Skocz do zawartości

Flokowanie


wichercat

Rekomendowane odpowiedzi

oj jest sens - zwłaszcza czuć różnicę w mocnym słońcu i brudnych bocznych szybach - wrzuciłbym foto poglądowe ale coś mi nie bangla

 

EDIT - juz bangla - takie warunki ze świecąca deską to masakra

DSC08620r.jpg

Edytowane przez STIFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo kto bogatemu zabroni :P:twisted:

bogaty to myje fure codziennie deske pokrywa alcantarą wiesza różowa kostke na lustro i pod disco...

 

a biedny jak ja flokuje deske i włóczy sie wiejskimi drogami brudząc przy tym auto niemiłosiernie i budząć lokalną społeczność..........poprostu nie dośc że dziad to łoobuz :yahoo:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo kto bogatemu zabroni :P:twisted:

bogaty to myje fure codziennie deske pokrywa alcantarą wiesza różowa kostke na lustro i pod disco...

 

a biedny jak ja flokuje deske i włóczy sie wiejskimi drogami brudząc przy tym auto niemiłosiernie i budząć lokalną społeczność..........poprostu nie dośc że dziad to łoobuz :yahoo:

 

taa... jasne... a klamotów nakupował w 2 mce tyle ile niejeden przez rok ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dodam coś od siebie. Miałem 2lata ciemnoszary Flock na desce w Civic'u (żony) stylizowanym na Type R. Użyteczność SUper, utrzymanie w czystości bezproblemowe (odkurzacz dowolna końcówka, szmatka co wolicie). Do swojej subci mam deskę zrobioną w czarnym Flock'u wygląda kosa, 2 lata stoi i czeka na montaż. Nie blaknie. Robiłem w Poznaniu i jestem w 100% zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z flokarnia.pl z Wrocka kilka razy - za pierwszym razem nie było najlepiej, ale później już ok.

Grunt to gościa nie poganiać - za pierwszym razem mi się spieszyło i chyba niedokładnie odtłuścił deskę, bo złaziło. Zrobił poprawkę. Teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...