Skocz do zawartości

Jaka to impreza????


lacky3pl

Rekomendowane odpowiedzi

2 drzwiowa impreza ra v Limited rok 98, 5 biegowa skrzynia, silnik w serii 280km... Import z Japonii. No chyba ze sie mylę

 

P.s. Watek dotyczący rozszyfrowania vin juz jest, tam pewnie szybciej kogoś znajdziesz, kto Ci pomoże, a przy odrobinie chęci sam rozszyfrujesz... Tutaj link http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/13542-sprawdzenie-nr-vin/#entry444975

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 drzwiowa impreza ra v Limited rok 98, 5 biegowa skrzynia, silnik w serii 280km... Import z Japonii. No chyba ze sie mylę

 

P.s. Watek dotyczący rozszyfrowania vin juz jest, tam pewnie szybciej kogoś znajdziesz, kto Ci pomoże.

dzieki :) to nie jest Sti bo jak spr po nadwoziu tak wychodzilo ale wlasnie nie jestem pewien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem zaplacilem a odbieram w sobote bo nie mialem jak wrocic dwoma :) ale zdjecia beda beda napewno :) kolor sonic blue :) i dziwne bo ma sti siedzenia , znaczek z przodu sti , galka biegow tez, na tyle co ja umie rozszyfrowac to wychodzi sti tylko jakas lepsza wersja bo ma klime i elektryczne szybki ale ja sie nie znam wiec wole spytac expertów :) silnik ma 20mil przejechane po rebulid wiec niewiem czy jechac nim po autostradzie czy lepiej lawetą przywiesc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też parę dni temu kupiłem podobny wynalazek WRX STI TYPE RA,i mam przed oczami listę wszystkich modeli od 11/92 do 08/99 i twój model to faktycznie taka mała rzadkość bo to WRX TYPE RA 2 drzwiowy (tak, tak 2 drzwiowe RA nie R) mam nadzieje że ładna sztuka,pozdro.

Edytowane przez lucza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też parę dni temu kupiłem podobny wynalazek WRX STI TYPE RA,i mam przed oczami listę wszystkich modeli od 11/92 do 08/99 i twój model to faktycznie taka mała rzadkość bo to WRX TYPE RA 2 drzwiowy (tak, tak 2 drzwiowe RA nie R) mam nadzieje że ładna sztuka,pozdro.

dzieki za odpowiedz wlasnie proboje go ubezpieczyc i wszedzie wyskakuje mi po numerze rejestr ze to wrx sti type ra .dziwne bardzo bo w takim wypadku insurance wychodzi wiecej niz za nowego Sti :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też parę dni temu kupiłem podobny wynalazek WRX STI TYPE RA,i mam przed oczami listę wszystkich modeli od 11/92 do 08/99 i twój model to faktycznie taka mała rzadkość bo to WRX TYPE RA 2 drzwiowy (tak, tak 2 drzwiowe RA nie R) mam nadzieje że ładna sztuka,pozdro.

 

znalazlem taki tekst na scoobynecie:

 

"Subaru have confirmed that there was never a JDM 2 door Type RA. ALL 2 door models are Type R's and no Ltd run of 'special' 2 door RA's was made at any time."

 

tutaj topic w ktorym to znalazlem:

http://bbs.scoobynet.com/general-technical-10/925098-wrx-type-r-v-limited.html

Edytowane przez dacko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. To auto jest mocniejsze i szybsze jak sti blob, w dodatku importowane to i ubezpieczenie może być droższe. Zawsze możesz zaznaczyć w formularzu wrong car i wybrać z listy, możesz też zapytać sprzedawce co ma wpisane w V5, i zadzwoń do wybranego ubezpieczyciela i pogadaj z konsultantem, bo przez neta będzie ciężko... Możesz też poszukać firmy zajmującej się ubezpieczaniem aut sprowadzonych, albo popytać w wątku subarowicze w UK... Ty masz jeszcze luz, w ramach ciekawostki powiem Ci ze kiedyś miałem London cab i nikt mi nie chciał jej ubezpieczyć :P

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. To auto jest mocniejsze i szybsze jak sti blob, w dodatku importowane to i ubezpieczenie może być droższe. Zawsze możesz zaznaczyć w formularzu wrong car i wybrać z listy, możesz też zapytać sprzedawce co ma wpisane w V5, i zadzwoń do wybranego ubezpieczyciela i pogadaj z konsultantem, bo przez neta będzie ciężko... Możesz też poszukać firmy zajmującej się ubezpieczaniem aut sprowadzonych, albo popytać w wątku subarowicze w UK... Ty masz jeszcze luz, w ramach ciekawostki powiem Ci ze kiedyś miałem London cab i nikt mi nie chciał jej ubezpieczyć :P

bedzie jakis problem jak wybiore wrx albo turbo tylko ze 4 door??? :))))

 

http://www.subarujdm...ti_gc8_gf8.html

 

Chyba to nie jakaś tajemnica i można samemu poczytać,pozdro.

z tego co tam pisza ma Sti engine :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem taki tekst na scoobynecie:

 

"Subaru have confirmed that there was never a JDM 2 door Type RA. ALL 2 door models are Type R's and no Ltd run of 'special' 2 door RA's was made at any time."

 

tutaj topic w ktorym to znalazlem:

http://bbs.scoobynet...-v-limited.html

 

Na tej stronce: http://www.subarujdm...ti_gc8_gf8.html w "comment" jak byk stoi: "Special edition 2 door RA" więc trafił Ci się niezły rodzynek, a że w ubezpieczalni nie ma takiej wersji to nic dziwnego. Oni mają tam wyszczególnione te bardziej typowe, popularne wersje. W PL też nie da się ubezpieczyć jak należy GC8 STI, Type R/RA i podobnych bo wg ubezpieczalni takie samochody nie istnieją i wg nich to zwykła Impreza GT ale to chyba wiąże się raczej z tym, że nie były one prod na rynek EU z kier po lewej stronie, chociaż miałem kilka ładnych lat temu podobny przypadek i to z samochodem typowo europejskim, kiedy to przemądrzały pan w ubezpieczalni próbował mi udowodnić, że nie istnieje taki samochód jak Ibiza Cupra i że "to zwykła Ibiza tylko ze spoilerami".

Edytowane przez PatLove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniutka skubana, niszczy ten otwierany daszek ;) chyba też sobie taki zrobię. Mam nadzieję że na jakimś spocie uda mi się ją zobaczyć na żywo :D

no mysle ze napewno zrobimy niebawem spota , rozmawialem z chlopakami i sa Za :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...