Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gołąbki pokoju mieszkają w gołębniku :D

 

No można by te Węgry powtórzyć....tylko kiedy...? Ehhh..jak żyć, poza tym nie wiem czy Orban.....Aaaaa, nieważne :D

Ale jaja,burza zpiorunami w Lublinie :o pod koniec listopada to jak żyję nie pamiętam.

Czyżby powtórka? :)

Naxos?

@@przemekka, skoda nie bo... znaczek mi się nie podoba :P a tak na serio, to może mnie Madox albo ktoś inny przekona - w sumie, czy Skoda ma jakiegoś fun-cara, poza Fabią oczywiście ;)

@@stach1111, wcale mi nie jest fajnie :( w Avce jakoś mocy brakuje i płuży skubana na zakrętach ;) Eva jednak fajna była ;)

Kiedyś próbowałem się z Avensisem, ja tego kompletnie nie czuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@przemekka, BRZ'tem jeździłem, nawet sporo, jest naprawdę bardzo fajny, ale ma jedną wadę - ciasny skubaniec - u mnie fun-car niestety służy też do codziennej jazdy, czasami z rodziną, a wtedy z autopsji wiem, że w BRZ jest niestety ciasno. Poza tym lubię AWD, RWD daje fun, ale jednak AWD to jest to ;) Aha, jak w BRZ wcisną się 4 dorosłe osoby, to z tyłu jest ciasno, nawet bardzo - a czasami muszę kontrahentów gdzieś podrzucić - Evo robiło niezłą robotę, BRZ za mały :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, puściłem dziś kolegom w pracy nasze przeboje. Jakoś nie podzielają naszego gustu. Dziwne. :D

@mahu, faktycznie BRZ autem rodzinnym nie jest. Dla dwóch osób, albo jako kolejne auto jest ok, ale nic poza tym.

 

Czyli pozostaje Superb po czipie. :D

A na poważnie nowy STI. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie potrafią kontemplować prawdziwej sztuki. :D

Mówię ci że Sztywniaki ;)
Może tylko znieczulenia potrzebują... W tym na prawdziwą sztukę ;)
Tak,znieczulenie z rozluźnienie. PAWULON? :D

 

Błąd 404 :P

 

:D

-----------

No i koniec intymności w meldunkowym :D

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu wklejał linków, bo de gustibus .... i potem moglibyśmy być za Stachem "ofiarami hejtu".  :biglol:

Poza tym kontemplowanie tej muzyki wymaga ... no, może nie znieczulenia, ale odpowiedniego nastroju i towarzystwa.  ;)

 

Choć nie ukrywam, że to typowo polska kultura. ;)

 

@@elmo, PW ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...