Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

Tam i tak połowa forum na sony, a reszta canona i nikona więc jest bardzo luźno i nie ma gadania w stylu jedyny słuszny :mrgreen:

 

No chyba żeby ktoś na olympusa namawiał to mogą być bezlitośni...

Ale jako części aparatu uciskowo porządkowego czuwam nad tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to dość często się to zdarza, chociaż są tacy, którym się nie wiesza. Czytałam posty z czasów, kiedy ja kupowałam i to było dosyć częste zjawisko. Zacina się ponoć mechanizm lustra, chociaż inne wróżki obwiniają karty pamięci albo obiektywy.

Kupowałam aparat półtora roku temu, gwarancja jest na rok, więc muszę wziąć w garść do sklepu ze sobą argumenty, żeby skutecznie aparat zareklamować. W Grecji pewnego dnia zawiesił mi się tak, że kilkukrotne wyjmowanie baterii nie pomagało.

 

ja mam d90... przelatane 5300 fotek nigdy sie nie zawiesil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koleżanki i Koledzy :-)

Jak ja sie ucieszyłem wczoraj, kiedy znalazłem na forum wątek fotograficzny :-)

Do rzeczy... U mnie w D80 to był problem obiektywu... Tamron 17-50/2.8 się obluzowywał i zawieszał body. Znany problem.

Czy u Ciebie dzieje się to z różnymi słoikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie naświetlone, jak dla mnie!
Jak na zdjęcia robione z ręki, też jestem z nich zadowolony. Chociaż okoliczności nieciekawe.
D90, ISO3200, 1/15 (VR tego 18-105 na pewno pomógł, nie? :-) )

Ładny efekt. Fajna ta matryca w D90 :-) Mam tę samą (albo prawie tę samą) w D300.

Abstrahuję od tego, że komus spłonęło auto, bo to słaba sprawa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... przy 1/15 to nawet VR nie pomaga zbyt wiele :lol: Do tego było zimno.

Mam więcej zdjęć, na których np. strazak nie ma nogi do kolana :)

Fakt, matryca jest niezła. I z tego co wiem to jest ta sama co w D300.

Zdjęcia poszły do gazety a tam chyba je jakoś rozjaśniali (zamiast powiedzieć że chcą jaśniejsze) i wyszło straszne ziarno. Chyba pociągneli levelami w photoshopie nie patrząc na to co z tego wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dodam kilka swoich wrażeń odnośnie D90. Aparat mam od niecałego roku, kupiłem z przebiegiem ok 6000klatek, aktualnie mam 'nastukane' ok 20 000. Jak na razie nie miałem żadnego problemu z zawieszaniem się. Jedyną wadę jaką zauważyłem, i jak się okazało- występuje ona często w tym modelu, to body czasami nie widzi karty pamięci. Poza tym aparat jest świetny. Niedługo na rynek wychodzi następca- D7000, także już zacieram ręce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...