Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

melduję, że to był długi i ciężki dzień w pracy i zdecydowanie za krótki dzień w domu - jak wróciłem to młodszy już spał, a starszy zasypiał :( i źle mi z tym, że dzieciaki ostatnio widuję - czasami mam dość...

melduję, że Avka przeszła badanie techniczne bezproblemowo - tylko diagnosta zastanawiał się, czy nie jest nieco za głośna jak na serię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, premia od Zarządu pomaga przezwyciężyć chwilowe trudności - poza tym byle do piątku - nazbierało się tematów, a 22 kwietnia mamy deadline na kilka spraw, więc stąd ten tydzień taki a nie inny - ale potem w weekend majowy odbieram nadgodziny i będzie miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z "you" w sygnaturce.W danym momencie wyświetla mi się ten kto ją właśnie czyta :)

Ciekawa i tajemnicza zarazem sprawa.

 

Dawno wątku nie założyłem, ach ten brak czasu :D

 

Dziś 20-sty,czyli co ? Jadę z papierami do księgowej :D

 

Zgadnijcie

 

Nie kuś The Forum :evil2:

Mała podpowiedź-to nie anal intruder :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mała podpowiedź-to nie anal intruder

 

Jak nie intruder, to na bank extruder. Pytanie, czy ma podparcie lędźwiowe ? :P  :D

Ma , to nie przeciętny Subaru; D

 

 

Ciekawa sprawa z "you" w sygnaturce.W danym momencie wyświetla mi się ten kto ją właśnie czyta :)

 

To tak nie działa ;)

A kak eto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowy maruda melduje się w meldunkowym :)

melduję, że za oknem słonecznie, kawka świetnie smakuje (dzisiaj z cynamonem sobie zapodałem)

że fajnie jest i będzie jeszcze fajniej (@Aga, gdzie to marudzenie, ja się zapytuję?)

melduję, że młodszy syn nauczył się i zawzięcie powtarza słowo TATA :yahoo:

 

@Stachu - ja wiem co to za ustrojstwa - to zaawansowany technicznie sprzęt służący do zarabiania dużych pieniędzy na biednych pacjentach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...