Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

a jaka IXtka grales ?

imho granie wyzszymi tierami wymaga wiekszej precyzji,

ze sporta na tierach ~VI strzelasz i przewaznie przebijasz, im wyzej tym bardziej trzeba celowac w weak pointy lub objezdzac bo nie ma mozliwosci przebicia od przodu.

mi wyzsze tiery pasuja na tyle, ze musze sie zmusic zeby zbic gwiazdke ze sporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat grałem modnymi Isami 3i8 itd- mam strefy przbiecia wrzucone /tylko ramki co by czołgi jak klauny nie wyglądały/i nie chodzi o to, że grałem jak ciapa- bo za każdym razem 2-3 ściągałem i zawsze ponad 2k damag'u zabierałem ale akurat zbierałem parę h u siebie na is'a przy pomocy kv-1s i jak pograłem później 10 rozgrywek na kolegi koncie czołgami z VII-IX to byłem zniesmaczony- oczywiście to jest moje odczucie.

 

A co do premium chłopaki mówili mi, że przy VI/VII tierach zaczyna się zabawa, która bez premium nie ma sensu i się powoli zaczynam zgadzać z tym- bo robiąc sporo w rozgrywce zostaje mi na czysto 2-8k kredytów na waciki. A ja mając nawet obniżone koszta smsów/tel do 70% jakoś nie mogę się przemóc aby w grę ładować realne złotówki bo od premium się zacznie poprzez garaż/amunicję/załogę itd będę zaraz chodził w dziurawych skarpetkach:)

 

A mam pytanie jak doładowujecie? Przez konto? Bo u mnie kilku tyłka namoczyli pobieraczkiem itd i mają uraz do wysyłania a zarazem podawania danych do czegokolwiek- i doładowują tylko dzwoniąc 1450goldów.

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a proszę:

 

http://www.awolf.eu/

 

co by Ci się przydało to tam jest.

Koledzy mają wyczesane celowniki pokazujące od groma bajerów jak najadą na przeciwnika- jak dla mnie zbyt kolorowy ja chcę wojnę a nie mario;)

niektórzy mają też, że zwłoki barwi na biało- dla mnie też za kolorowo się robi chociaż nie raz by mi się to zdało jak ktoś się chowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaje sie bardzo jak chcesz kogos podpalic, wtedy walisz w zbiornik paliwa

 

no i pokazuje gdzie słabszy pancerz- a co do podpalania to od aktualizacji trzeba się bardziej napocić aby podpalić. nie jest takie hop siup teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...