Skocz do zawartości

Prośba do Flippera


Rafał

Czy zamierzasz zjawic sie na Rajdzie Żubrów?  

10 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz i jestem bratem rafała :roll:

 

Kilka dni temu zarejestrowałem sie na tym forum (z czego sie bardzo ciesze :) ) Ale przy rejestracji zaznaczyłem ze mam poniżej 18 lat, co jest zgodne z prawdą, ale niestety napisało mi (w mailu) ze moje konto nie zostanie aktywowane dopóki nie przesle na podany adres zgody rodziców na uczestnictwo w forum :twisted:

 

Panie Flipper, czy to konieczne? 8)

 

Prośiłem rafała o napisanie do administratora w tej sprawie wiadomosci, ale nie wiem jak sie sprawa potoczyła wiec postanowiłem napisac temat na forum.

 

Pozdrawiam i prosze o rozpatrzenie mojej prosby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZARA, ZARA, TO BEDOM WYWIADÓWKI ?????

TO NA FORUMIE BEDO TERAZ OKRESY, MIESIONCZKI, SEMESTRY, EGZAMINA ???? CZY JA MUSZE ZROBIĆ JAKIEŚ ZALICZENIE ???? ZNACZY SIE ZALICZYĆ KOGOŚ Z FORUM ?...... ŻEBY TEGO GUPIEGO PRZEPISA SKASOWAĆ.

 

MIE SIE WYDAWA ŻE TO CHEBA JA, SWOJO TWURCZO PRACO TEGO REGULAMINA TU SPŁODZIŁEM I TAKI GUPOTY NIE KOJARZE.

ŁUKASZKU, PRZEGLONNIJ SE NA FORUM ORGANIZACYJNYM "REGULAMIN FORUM" I JAK TAM NIC TAKIEGO NI MA, TO FLIPERA DO SONDU ZA RASIZM W STOSUNKU DO NIELETNICH ( a jak ogólnie wiadadomo stosunek do nieletnich to pedofilia ) BEDZIE SIEDZIAŁ.

 

SIWY

Ps. Musze ty posprzątać przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie agitowac na forumie !! Szanowny Mister Waldemar stworzyl regulamina - za co mu czesc i chwala.

Spiesze poinformowac, iz sprawa zostanie rozpatrzona w pierwszym mozliwym terminie. Znam, pamietam i odpowiem. Psze sie nie goraczkowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt. 1 Każdy nowy kandydat na forumowicza, wkuje regulamin na blachę i po zdaniu egzaminu wewnętrznego, państwowego, unijnego, światowego, galaktycznego i pisemnego ( po starohebrajsku ) będzie miał prawo złożyć podanie o zgodę na zalogowanie się na forum.

 

Wyszukałem regulamin :)

Ale to ja juz wole wysłac te zgode od rodziców :oops:

 

NIe przeczytałem jeszcze do konca, ale juz mnie bolą policzki :lol::lol::lol:

 

Spiesze poinformowac, iz sprawa zostanie rozpatrzona w pierwszym mozliwym terminie. Znam, pamietam i odpowiem.

 

Dzieki bardzo :!:

 

Ps. Przeglądałem forum i znalałem zdjecia Forestera Pana Waldemara Bieli, i chyba widziałem Pana jakis czas temu przy przychodni na ulicy rusznikarskiej :D Ja byłem w kurtce Subaru 8)

 

Pozdrawiam i dzieki za powitanie.

 

Ps2. A jak zacytowac cos z innego tematu zeby to wyglądało tak profesjonalnie?

 

Ps.3 Dzieki hwojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co, to jest ciekawa sprawa. Bo jak sie ho ho ho dawno temu rejestrował moj brat to wydaje mi sie ze była możliwosc do wyboru ze sie ma albo ponizej albo powyżej 13 lat :wink:

 

.....jak ja sie rejestrowalem (10 miesiecy i 1 dzien temu) to pytalo mnie sie tylko czy mam powyzej czy ponizej 13 lat .........a tera jakies takie kumbinacje :roll: .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...