Skocz do zawartości

Wersja Nardi Torino info


jathek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam wersje NT, ale niestety nie moge nigdzie znalesc ogolnych informacji o tej wersji. Skad sie wziela, dlaczego itp itd.

Dotarlem do konca interntu ;) i nic, moze ktos cos z was wie na ten temat. Wiem tylko tyle, ze nie ma ABSu, kilmy i poduszek. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to była limitowana seria, coś ala rb5 w angli itp. Różniła się od zwykłego GTka kierownicą, brakiem klimy, alu maską, i wgoóle była chyba lżejsza. Coś ala WRX ale ubożsża wersja bez krótkiej skrzyni oraz szper, ale mogę się mylić. Ten z ogłoszenia sprzedaje się już chyba z 5 lat, ładnie go ktoś zwieśniaczył.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne mi sie wydaje, ze o wszystkich innych wersjach Imprez jest sporo materialow a o NT nic nie ma. A z tym szybrem tez ciekawa sprawa, bo ja np nie mam ABSu, klimy i poduch ale za to mam szyber i czarne nakladki na zderzak plus lusterka i klamiki w czarnym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem posiadaczem holendreskiej wersji Nardi 555, oczywiście bez poduszek, ABS, klimatyzacji, otwieranego dachu... Z kierownicą NT, ładną gałęczką dzwigni biegow (przeszytą czerwoną nitką), chyba cieńszymi szybami w drzwiach. Waga: 1230kg. Kiedyś czytałem, że wersje Nardi sprzedawano z myślą o ułatwieniu w przygotowaniach do sportu przez zespoły rajdowe (ile w tym sensu, to nie wiem). Szpera z tyłu jest.

Oczywiście lusterka, klamki i dokładki trzeba było polakierować, żeby to jakoś wyglądalo... ;)

 

 

imprez01.jpg

Edytowane przez tomek_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak jest w wersjami EU NT, ja mam WRXa JDM w wersji ND i mam klimę i abs ale poduszek i szyberdachu brak, reszta tzn klamki, progi, lusterka i kierownica + gałka tak, jak u Was. Z tego, co się orientuję to do wersji NT można było dołożyć zarówno klimę, jak i ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy wszystkie kiery nardi były takie same? Czy różniły się może wieloklinem, posiadały naby? Jestem na etapie zakupu do wolnegossak i ktoś mi mówił że nie zawsze pasuje kiera do danego auta.

 

Waga: 1230kg.

 

Gdzie ważone tak z ciekawości zapytam? Bo moje kombi N/A też waży 1237kg i mam komplet wszystkiego na pokładzie (klima, poduchy, skóra, grzane taborety, LPG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...