Skocz do zawartości

Forester MY08 - zestaw głośnomówiący


rpw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
KENWOOD KCA-MC10 MIKROFON http://carhifi24.pl/...0_mikrofon.html

 

Między innymi dzięki Waszym radom kupiłem właśnie taki mikrofon i sprawdza się. Posiadam oryginalną nawigację. Jedynym "problemem" podczas montażu było dorobienie gniazdka przy radiu - mikrofon posiada wtyk jack, zaś navi złącze 5-pin i żeby nie odcinać wtyczki i kombinować z kablami zostało do radia podłączone gniazdko jack pod odpowiednie piny. Przy odrobinie samozaparcia można spokojnie zrobić to samemu. Czas montażu < 30 min.

 

 

 

Jaki to konkretnie model i jak z jakością dźwięku z mikrofonu?

 

Jakość dźwięku moim zdaniem dobra, podczas kilku rozmów nie było żadnych problemów z dogadaniem się i rozmówcy spytani o jakość dźwięku też nie narzekali (czyli na pewno jest co najmniej OK), podobno lepiej słychać niż przez moje stare radio Clariona. Jakość rozmowy zależy też od miejsca montażu mikrofonu - u mnie został założony między osłoną słupka a podsufitką i jest wporzo.

 

Ogólnie miło jestem zaskoczony funkcjami "do dzwonienia" fabrycznej navi i polecam montaż mikrofonu każdemu, kto taką navi posiada. Książkę telefoniczną bez problemu odczytała z pliku vcf, którą trzeba wysłać z telefonu (mam xperię Z1 compact).

Edytowane przez mrzombi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zamontowałem radio Kenwood KMM-BT35 (zamiast kasetowego staruszka nie-ori, którego miałem), które na wyposażeniu ma podobny lub identyczny mikrofon, jak ten zalinkowany powyżej. Też zamontowałem przy słupku na górze i rozmówcy nie narzekają. Działa, a telefon ładnie się paruje przez Bluetooth z tym radiem. Muzę z telefonu też można słuchać.

Edytowane przez komor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...