Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@@elmo, dziękuję - oryginalne i... osobliwe :)

 

melduję, że młodszy dzielnie śpi przed czekającą go imprezą, starszy u dziadków, teściowa zmywa naczynia, a żona krząta się przy poczęstunku dla gości, ja zaś delektuję się poobiednim piwkiem - życie bywa piękne :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja zaś delektuję się poobiednim piwkiem - życie bywa piękne

Dostrzegam stan upojenia alkoholowego w tej wypowiedzi  :P  

 

do upojenia alkoholowego jeszcze daleka droga - ja za to dostrzegam w wypowiedzi Kolegi lekką nutę zazdrości - pewnie żałujesz, że nie masz teściowej, bo przecież nie zazdrościsz mi zimnego piwka pitego o 15 z minutami, albo tego, że siedzę sobie na tarasie a nie w biurze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym tarasie to pewnie jest strasznie gorąco i komarów pełno, a ja mam milutki pokoik z klimą i bez insektów. Od zimnego piwa gardło Cię później będzie boleć, a jak mówi telewizja, gdy Polaka gardło boli nawet z żoną nie swawoli, więc raczej kiepsko na tym wyjdziesz. Teściowa ? Nie znam. To jakiś gatunek płaza ? Mam psa i jedno zwierzę w domu mi wystarczy. Rekapitulując, imputowanie mi zazdrości uważam za pozbawione podstawy faktycznej i prawnej  :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na tym tarasie to pewnie jest strasznie gorąco i komarów pełno,
aktualnie jakieś 21 st. i brak owadów

 

 

Od zimnego piwa gardło Cię później będzie boleć
Kolega raczy sobie żarty stroić

 

 

a jak mówi telewizja
nie wiem, nie oglądam ;)

 

 

gdy Polaka gardło boli nawet z żoną nie swawoli,
no tu już Kolega mi wjechał na ambicję - rozchoruję sobie gardło i sprawdzę tą niepopartą żadnymi badaniami pożal się boże teorię

 

 

Teściowa ? Nie znam. To jakiś gatunek płaza
raczej gada, względnie gadziny ;)

 

 

imputowanie mi zazdrości uważam za pozbawione podstawy faktycznej i prawnej :P
to dla rozstrzygnięcia wielmożnego sądu nie ma akurat żadnego znaczenia - moja racja jest najmojsza i tak dalej :)

 

 

Mam psa i jedno zwierzę w domu mi wystarczy
biedna ta Twoja psisa - Ty ciągle w pracy, albo w barze... ;) samotna się pewnie czuje - powinna mieć towarzysza, najlepiej Beagla - to takie grzeczne psiaki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sekretarkę - szukam asystentki, ale mało intensywnie, bo boję się, że Elmo wpadnie i samozwańczo obejmie rolę przewodniczącego komisji - to taki pies na baby, że nawet psa ma babę ;)


poza tym... każdy mi tu dokucza, a ja mam odpłacać dobrocią? aż tak dobrze to nie ma - Elmo ma obiecaną podróż życia moim przyszłym STI i wystarczy ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@elmo, kolega nie chciał się z nami podzielić wizerunkiem urodziwej pani inżynier, która go nawiedziła, pokrętnie tłumacząc się tym, że nie cyka fotek nowo poznanym niewiastom (jasne ;) ), a ode mnie żąda zdjęcia mojej własnej sekretarki - o nie nie, moja ci ona i tylko moja ;)

kawka... dobry pomysł - zwłaszcza, gdy do jej zdobycia (kawy znaczy się) niecnie wykorzystam sekretarkę :P

 

btw, witajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to kiedy ta komisja rekrutacyjna na asystentkę ? ;)
jak wrócę z urlopu, czyli w sierpniu :)

 

 

Dentystka to bardzo osobista sprawa ;)
nie szkodzi, my na forum jesteśmy bardzo dyskretni ;)

 

 

Sekretarka natomiast jest twarzą firmy :P
twarzą... może być i twarzą :P

 

 

Trzeba brać się do pracy.
to nie jest słuszna koncepcja, niestety chyba jednak jedyna możliwa :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...