niereformowalni ;) zatem rachu-ciachu będzie i po krzyku ;) Przeniesienie do OT to nie wyrywanie zęba na żywca, żeby bolało ;)

A poza tym "bar" zaniedbaliście przez to rozpełzanie się po forum i teraz czas to również naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę niewypowiedzianie ukontentowana jak już przestaniecie.

To już któraś z kolei wojenka na forum za mojej "kadencji" i z doświadczenia wiem,że moderatorzy mają zawsze rację.

To naprawdę zajefajne chłopaki "w realu" tutaj wygrywa funkcja rządząca.

Dziękuję. :)

W dupie to mam.

Roz.

Edytowane przez Rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o szukanie winnych.

 

Widzisz.. i wszystko się sprowadza do jednego. Czyli do początku mojego poruszenia :P

 

Ja mam gdzieś że nie liczą się posty i tp.

Ja się wkurzyłam jak zobaczyłam przytyk że my zrobiliśmy śmietnik zaczynając od Jubileuszowego.

 

Ja tylko chciałam sprostować, że powinniście otwarcie pisać, że ''MY WSZYSCY'', (WY i UŻYTKOWNICY) nie potrzebnie pozwoliliśmy sobie na to wszystko przy przyzwoleniu odgórnym.

Ale jakoś mimo tony tekstu, nikt nie łapie mojego przekazu, prosto i jasno napisanego.

Gdyby nie zwalanie odpowiedzialności na ''niezdyscyplinowane'' grono forumowiczów, nawet bym się w tym temacie nie produkowała, bo szkoda by mi było czasu.

 

Ale jak pisałam wcześniej, nie lubię niedomówień.

 

TYLE W TEMACIE ;)

 

no i właśnie o tym mowa. Klasyczny OT

 

a to akurat jest zupełnie w temacie i nie jest to żaden OT..

jesteście niereformowalni ;) zatem rachu-ciachu będzie i po krzyku ;) Przeniesienie do OT to nie wyrywanie zęba na żywca, żeby bolało ;)

A poza tym "bar" zaniedbaliście przez to rozpełzanie się po forum i teraz czas to również naprawić :)

 

No ale to przecież o dacie spotkania międzymiastowego.. więc globalnej integracji.. :huh:

więc w temacie wątku.. :P

Ja się nie wygłupiam, ani nie przekomarzam, tylko to było na temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Albi, moderatorzy też dostawali paski i nic w tym dziwnego. Zazwyczaj pilnują się mocno, bo taka ich rola - ale jak się zapomną - to zasady są równe.

 

To już któraś z kolei wojenka na forum

wojenki to Ty nie pamiętasz. To tutaj to tylko takie delikatne "prztyk-prztyk" :)

 

To naprawdę zajefajne chłopaki "w realu" tutaj wygrywa funkcja rządząca.

no widzisz - to tak jak z drogówką. Napić się po służbie można, ale na drodze zatrzymają i punkty nabiją - taka ich już rola, żeby porządku pilnować. Ale jak się przekracza zasady świadomi, to chyba trudno do nich pretensje mieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej pod Grunwaldem

 

A tej to nie pamiętam, chyba jakaś balanga była, cy cuś. :coffee:

taaa.. wiesz, może nie pamiętasz - przyjechały te... Krzyżaki. Nie pamiętam, ale chyba byli z Volkswagena. Jakieś dwie nagie półosie oferowali po taniości.A potem mówili, że importera zamykają, bo u nich to "arbeit macht frei" i mają tanie części i niskie spalanie i napęd na 4. A jak co do czego wyszło, to się okazało, że mają Haldexa i to się tylko dołącza ;) no to ich pogoniliśmy, bo u nas to "in S-AWD we trust" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...