Jump to content

Lusterka zewnętrzne forester

szamann1
 Share

Recommended Posts

Witam, mam mały problem z dokupieniem lusterka do Forestera '04. Kliknąłem na portalu aukcyjnym i przyszło ładne, piękne, nawet pasuje, tylko wygląd nie ten. Wie ktoś może jak to z tymi lusterkami jest, czy w jednym roczniku były montowane różne rodzaje lusterek? Może poprzedni właściciel miał fantazję i założył inne? Aktualnie mam lusterka z takimi częściowymi nakładkami w innym kolorze, nowe przyszło jako jednolita bryła i jest troszku większe.

Nie zauważyłem , jeśli to USA to tam były oferowane dwie wersje lusterek.

Małe w wersji X i duże za dopłatą w XT i XS.

Wiem że fajne, tylko musiałbym zmienić drugie. Chociaż to może nie taki zły pomysł jest, bo lewe też ma delikatny defekt. Kupiłem czarne i waham się, odsyłać, czy założyć i dokupić drugie?. Zobaczymy, może coś wymyślę.

napisz, ze wyslali Ci zle lusterko, wiec albo im odeslesz, albo niech Ci zaoferuja drugie z duzym discountem :)

na bank dadza Ci znizke! ;)

Edited by KamilP

• 5 months later...

Podepnę się pod temat - dzisiaj w nocy jakiś s*$#@*el wyrwał/ukradł mi wkład do prawego lusterka zewnętrznego, na początku zbagatelizowałem ale okazało się, że ukradł lusterko razem z ramką więc wkładu samego nie kupię :( Czy ktoś się orientuje czy można zanabyć tylko wkład z ramką czy muszę całe lusterko kompletne w ASO z elektryką? Jak całe to będę zgłaszał z AC. Drugie pytanie - na lusterku ewidentnie są odciski złodzieja (tłusty smar z napędów lusterka) czy jest sens się bawić i zgłaszać na policję? Chodzi o to, że to małe osiedle domków jednorodzinny i chętnie dowiedziałbym się co to za gnój tutaj urzęduje tym bardziej, że zaczęły ginąć różne elementy u aut sąsiadów.

Zgłaszaj... Podaj kwotę skradzionego przedmiotu na 1500pln i tyle.

Nawet jeśli go nie złapią teraz to może za 125 razem a wtedy będzie miał już nazbierane.

Zgłaszaj... Podaj kwotę skradzionego przedmiotu na 1500pln i tyle.

Nawet jeśli go nie złapią teraz to może za 125 razem a wtedy będzie miał już nazbierane.

Zgłoszę, przy okazji wkład występuję od razu z ramką w ASO, dostępne praktycznie od ręki, cena też przystępna. Pozdrawiam,