Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

calkiem spoko maszynka, mnie tym czesto na IX rzuca i tam juz szalu nie ma.

jeszcze 2 tygi i zaczne nadrabiac zaleglosci WOTowskie, szkoda ze x5 przejdzie kolo nosa.

mam nadzieje, ze w koncu obj 263 zagosci w moim garazu

 

Oprócz 5x jest jeszcze szereg urodzinowych misji, które dają łącznie 3 dni premium i czołg premium skośnooki, wraz z miejscem w garażu.

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of Starships...no dobre :biglol:


Kapic, grałeś w starships? Mi się udało 2 bitwy rozegrać, fajnie przerobili modele okrętów, ale nic poza tym ;)

 

Jakby ktoś chciał pograć w WoWS, to może sobie kupić dostęp do closed bety w pakiecie z goldem i okrętem premium ;)

http://worldofwarships.eu/en/news/common/cbt-access-announcement/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam nadzieje, ze w koncu obj 263 zagosci w moim garazu

prosze jaka niespodzianka :)

 

Sprawdźcie najnowszą edycję naszej oferty specjalnej. Tym razem linia technologiczna prowadząca do tajemniczego pojazdu Object 263.


powie mi ktos do kiedy jest ta oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o nim piszą :/

 

 

Opis pojazdu

Dlaczego Object 263 to coś w stylu hipsterskiego czołgu, o którym pewie nikt nie wie, a jeszcze mniej osób ma go w garażu? Najprawdopodobniej jest tak dlatego, że to niezbyt łatwa w prowadzeniu maszyna, szczególnie gdy porówna się ją z bardziej uniwersalnym i wyrównanym odpowiednikiem – Object 268. Z jednej strony, ma solidny nachylony pancerz przedni, dobrą mobilność oraz całkiem celne i szybkostrzelne działo. Z drugiej jednak strony, boki pojazdu nie zapewniają prawie żadnej ochrony, a jarzmo działa można traktować jak słaby punkt. Kąty uniesienia i opuszczenia działa nie powalają, uszkodzenia podstawowe są przeciętnawe jak dla niszczyciela czołgów X poziomu, a na dodatek Object 263 to pojazd o otwartej konstrukcji. Ta ostatnia cecha oznacza, że nie tylko będziecie bardzo wrażliwi na ogień nieprzyjacielskiej artylerii, lecz także wyższe pojazdy, jak na przykład E 100 czy Maus, mogą Wam całkiem łatwo zrobić poważną krzywdę amunicją odłamkowo-burzącą – szczególnie, jeśli pozwolicie się im przytulić i zyskać możliwość czystego strzału do wnętrza Waszego pojazdu.

Co w takim razie z nim zrobić? Przede wszystkim powinniście pamiętać, że choć znajdujecie się na X poziomie, to Wasza wartość kamuflażu oraz zasięg widzenia są czymś, co możecie łatwo wykorzystać. Dodajcie do tego celne i szybkostrzelne działo, a będziecie mogli nękać poważnie przeciwnika bez konieczności wystawiania się na ostrzał. Jeśli w bitwie nie ma artylerii, możecie nawet zaryzykować i kontynuować prowadzenie ognia po wykryciu – Wasz przedni pancerz jest wystarczająco mocny, by odbić sporą część pocisków, szczególnie nadlatujących z większych odległości, gdyż przeciwnikowi będzie trudno wycelować w Wasze słabe jarzmo działa. W innym przypadku po wykryciu możecie po prostu skorzystać z dobrej mobilności i przemieścić się lub ukryć tak, by nie dorwała Was artyleria przeciwnika. Gdy znikniecie wrogom z oczu, wybierzcie nowe miejsce i zacznijcie im dokuczać ponownie.

Porady: Ze względu na robiący wrażenie pancerz przedni Object 263 może być stosowany jako pojazd frontowy. Jeśli chcecie znaleźć się w samym centrum akcji, bądźcie ostrożni i uważajcie, by przeciwnicy nie znaleźli się na Waszych flankach. Wybierajcie przede wszystkim wąskie przejścia, w których Wasze cienkie burty będą chronione murami, skałami czy innymi przeszkodami. Gdy znajdziecie się na otwartej mapie, zawsze przemieszczajcie się w grupie – dzięki temu będziecie mogli skorzystać z eskorty Waszych sojuszników. Zainwestujcie też w umiejętność Naprawa u wszystkich członków załogi, gdyż na pierwszej linii zdarzają się często uszkodzenia modułów, zwłaszcza gąsienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyjemy zobaczymy, przerzuce na to zaloge 4 perkowa z 268 i bedziemy testowac ;)

zreszta jak mam juz tracic czas na ta gre to przewaznie wole expic inne czolgi niz grac sobie X`tkami dla funu.

takie chore kolo troche, ale bedzie to 14sta X`tka w grazu i pewnie nieostatnia.


wlasnie wycytwalem na fb ze 263 nigdy nie dostalo nerfa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet nie drogi ten dostęp do beta testów. Czy ten gold kupiony w paczce jest dostępny również w WoT? Bo złoto dla WoT i WoWp było wspólne.

Chyba do końca beta testów(tych otwartych) będzie osobny gold w WoWs i WoT, potem połączą. Po CBT gold i cały postęp Ci się wyzeruje, ale złoto które kupiłeś ci się odnowi, podobnie będzie po zerowaniu już po beta testach ;) Ogólnie nie jest najdrożej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę na dzisiaj. W dwóch bitwach na I tierach miałem po 3 fragi :) Jeszcze 100 exp i idę w amerykańskie niszczyciele.

 

Dostęp kupiłem z IV tierowym krążownikiem Yubari - zagrałem jedną bitwę ale na wyższych tierach się nie mogę odnaleźć. Wrogowie za bardzo manewrują :) Na razie ośla łączka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...