Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Mi do pierwszego "urlopu" zostały 43 dni, niedługo potem Plejady (?), a za 126 dni kolejna, tym razem dłuższa i dalsza "wyprawa".  :yahoo:

 

Poza tym jeszcze gdzieś muszę wpasować krótki wyjazd nad Polskie morze (odwiedzić naszą "ostatnią" babcię)  :)

 

Aha, jeszcze jesienią wypad na Węgry (rozmawiałem z kolegą i temat jest do ogarnięcia, z tym, że grupa nie może być zbyt duża ze względów logistycznych - w razie czego PW).

 

 

 

Oj moja żona by......:-(

 

@@stach1111, wnioskując z autopsji, jest duża szansa, że twoja żona polubiłaby Rozi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jesienią wypad na Węgry (rozmawiałem z kolegą i temat jest do ogarnięcia, z tym, że grupa nie może być zbyt duża ze względów logistycznych - w razie czego PW).

 

 

Oczywiście pamiętam,jesteśmy za :)

 

 

Oj moja żona by......:-(

 

@@stach1111, wnioskując z autopsji, jest duża szansa, że twoja żona polubiłaby Rozi   :)

 

Z pewnością tak,jednak samotna młoda kobieta zawsze stanowi zagrożenie,szczególnie kiedy jest przyjaciółką,i jest taka fajna jak Roz :) ....wazelinka... :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...koty, grecja, kaszanka, golonka, subaru - wszystko co lubię w jednym miejscu :D

PS: komu oliweczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...koty, grecja, kaszanka, golonka, subaru - wszystko co lubię w jednym miejscu :D

Oj chyba by się coś jeszcze znalazło...  ;):P


szycha, te 4 kawy to jednak nie była przesada na dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...