Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szybko miśki pozamiatac
No ostatnio uwierzyłem że to faktycznie możliwe :D

 

Ja aż tak sie nie rozpedzam. Ostatnio to był wypadek przy pracy spowodowany specyficznymi warunkami oraz słabsza frekwencja wyjadaczy .

 

Moim zdanie minimum 5-6 miskow musi być przed nami :( , każde miejsce powyżej 6-7 będzie niespodzianka i wielkim sukcesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wierzycie ,ze po takim pogromie teraz na śnieg przyjadą miśki bez opon odpowiednich???? :biglol: ...lub kierowcy w słabej formie???? :rolleyes::biglol:

 

hihi....będzie jadka !!!! :yahoo:

 

Moim zdanie minimum 5-6 miskow musi być przed nami , każde miejsce powyżej 6-7 będzie niespodzianka i wielkim sukcesem

 

popada śnieg i nie będzie im tak łatwo :rolleyes:

 

popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wierzycie ,ze po takim pogromie teraz na śnieg przyjadą miśki bez opon odpowiednich???? :biglol: ...lub kierowcy w słabej formie???? :rolleyes::biglol:

 

hihi....będzie jadka !!!! :yahoo:

 

Moim zdanie minimum 5-6 miskow musi być przed nami , każde miejsce powyżej 6-7 będzie niespodzianka i wielkim sukcesem

Niestety jestem tego świadomy, przyjadą ogarniacze normalnie przygotowani, trzezwi :), i pierwsza dycha będzie sukcesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wierzycie ,ze po takim pogromie teraz na śnieg przyjadą miśki bez opon odpowiednich???? :biglol: ...lub kierowcy w słabej formie???? :rolleyes::biglol:

 

hihi....będzie jadka !!!! :yahoo:

 

Moim zdanie minimum 5-6 miskow musi być przed nami , każde miejsce powyżej 6-7 będzie niespodzianka i wielkim sukcesem

Niestety jestem tego świadomy, przyjadą ogarniacze normalnie przygotowani, trzezwi :), i pierwsza dycha będzie sukcesem

 

 

ale nie chodzi o mnie!!!....ja dalej obstawiam tyły :yahoo: ,ale reszta,,,wiec tez się naszykujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem gdzie moje miejsce, w styczniu to był jednorazowy przypadek, przyjdzie kolejne kryterium i wszystko wróci do normy :) Również zgadzam sie że pierwsza dycha będzie duuużym sukcesem, ale, ale........ :D Beben "tanio skóry nie sprzeda" , ja "bede pakować hardcorowo, nie ma lipy" :lol: więc przynajmniej w klasie subarowców będziemy sie tłuc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No waszka z kwapciem ładnie to zrobili :)

 

Atam, na jutjóbje w komentach nam napisali, że tak jeździć na ręcznym to każdy potrafi, więc żadna sztuuuka. :biglol: Ale 18.02 kolejny trening, kolejne wyzwanie, ja kamerkę biorę. :twisted:

 

EVAN w piątej klasie jakbyś ze dwie rundy jeszcze pomieszał, to by się zawirowania w wynikach zrobiły i ostrzej by chłopaki w BMW potem walczyli, także jaknajbardziej wpadaj Focusem! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jednak wolę upalać Subaru.

Szkoda mi Focusa to po pierwsze, po drugie to przy takich warunkach jazda sprawia średnią frajdę...a przecież głównie o to chodzi ;)

Licze na tą kamerkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jednak wolę upalać Subaru.

Szkoda mi Focusa to po pierwsze, po drugie to przy takich warunkach jazda sprawia średnią frajdę...a przecież głównie o to chodzi ;)

Licze na tą kamerkę ;)

Fokus swoje zrobił i pokazał klase! Czas na poważniejsze zabawki i powalczyc o skalp! Dawaj EVAN do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje ze będziecie mieli ułatwione zadanie, chyba nie pogodze wszystkiego

Spoko, oprócz tego Superoesu zostało jeszcze 8.... nie raz się na nas zemścisz :D

Dario i tak też zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...