Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Melduję że przez następne 25 dni antybiotyk...

Obcego wyhodowałeś ? :huh:

Kleszczyk i rumień po ukąszeniu na głowie

@@niebieskiultras, zdrówka życzę, a cytując przygody dobrego wojaka Szwejka:

 

"Zaczął przepytywać (Pan Vejvoda), co też pijają ci niby abstynenci; całkiem słusznie wyrozumował, że czysta woda byłaby nawet dla abstynentów napojem okrutnym."

 

co też zatem będziesz przez te 25 dni popijał?

Dzięki:)

 

Patrząc na ten antybiotyk to chyba kefir albo maślankę.

 

 

No chyba że doktor @Przemekka napisze ze można od czasu do czasu porzucić abstynencje w okresie leczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że zostałem zawrócony z drogi do domu - Istota Najwyższa wyraziła życzenie pilnego spotkania ws. jednego z realizowanych kontraktów - czyli popołudnie i wieczór z głowy :(

Co to za maniera wychodzić z pracy w połowie dnia ?!  :o

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

melduję, że zostałem zawrócony z drogi do domu - Istota Najwyższa wyraziła życzenie pilnego spotkania ws. jednego z realizowanych kontraktów - czyli popołudnie i wieczór z głowy :(

Co to za maniera wychodzić z pracy w połowie dnia ?!  :o

 

mi nie płacą od godziny ;) no i jakoś tak się niefortunnie składa, że z pracą jestem na bieżąco :P

aha, Elmo, to zdrowa maniera jest :) i godna naśladowania :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli ścisłości - zawrócenie do pracy miało miejsce pomiędzy drogą z biura do samochodu - ale faktem jest, że gdybym posiadał STI to pewnie był do domu zdążył dojechać i wrócić - no nic, czas na mnie, przeca Istota Najwyższa nie będzie czekała na swojego ulubionego speca od spraw niemożebnych :P

 

ps. istnieje też szansa, że po prostu pogadamy sobie o Euro 2016 - Portugalia wygrała, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze, że przynajmniej wiesz co cię użarło. Ja miałem piękny rumień i podejrzenie... że jakaś nimfa mnie ukąsiła 20 dni antybiotyku

Ten antybiotyk to rozumiem wynik działania żony. Nie zdezynfekowała patelni ? :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kleszczyk i rumień po ukąszeniu na głowie

Dobrze, że przynajmniej wiesz co cię użarło. Ja miałem piękny rumień i podejrzenie... że jakaś nimfa mnie ukąsiła :ph34r:

20 dni antybiotyku ;)

2 lata temu mialem podobna akcje z kleszczem i antybiotyk mialem na 14 dni a teraz to chyba przesada te 25 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że udało się wczoraj wyrwać z pracy już o 18 :) na spotkaniu Istota Najwyższa jakoś o piłce kopanej rozmawiać nie chciała, ale i tak było dość... emocjonująco ;)

no to co, kawka i do roboty?

aha, za oknem pochmurno i chyba będzie padał deszcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...