Skocz do zawartości

Wersja Nardi Torino info


jathek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie, czy wszystkie kiery nardi były takie same? Czy różniły się może wieloklinem, posiadały naby? Jestem na etapie zakupu do wolnegossak i ktoś mi mówił że nie zawsze pasuje kiera do danego auta.

 

Waga: 1230kg.

 

Gdzie ważone tak z ciekawości zapytam? Bo moje kombi N/A też waży 1237kg i mam komplet wszystkiego na pokładzie (klima, poduchy, skóra, grzane taborety, LPG)

 

Ja kupiłem nabe niby pasującą na 1000% do mojej i 4h przerabiałem. W przypadku NT chyba niebedziesz miał problemów

 

To bedzie trzeba zrobic spot samych NT i posprawdzac co i jak ;)

 

Jacek czytając uwaznie ten wątek i patrząc na zdjęcia to wszystkie impry to zwykłe GT?

U ciebie natomiast prawdopodobnie własciciel musiał pozmieniać to i owo?

Masz inny spoiler , wlot na masce, zawias od sti i ogólnie prezentuje sie zupełnie inaczej niz Impry wyżej , musicie sie spotkac i obgadać temat.

Po obejrzeniu twojej NT dostalem świra i zakupiłem pare gadżetów , szukam dużego spoilera - Strasznie mi sie spodobała twoja NT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tylko galki NT, ale z checia bym taka nabyl ;)

 

Gałka jest naprawdę ładna i przyjemna w dotyku. Musi być solidnie wykonana, że po tylu latach wygląda jak nowa...

 

Waga: 1230kg.

 

Gdzie ważone tak z ciekawości zapytam? Bo moje kombi N/A też waży 1237kg i mam komplet wszystkiego na pokładzie (klima, poduchy, skóra, grzane taborety, LPG)

 

Masa własna pojazdu z tabliczki to 1230kg, w standardowym GT jest chyba 1285kg. I taka jest mniej więcej różnica wagowa, jeśli wziąć pod uwagę masę brakujących dodatków.

Faktyczna, mierzona masa pięknego szwajcarskiego RS to około 1300kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...
  • 5 lat później...
W dniu 12.07.2018 o 18:33, Sasz82 napisał(a):

Witam panowie jak ktoś potrzebuje jakieś szczegóły jak wygladały dane wersje na dany kraj i dane lata prosze pisać bo mam dostęp do takich informacji 

Hej, masz gdzieś specyfikacje/ wykaz felg, jakie były dostępne z NARDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...