Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Że niektórych ludzi nie da się przekonać do zrobienia czegoś dla potomnych..
3 próby podjęcia decyzji w sprawie Tatry i za każdym razem inne pomysły i brak porozumienia
dzisiaj głosowaniem podjęto decyzje 3 za 2 przeciw 2 osób brak przy głosowaniu za przekazaniem do muzeum

mam nadzieję, że jakoś się to poukłada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, B-52 napisał:

tarczą

Strzelniczą, zawieszoną na plecach? ;)

 

25 minut temu, B-52 napisał:

Było jak zwykle daleko ;) 

Oj tam, daleko to mam ja, do tego wszędzie:wacko: Zwłaszcza do rozumu :th_dash:

21 minut temu, niebieskiultras napisał:

w sprawie Tatry

@niebieskiultras ta Tatra to wyraźnie nie chce was opuścić ;) Zatrzymajcie ją, w jakąś rabatkę zamieńcie czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze ? gdyby było miejsce to bym ją zostawił na żółtych blachach i wszystkie zloty nasze  ale niestety za poprzednich rządów ktoś postanowił zamurować bramę do 3 garażu za tym mamy 2 garaże z bramą i jeden bez bramy i tu jest problem bo mamy 3 pojazdy teraz a miejsc garażowych 2...
Ta tatra ma to coś w sobie
Jadąc alarmowo Jelonem do akcji nie ma już tego wycia wentylatora z przodu, szukania biegów oraz zapachu spalanej ropy w kabinie i ta cisza w aucie poraża. ale coś za coś
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niebieskiultras napisał:

Jadąc alarmowo Jelonem do akcji nie ma już tego wycia wentylatora z przodu, szukania biegów oraz zapachu spalanej ropy w kabinie i ta cisza w aucie poraża. ale coś za coś

Jesteś pewien, że wy naprawdę jedziecie tym samochodem? Może kolektywnie coś palicie, a potem okadzeni dymem wysiadacie i gratulujecie sobie udanej akcji :lol:

 

Teraz, elmo napisał:

Właśnie, zrobię z mojego fancy Subaru doniczkę :D

Lepiej grilla, o takiego:

 

hqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sluf napisał:

Strzelniczą, zawieszoną na plecach? ;)

 

No. Normalnie, jako zwycięzca ;). Trochę mi zmarzły stopy bo wiadomo - sandały, ale jakoś dojechałem ;).

 

9 minut temu, sluf napisał:

Oj tam, daleko to mam ja, do tego wszędzie:wacko: Zwłaszcza do rozumu

 

Jest taki jeden temat w tym sympatycznym dziale, gdzie podobno można podgonić. Może spróbujemy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, B-52 napisał:

Może spróbujemy? :D

Tym wpisem druhu udowodniłeś, że to będzie daremny trud, jak z Syzyfem, który w pewnym momencie stwierdził: "Teraz to już tylko z górki". Poza tym zostało mi jeszcze dwadzieścia kilka dni do zatarcia skazania:ph34r:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sluf napisał:

Tym wpisem druhu udowodniłeś, że to będzie daremny trud, jak z Syzyfem, który w pewnym momencie stwierdził: "Teraz to już tylko z górki". Poza tym zostało mi jeszcze dwadzieścia kilka dni do zatarcia skazania:ph34r:

 

Mnie chyba też jakoś tak ;).

Za to później, z odwagą i odpowiedzialnością, rzeczy na to zasługujące będę po imieniu nazywał ;)

Poza tem, jako kobieta pracująca żadnego trudu się. nie boję. Z daremnym na czele ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, B-52 napisał:

Z daremnym na czele

O, ten punkt mam wpisany w ramach moich obowiązków w moim własnym kontrakcie :facepalm:

 

2 minuty temu, B-52 napisał:

Za to później, z odwagą i odpowiedzialnością, rzeczy na to zasługujące będę po imieniu nazywał ;)

Przynajmniej jeden, a jak się uda, to i ze dwa razy, a potem znowu miesiąc poprawności, zatarcie skazania, i tak w koło Macieju (chociaż Maciejem akurat jestem ja, ale mniejsza o to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapomniałem nieco, że to meldunkowy, zatem melduję, że moje dzieciory-potwory w pełni dzisiaj potwierdziły, że zasługują na takie określenie, aż sam się sobie dziwię, że nie piszę do Was z zamkniętego oddziału psychiatrycznego :krecka_dostal:

Teraz, elmo napisał:

To już lepiej wykazać się w Estetach :P

Phi, "pisanie" w Estetach to przecież żaden heroizm, a czysta przyjemność, czytanie zresztą też :D Wątek zdroworozsądkowy to co innego, czasami mam wrażenie, że najbardziej zdroworozsądkowe jest jego unikanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...