Skocz do zawartości

Sonda Lambda Impreza GT GC >96


pawel_20vt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

...Panowie, czy ktos orientuje sie czy do GT-ka przed liftem czyli 211 PS przychodzi ta sama sonda co do GT 218 PS?

...na pewno obie sa na trzy przewody, aczkolwiek katalogi niby pokazuja zupenie inne numery i wychodzi na to, ze w GT 211 PS i turbodziadku 200 PS sa te same, a po 96 roku w GT 218 PS jest inna, przerabial ktos temat? pozdrawiam, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

...Panowie, czy ktos orientuje sie czy do GT-ka przed liftem czyli 211 PS przychodzi ta sama sonda co do GT 218 PS?

...na pewno obie sa na trzy przewody, aczkolwiek katalogi niby pokazuja zupenie inne numery i wychodzi na to, ze w GT 211 PS i turbodziadku 200 PS sa te same, a po 96 roku w GT 218 PS jest inna, przerabial ktos temat? pozdrawiam, Pawel

 

przerabiałem i koniec końców najlepiej działał oryginał. 99 ma chyba 4 przewody (2 masy) i ja zakładałem Boscha 3 przewody która później zmieniałem na OEM (zamiennik wolno działał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 tez ma 3 przewody. Co masz na mysli z tym "wolnym dzialaniem"? Mam Bosche w obu autach i w sumie nie sprawiaja problemow, ale byc moze czegos nie dostrzegam.

 

EDIT: LS02, zeby bylo konkretnie

 

moze moja była jakas felerna i na SSM wyszło że za wolno reaguje (powoli napięcie sie zmieniało miedzy 0-1V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odgrzeję temat. Wyskoczył mi błąd sondy w moim GT99, długo nie czekając wymieniłem na sondę z mojego drugiego, rozbitego GT98. I tak, wymiary mają takie same, 3 przewody, ale różnią się samą końcówką ( ta część co siedzi w DP ) oraz złączką, którą zamieniłem żeby pasowała do GT99. I teraz nie wiem czy z sondą jest coś nie tak, bo spalanie strasznie mi wzrosło. Nic oprócz tego się nie zmieniło. Czy te sondy się czymś różnią? Czy może ta druga też jest padnięta? A może kupić nową bosha? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...