Skocz do zawartości

.....37 Rajd Żubrów 24-25.10.2003......


matt

Rekomendowane odpowiedzi

.....jak zawsze na jesien, krakusy maja obowiazkowy wypad w plener w poszukiwaniu rajdowek bioracych udzial w rajdzie zubrow, tak tez bedzie i w tym roku :twisted: , jak przeczytalem planowany sklad samochodowy to az mi sie cieplo zrobilo: 8 razy impreza :shock: , 5 razy lancer i jeszcze inne fajne woziki m.in. stare porschaki, jaguary i inne.......w tamtym roku naprawde bylo co ogladac, a w tym jest jeszcze wiecej, po prostu miodzio :wink: warto dodac ze startuja spod M1...........

 

:? I tu pytanie do Dyrekcji czy moze by mogla zdradzic kto zasiadzie za stery 8 imprez, bo na pewno Dyrekcja takie rzeczy wie, w koncu jest sponsorem :roll: 8) ...........

 

a tu dowiecie sie wiecej: http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=436498

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Rafał, ale miałem na myśli uczestnictwo, nie oglądactwo ;-)

 

no właśnie, ja też myślę, że przede wszystkim powinno się zaprosić forumowiczów jako uczestników (no chiba że som jakieś bariery dźwiękowe, tfu ... wiekowe, cy inse problema z technikom ... porozumiewania się - na przykład)

 

Śmiech'us protestantus[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystko, żeby mój GTR pojechał chociaż jeden rajd - w wielkim stylu. Ale nie zapeszam :-)

Jednak cały rajd? Ja słyszałem o jednym OSie...

 

Jeśli 0 - to cały rajd. Jeśli gość specjalny - to pani Karowa. Tfu, zapeszyłem już ;-)

 

 

Pojedziesz na prawym czy lewym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wpadlem na www.rally.online.pl i prosze, harmonogram rajdu zubrow: http://www.rallyonline.pl/2003/pn.php?i ... tp=General

 

co do informacji pojawiajacych sie (jesli w ogole) na stronie automobilklubu krak. to jest jak z tym przyslowiem: "najciemniej jest zawsze pod latarnia" :? .........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystko, żeby mój GTR pojechał chociaż jeden rajd - w wielkim stylu. Ale nie zapeszam :-)

Jednak cały rajd? Ja słyszałem o jednym OSie...

Jeśli 0 - to cały rajd. Jeśli gość specjalny - to pani Karowa. Tfu, zapeszyłem już ;-)

Pojedziesz na prawym czy lewym?

To zależy od organizatorów, czy dopuszczą kogoś spoza AK-Polski na 0... I czy w ogóle dopuszczą do siebie myśl, żeby turbośmietnik puszczać jako 0 ;-) Jeśli tylko p. Karowa - to raczej lewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od organizatorów, czy dopuszczą kogoś spoza AK-Polski na 0... I czy w ogóle dopuszczą do siebie myśl, żeby turbośmietnik puszczać jako 0 ;-) Jeśli tylko p. Karowa - to raczej lewy.

 

 

Hmm przecież jesteś w AK Polskim...? ;-)

 

 

NO czy dopuszczą to nie wiem, mogą się bac akcji jak z Nivettem ;-)

 

 

A jak sama pani Karowa to bardziej bym Ci radził żebyś dał stery komuś kogo uważasz za 100razy lepszego kierowce od siebie. Ja wiem jak jeździsz, ale wiem tez jaka masakra może być na Karowej szczególnie jakby była taka pogoda jak w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...