Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

nie agnostyk, a ateista, ale z ostrożności procesowej...
Musiałeś czytać Barucha Spinozę ... ;) 

 

 

Dziękuje za uznanie Waszej Pokrętności 
U mnie niezrozumiałe bełkotanie jest cechą immanentną. Mam tak na co dzień i przychodzi to bez najmniejszego trudu. Adepci Temidy muszą poświecić lata studiów, terminów na aplikanturach by osiągnąć choć podstawowy poziom. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezrozumiałe bełkotanie jest cechą immanentną. Mam tak na co dzień i przychodzi to bez najmniejszego trudu. Adepci Temidy muszą poświecić lata studiów, terminów na aplikanturach by osiągnąć choć podstawowy poziom. ;)

w nawiązaniu do bełkotliwej wypowiedzi Wielebnego stwierdzam, że świeżo upieczeni absolwenci studiów prawniczych w naszym kraju górują nad kolegami B-52, Elmo, a może też i nade mną - my poświęciliśmy nasze najlepsze lata na naukę bełkotliwego wysławiania się, a oni (czyt. absolwenci) potrafią to już na 3 roku studiów (zaobserwowane na przykładzie praktykantów/stażystów, których zły los rzucił w moje objęcia)

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@mahu, znów majaczysz. Studenta 3 roku nie można określić mianem absolwenta. Ponadto nie przyjmuje do wiadomości, że ktoś mógłby górować nade mną. Owszem, nie mam nic przeciwko temu, by być czasem na dole, ale górowaniem bym tej sytuacji nie nazwał :P Protestuję i żądam sprostowania  ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Protestuję i żądam sprostowania
a proszę bardzo, protestuj i żądaj :OO:

 

Jesteś u Pani...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...Pani Moderator  :evil2:

 

którą serdecznie z tego miejsca pozdrawiam :)

 

przepraszam Elmo, ale ciągnę dupą po ziemi i nie mam niestety siły na bardziej zabawne riposty :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

świeżo upieczeni absolwenci studiów prawniczych w naszym kraju górują nad kolegami B-52, Elmo, a może też i nade mną - my poświęciliśmy nasze najlepsze lata na naukę bełkotliwego wysławiania się, a oni (czyt. absolwenci) potrafią to już na 3 roku studiów

 

https://youtu.be/m1uWTrOjIus?t=44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fekalny humor Waszej Bełkotliwości jest dziś wyjątkowo soczysty. Nawet @mahu się wyszczerzył
Wasza Promienność przestanie psu dawać ogryzki od kiełbasy do żarcia zamiast normalnej karmy, to przestanie srać sznurkami. A podobno krakauery to sknery... ;):P

 

 

Nawet @mahu się wyszczerzył
Wiedziałem, że Argana udaje. Le Malade imaginaire :P:) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet @mahu się wyszczerzył :P
wyimaginowałem sobie w moim pokręconym umyśle obraz przedstawiony przez Wielebnego, a że prosty człek jestem, to rzecz jasna wywołało to uśmiech na mej mordzie

 

ps. W związku z niczym dodam, że porucznik Rżewski to jednak był niezły gość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to? Pierwszy jestem? Dzień dobry :).

Melduję, że poranek w Olsztynie sympatyczny bardzo, teraz praca niestety ;).

Czy @@mahu swą Skodą udał się do krainy wiecznych łowów, dziećmi jego zajęli się już ich dziadkowie, żoną zajął się sąsiad, a @@elmo wspinając się na Himalaje okrucieństwa swego formułuje pozew o zapłatę?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to? Pierwszy jestem? Dzień dobry :).

Melduję, że poranek w Olsztynie sympatyczny bardzo, teraz praca niestety ;).

Czy @@mahu swą Skodą udał się do krainy wiecznych łowów, dziećmi jego zajęli się już ich dziadkowie, żoną zajął się sąsiad, a @@elmo wspinając się na Himalaje okrucieństwa swego formułuje pozew o zapłatę?

;)

cześć Bartek :)

 

pierwszy byłeś tylko dlatego, że w trakcie pisania wiadomości zostałem niemile zaskoczony telefonem z działu BHP - kolejny pijany beneficjent programu 500+ się do pracy wybrał :angry:

 

aha, melduję, zapewne ku niezadowoleniu kilku osób, że miewam się dobrze (teraz Elmo ma zagwozdkę, w jaki sposób dostać moją sekretarkę, otrzymać zapłatę za pozew w postaci gorzałki, no i jak by tu się zakręcić, żeby zostać obdarowanym Skodą :D )

A jednak żyjesz..., to dobrze :)

też mnie to cieszy, ale specjalnie nie dziwi (bo to jeszcze nie ten wiek, kiedy ze zdumieniem przyjmuje się fakt, iż jest się pośród żywych) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...