Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno tym co na auto-aim`ie jezdza ulatwi sprawe ;)


w ogole podobno jest tyle cheatow do tej gry ze sporo ludzi zrezygnowalo z tankowania.

jak z ukrycia w kogos celujecie i jestescie pewni ze was nie widzi a zaczyna uciekac to raczej na pewno cheatuje.

tak samo sa cheaty ostrzegajace o tym ze arta sie na kogos nacelowuje

warthunderze czekamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę 2 giga do ściągnięcia a nie 14:P

 

Też tak macie, że jak pobieracie grę, aktualizację itd to ściąganie idzie jak krew z nosa?

Normalnie na maxa ściągam ponad 4,2 GB/h- zaś ostatnia aktualizacja co łącznie miała mniej jak 1GB szła ponad 1,5h..

 

BTW. na jakich kartach graficznych i procesorach gracie aby uzyskać komfortową rozgrywkę?

Bo miałem czekać z wymianą PC gdy wejdą "maxwele" serii 8, lecz ten komputer co mam teraz nie spełnia już moich innych wymogów i chyba zmiana na coś nowego nastąpi wcześniej niż myślałem. Na razie obrałem drogę na i5 4770K a zastanawiam się co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie procesor nie dochodzi do 100% w WOT,

Jedynie archaiczna 7letnia grafika nie daje rady w grze. Za to w innych rzeczach, w których użytkuje kompa nie daje rady- stąd chęć zmiany.

Ayu dalej masz tego kompa, o którym pisałeś z 10str wcześniej?

 

A co do aktualizacji- po zaktualizowaniu gra mi się nie uruchamia- klikam "wejdź" czasami pomieli a czasami nawet nie tylko zostaje w tym samym ekranie bez reakcji. Chyba będzie pożegnanie się z grą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno tym co na auto-aim`ie jezdza ulatwi sprawe ;)

w ogole podobno jest tyle cheatow do tej gry ze sporo ludzi zrezygnowalo z tankowania.

jak z ukrycia w kogos celujecie i jestescie pewni ze was nie widzi a zaczyna uciekac to raczej na pewno cheatuje.

tak samo sa cheaty ostrzegajace o tym ze arta sie na kogos nacelowuje

warthunderze czekamy !

W WoT wszystkie informacje na temat wykrycia/trafienia/zadanych obrażeń etc. itd. - podkreślam, WSZYSTKIE - obliczane są po stronie serwera gry.

Tej gry NIE DA się "scheatować".

 

A co do "jak z ukrycia w kogoś celujecie, i jesteście pewni, że was nie widzi..." - większej bzdury nie słyszałem. Jest taki perk dla dowódcy, "Szósty zmysł" się nazywa - pokazuje Ci się lampka, gdy zostaniesz wykryty. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tej gry NIE DA się "scheatować".

taaa, kont bankowych tez sie nie da

 

 

 

A co do "jak z ukrycia w kogoś celujecie, i jesteście pewni, że was nie widzi..." - większej bzdury nie słyszałem. Jest taki perk dla dowódcy, "Szósty zmysł" się nazywa - pokazuje Ci się lampka, gdy zostaniesz wykryty.

zarowka mowi o wykryciu,

a cheat o ktorym mowie o tym ze ktos celuje w nas

podobno lista cheatow jest dluuuga 


 

 

Jakiś link?

jak trafie na kolege ktorym o tym mowil to zapytam,

ale to usprawnienie nie kazdemu dziala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie uspokójcie się z tego typu wynalazkami- bo przy 9.0 można sobie kaszany narobić

Kolega jakąś pakę tego ma, którą instaluje od 8.9 i z tej paki podczas instalacji wybiera kilka pozycji co go interesuje- wczoraj przy 9.0 skończyło się reinstalacją gry, bo mimo przywracania systemu gra pluła błędami i nie dało się uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakies linki co mozna ulepszyć...

ps. Jak tak patrze na to co wyprawiacie to ja chyba dopiero za 10 lat bede mial takie wyniki ;)

Ale, tak czy inaczej gram bo lubie, a nie że umiem ;)

no i jeszcze jedno  amunicja zwykła czy kumulacyjna ?

co wg. was jest bardziej korzystne, biorac pod uw. cene i zadane obrazenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze jedno  amunicja zwykła czy kumulacyjna ?

co wg. was jest bardziej korzystne, biorac pod uw. cene i zadane obrazenia?

Jeśli chcesz być uważany za pi**ę, to wal z golda (kumulacyjne, podkalibrowe) ;)

 

Jeśli zaś wolisz się wyszkolić w umiejętności celowania w słabe punkty, taktyce, zdolnościach manewrowych - amunicja standardowa (przeciwpancerne, odłamkowo-burzące) to najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i jeszcze jedno  amunicja zwykła czy kumulacyjna ?

co wg. was jest bardziej korzystne, biorac pod uw. cene i zadane obrazenia?

Jeśli chcesz być uważany za pi**ę, to wal z golda (kumulacyjne, podkalibrowe) ;)

 

Jeśli zaś wolisz się wyszkolić w umiejętności celowania w słabe punkty, taktyce, zdolnościach manewrowych - amunicja standardowa (przeciwpancerne, odłamkowo-burzące) to najlepszy wybór.

 

 

 

tak czy inaczej, jak mnie któryś z Was trafi to Was znajde  :P  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz sobie na parametry pociskow, glownie penetracje, pozniej przejrzyj jakie grubosci pancerza maja czolgi to bedziesz mial odpowiedz.

ja przewaznie uzywam AP, chyba, ze np gram 8`mka i mnie rzuca na 10tki to czasami przelaczam na goldy.

na poczatku AP`ki beda ok, celowanie w weak pointy to podstawa, nawet na goldach.

HE czasami sprawdzaja sie na artach ktore sa kiepsko opancerzone, i w przypadku gdy przeciwnik jest juz na dobiciu i trzeba mu zadac jakies symboliczne obrazenia, to bez ryzyka rykoszetu mozna walnac z HE.


jak grasz nockami to sie odezwij na grze i mozemy jakis plutonik pojechac ;)


wyszla nowa paczka aslaina 3.4.10 i wyglada na to ze dziala ok

http://www.modxvm.com/


http://www.dom1n.com/artykuly/wielordzeniowosc-wot-eddy/ - a tu programik do odpalenia WOTa na kilku rdzeniach

http://processhacker.sourceforge.net/downloads.php

nie testowalem ale podobno dziala niektorym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam grania tym czolgiem na poczatku

trzeba byc naprawde dobrym graczem, zeby umiec spotowac,

musisz caly czas sie kryc za przeszkodami, zeby uniknac trafienia, czyli przydaje sie perfekcyjna znajomosc map,

dodatkowo musisz patrzec gdzie jest twoja druzyna, zeby wiedziec ktos skad ma przestrzal i gdzie spotowac.

na poczatku to naprawde ciezka sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj 1 raz zagrany od aktualizacji- komputer co mam dostępny nie dźwiga już tej gry a czekam na ruchy intela i nv bo za chwilę nowości mają się posypać i teraz nie ma sensu brać.

Pościągam jedynie dwójki póki mam 3 dni premium z misji i  znów na kilka miesięcy nie będę grał.

Na wielu forach ludzie pisali o wyrzucaniu z gry- ja tak miałem wczoraj średnio co 2 bitwę wyrzucanie w trakcie ładowania rozgrywki i zanim wróciłem to już była zazwyczaj zaawansowana partia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie problemów nie ma żadnych.

 

Po aktualizacji gra ani nie zwolniła ani nie przyśpieszyła więc to chyba dobrze bo faktycznie część ludzi narzeka. Dodam tylko, że na chwilę przed aktualizacją 9.0 zrobiłem świeżą instalację windowsa 7 co baaaaaaaardzo przyśpieszyło grę i co ciekawe mocno przyśpieszyło wczytywanie bitwy. Miałem wcześniej tak, że potrafiło mnie wrzucić do gry dobrą minutę po rozpoczęciu. Teraz jest ok. Zazwyczaj mogę się rozglądać przez 20 sekund przed rozpoczęciem bitwy.

 

Z nowości w garażu -

Od jakiegoś czasu gram namiętnie T29 - świetny jest :) chociaż dopiero po wymaksowaniu.

Od niedawna mam w końcu 8 tier - IS3. No tu od czasu odkrycie BL9 jest całkiem fajnie. Świetny czołg. Jak gram na zmianę T29 i IS3 to mam wrażenie, że IS jest jakimś medem taki jest szybki i zwrotny :)

 

A co do war thunder... pożyjemy, zobaczymy. Po tym jak potraktowali Hallacka na beta teście widzę, że to po prostu kolejna "ruska" firma. Żeby nie było, że zamienił stryjek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co 2 bitwę wyrzucanie w trakcie ładowania rozgrywki i

mnie za to bardzo czesto wyrzuca przy wychodzeniu z bitwy do garazu,

myslalem, ze to przez mody na poczatku

 

IS3 daje rade, zreszta cala linia juz od kv1 mi sie podobala, teraz cisne na is`a 4 i T150 do KV1Sa nie ma porownania :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do war thunder... pożyjemy, zobaczymy. Po tym jak potraktowali Hallacka na beta teście widzę, że to po prostu kolejna "ruska" firma. Żeby nie było, że zamienił stryjek
Jak cos to czołgi już sa dostępne w WT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...