Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję, że dziś w Toruniu odbyły się tak ważne uroczystości, że znalazły się w oficjalnym komunikacie MON - u. Chodzi ofc o "urodziny" Radia Maryja ...

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

I prezes osobiście dzwonił, a Prezydent wysłał list gratulacyjny :) Tadzio dumny jak paw ;)

 

@Markus zdecydowanie polityczny wpis, zgłaszaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Haaaaaa,cholera ,zapomniałęm o tym dialogu :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Stachu dobry ten pinot od was.

 

 

 

Aj cholera....a niech to :angry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:biglol:  ;)

na zdruffffko ;)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Melduję, że dziś w Toruniu odbyły się tak ważne uroczystości, że znalazły się w oficjalnym komunikacie MON - u. Chodzi ofc o "urodziny" Radia Maryja ...

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

I prezes osobiście dzwonił, a Prezydent wysłał list gratulacyjny :) Tadzio dumny jak paw ;)

 

@Markus zdecydowanie polityczny wpis, zgłaszaj :)

Antek i kilku innych ministrów na miejscu ... ;) Ciekawe - w marcu mam rocznicę swojej drukarni - też przedsięwzięcie komercyjne. Myślicie, że przyjadą jak zaproszę ? :biglol:

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas zmienić tytuł wątku na "Hejt Hej hejt"

Stachu jesteś w końcu w swoim żywiole :D

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierewicz-chce-bomby-atomowej/jeyevb

 

:o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o

 

Kuźwa,jest gorzej niź mogłem przypuszczać :o  :o  :o

 

Idę pić póki żyję jeszcze....

I tak właśnie media ogłupiają i robią z czytelników idiotów. Wielki tytuł, że Macierewicz chce bomby atomowej. A potem wyjaśnione, że być może przystąpimu do programy NATO który zapewni nam po prostu większą ochronę. Sam artykuł w sumie jest pozytywnie napisany do zapowiedzi o zwiększeniu obronności. No ale i tak trzeba wyśmiać bo to PiS chce zrobić. :) Gdyby to PO zaproponowało to piałbyś z zachwytu pewnie, że zwiększają nam bezpieczeństwo.

Stachu bez urazy ale przypominasz mi coraz bardziej w tym temacie Lisa z Twittera. Jak nie masz tam konta to załóż i daj go do obserwowanych. Będziesz wiedział o co chodzi :P

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas zmienić tytuł wątku na "Hejt Hej hejt"

Stachu jesteś w końcu w swoim żywiole :D

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierewicz-chce-bomby-atomowej/jeyevb

 

:o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o

 

Kuźwa,jest gorzej niź mogłem przypuszczać :o  :o  :o

 

Idę pić póki żyję jeszcze....

I tak właśnie media ogłupiają i robią z czytelników idiotów. Wielki tytuł, że Macierewicz chce bomby atomowej. A potem wyjaśnione, że być może przystąpimu do programy NATO który zapewni nam po prostu większą ochronę. Sam artykuł w sumie jest pozytywnie napisany do zapowiedzi o zwiększeniu obronności. No ale i tak trzeba wyśmiać bo to PiS chce zrobić. :) Gdyby to PO zaproponowało to piałbyś z zachwytu pewnie, że zwiększają nam bezpieczeństwo.

Stachu bez urazy ale przypominasz mi coraz bardziej w tym temacie Lisa z Twittera. Jak nie masz tam konta to załóż i daj go do obserwowanych. Będziesz wiedział o co chodzi :P

 

 

Aaaa Lisa przypominam,no pochlebiasz mi bardzo,bo to bardzo mądry człowiek i świetny dziennikarz :) Troszkę lepszy niż Terlikowski i Karnowski ;) BTW nie mam Twitera ;)

PO jakoś nie wpadło na pomysł atomówki przez 8 lat, bo byli przy zdrowych zmysłach :biglol:

 

Człowieku,jaki hejt?chciałbyć żeby ludzie byli ślepi i głusi i udawali ,że w ostatnich 2 tygodniach nic się złego i tragikomicznego w Polsce nie stało???

No błagam :)

Mówię Ci,nadchodzą złote lata kabaretu,cieszmy i radujmy się bo będziemy je długo wspominać ;)

 

 

 

No ale i tak trzeba wyśmiać bo to PiS chce zrobić.

 

Jak Ty nic nie rozumiesz.

 

 

Ano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe - w marcu mam rocznicę swojej drukarni - też przedsięwzięcie komercyjne. Myślicie, że przyjadą jak zaproszę ? :biglol:

Z Komorowskim miałbyś większę szanse. On latał  do Michnika na urodziny jego gazetki :P

 

 

Aaaa Lisa przypominam,no pochlebiasz mi bardzo,bo to bardzo mądry człowiek i świetny dziennikarz :)

Ojj gdybyś widział jego wpisy na Twitterze to byś nie był taki zadowolony. Ogólnie facet nadaje się do leczenia z nienawiści w zakładzie zamkniętym. Dziennikarz nawet przeciętny powinnien mieć choćby odrobinę obiektywizmu. Lis nie ma jej za grosz a Ty uważasz go za świetnego. No cóż. Widać mamy inne standarty :P

 

PO jakoś nie wpadło na pomysł atomówki przez 8 lat, bo byli przy zdrowych zmysłach :biglol:

A tarcza antyrakietowa? Sorry ale to ta sama zasada praktycznie. Skoro śmieszy się zwiększanie bezpieczeństwa Polski no to nie mam pytań :)

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba czas zmienić tytuł wątku na "Hejt Hej hejt"

Stachu jesteś w końcu w swoim żywiole :D

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierewicz-chce-bomby-atomowej/jeyevb

 

:o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o

 

Kuźwa,jest gorzej niź mogłem przypuszczać :o  :o  :o

 

Idę pić póki żyję jeszcze....

I tak właśnie media ogłupiają i robią z czytelników idiotów. Wielki tytuł, że Macierewicz chce bomby atomowej. A potem wyjaśnione, że być może przystąpimu do programy NATO który zapewni nam po prostu większą ochronę. Sam artykuł w sumie jest pozytywnie napisany do zapowiedzi o zwiększeniu obronności. No ale i tak trzeba wyśmiać bo to PiS chce zrobić. :) Gdyby to PO zaproponowało to piałbyś z zachwytu pewnie, że zwiększają nam bezpieczeństwo.

Stachu bez urazy ale przypominasz mi coraz bardziej w tym temacie Lisa z Twittera. Jak nie masz tam konta to załóż i daj go do obserwowanych. Będziesz wiedział o co chodzi :P

 

PO jakoś nie wpadło na pomysł atomówki przez 8 lat, bo byli przy zdrowych zmysłach :biglol:

 

ale grany był kosmos i elektrownia atomowa :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale grany był kosmos i elektrownia atomowa :biglol:

A co wspólnego elektrownia atomowa z bombą, oprócz nazwy oczywiście ? Ten kosmos to centrum wywiadowcze stworzone gdyż dostaniemy dostęp do zdjęć satelitarnych i ktoś musi je obrabiać. Poczytaj, doucz sią a dopiero potem pisz.

Edytowane przez kordynator
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale grany był kosmos i elektrownia atomowa :biglol:

A co wspólnego elektrownia atomowa z bombą, oprócz nazwy oczywiście ? Ten kosmos to centrum wywiadowcze stworzone gdyż dostaniemy dostęp do zdjęć satelitarnych i ktoś musi je obrabiać. Poczytaj, doucz sią a dopiero potem pisz.

 

 

 

To jest stara dobra mina gumasa do bardzo złej gry ;)

 

@Lukasdraz,tarcza to nie głowica,ciut inna specyfika i zadania,przecież o tym wiedziałeś ;)  i zapewne chodziło Ci o standardy,

 

A dla wszystkich katolików tu obecnych,do których i ja się zaliczam,dedykuję blog ojców Dominikanów,bo obok SJ to najmądrzejśi ludzie w naszym Kościele.Miłej lektury :)

 

http://blog.dominikanie.pl/tomasz-dostatni/2015/12/04/duma-i-wstyd-trybunal-konstytucyjny-prezydent-rp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pojednanie dodam,że Rymanowskiego też cenię :) W ogóle cenię wszystkich dziennikarzy...oprócz dosłownie kilku ;)


Oho,zdaje się ,że nowy rząd ma już swoich godnych siebie obrońców

 

z19300329Q,Marian-Kowalski-zapowiada--ze

 

Narodowcy chcą zablokować protesty pod Trybunałem. "Nie dopuścimy do Majdanu w Warszawie"
 
 
 
 


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19300309,narodowcy-sprzeciwiaja-sie-demonstracji-przed-trybunalem-konstytucyjnym.html#ixzz3tU4Kz614

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem artykuł GW i stwierdzam ze niesamowicie stronniczy  szmatławiec, jak to. Nie dziwie się ze nakłady spadają

 

To też wymyśliła GW?:

- Wzywamy prezydenta i rząd do zdecydowanej rozprawy z siłami zdrady i anarchii. Na pewno nie pozostaniemy bierni -zapowiedział w sobotę Marian Kowalski. 

 

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19300309,narodowcy-sprzeciwiaja-sie-demonstracji-przed-trybunalem-konstytucyjnym.html#ixzz3tU7I20m5

 

Skup się na tekście a nie autorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...