Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

"...wielki polityk,wielki wizjoner,wielki człowiek,wielka postać,wielki strateg,który wyprowadzi kraj z głębokiej zapaści......"
 

 

słuchasz jakiegoś północnokoreańskiego radia ?

 

 

Łudząco to podobne...i ta wazelina w wykonaniu najważniejszej osoby w państwie :cry:

 

Jak przyspieszyć 4 lata? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Łudząco to podobne...i ta wazelina w wykonaniu najważniejszej osoby w państwie
 

 

 

nie wiem kto te słowa wypowiedział ale nie wierze żeby mówił je sam o sobie

stąd też, pozwolę sobie zacytować wprowadzając niewielką korektę, 

 

" Łudząco to podobne...i ta wazelina w wykonaniu "najważniejszej osoby w państwie" " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"...wielki polityk,wielki wizjoner,wielki człowiek,wielka postać,wielki strateg,który wyprowadzi kraj z głębokiej zapaści......"
 

 

słuchasz jakiegoś północnokoreańskiego radia ?

 

O ile Toruń leży w Korei Północnej  ;)

 

 

Lub Pałac Prezydencki :facepalm:

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyspieszyć 4 lata? :wacko:

Patrząc na PO to się szykuje co najmniej 8 lat :P

 

Stachu daj źródł swojego cytatu. Bo ja na Gazeta Hejt Wyborcza znalazłem nieco inny.

 

Z całą pewnością jest pan wielkim politykiem, jest pan wielkim strategiem. Ale ja muszę dodać jeszcze jedno: jest pan wielkim człowiekiem - mówi prezydent do Jarosława Kaczyńskiego.

Brzmi trochę inaczej i w sumie ciężko się nie zgodzić z tym. Ja co prawda tak nie uważam ale inni mogą mieć przeciwne zdanie.

Jakby nie było Kaczyński wytrzymał w opozycji 8 lat jako główny polityk. Innych o takim znaczeniu np z PO czy SLD już nie ma. Strategicznie rozwiązania z Duda i Szydło też mu wyszło znakomicie.

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak przyspieszyć 4 lata? :wacko:

Patrząc na PO to się szykuje co najmniej 8 lat :P

 

 

Fakt,nieciekawie w PO.Oby Petru przejął to wszystko.

Taka mnie refleksja naszła,że w Polsce powinien być tak jak w stanach system dwupartyjny.Jeśli jedna ze stron przegina,to druga przejmuje ster,ale zawsze każda z nich da sumę reprezentacji w parlamencie równą 100% a nie tak jak mamy w tej chwili w Polsce,że lewica pomimo,że jest to parunastuprocentowa grupa wyborcza nie ma swojej reprezentacji w parlamencie.Przecież Biedronia wybrali na Prezydenta Słupska ci sami ludzie którzy wybierali PIS i Dudę.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stachu daj źródł swojego cytatu. Bo ja na Gazeta Hejt Wyborcza znalazłem nieco inny.

 

Z całą pewnością jest pan wielkim politykiem, jest pan wielkim strategiem. Ale ja muszę dodać jeszcze jedno: jest pan wielkim człowiekiem - mówi prezydent do Jarosława Kaczyńskiego.

Brzmi trochę inaczej i w sumie ciężko się nie zgodzić z tym. Ja co prawda tak nie uważam ale inni mogą mieć przeciwne zdanie.

 

czepiasz się :P;)  nie ważne co powiedział ale kto i o kim :biglol:  resztę sobie wszyscy dośpiewają

 

 

Stachu znam takich z Forum co głosowali na -PO potem na Palikota aby w tym roku zagłosować na PiS

Można ? jak widać można i świat się od tego jakoś nie zawalił

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...