Skocz do zawartości

Subwoofer do Legacy


Jasionowski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w sprawie subwoofera. Dżwięk z firmowego sprzętu audio w Legacy MY06 nie jest delikatnie mówiąc najlepszy. W tutejszym Subaru mogą zamontować mi subwoofer polecany przez Subaru (Subwoofer H630SAG000 Not compatible with OEM premium radio

Suositushinta: 341,97 EURO). Prośba do forumowiczów o poradę czy ktoś z Was instalował coś podobnego i czy rzeczywiście jakość dźwięku jest zauważalnie lepsza?

Ponadto oni upierają się, że oprócz subwoofera muszę kupić AV tray H6210AG900

4D SW For CD Changer or Navigation Suositushinta: 150,97 EURO, kiedy wyrażnie jest napisane, że instaluje się go albo do zmieniarki CD albo do systemu nawigacji - o subwooferze ani słowa.

Z góry dziękuję.

Przy okazji wsztskim forumowiczom i Waszym bliskim życzę pogodnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam montowałem właśnie ten bez niczego. On ma w sobie taką przejściówkę, którą wpinasz do radia, a kość z kablami do głośników wpinasz do tej przejściówki. Z głośnikiem jest instrukcja montażu, dzięki której możesz to sobie zamontować sam. To banalne.

 

Poza tym 340 EUR to drogo trochę. Ja płaciłem trochę ponad 180 USD.

http://subaru.autowebaccessories.com/st ... 81_593.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za radę. Z ceną na pewno zejdę niżej, bo jest w nią wliczony VAT, którego szczęśliwie nie będę płacić.

Czy możesz podpowiedzieć, czy warto zainstalować ten subwoofer? Tj. czy jest naprawdę lepszy dźwięk? Nie jestem audiofilem i nie muszę mieć super sprzętu, ale jak słucham fabrycznego sprzętu Subaru to tak jakbym słuchał starego lampowego radia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem audiofilem i nie muszę mieć super sprzętu, ale jak słucham fabrycznego sprzętu Subaru to tak jakbym słuchał starego lampowego radia.

Pozdrawiam

Nie obrażaj proszę fajnie "miękko" grających wzmacniaczy lampowych w starych radiach.

Audio w Legacy odbieram jako żart konstruktorów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz podpowiedzieć, czy warto zainstalować ten subwoofer? Tj. czy jest naprawdę lepszy dźwięk? Nie jestem audiofilem i nie muszę mieć super sprzętu, ale jak słucham fabrycznego sprzętu Subaru to tak jakbym słuchał starego lampowego radia.

Pozdrawiam

 

Są różne opinie na ten temat. Ja też nie jestem audiofilem. Dla mnie subwoofer znacznie polepsza dźwięk. Z kolei znam kogoś kto twiedzi, że to beznadzieja. Ale wszystko jest beznadzieją o ile nie zainwestuje się w to godnych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglnie rzecz biorac Subru niech sie skupi na robieniu najlepszych samochodow, ale sprzet powinni brac o lepszych producentow. teraz mam orginalne glosniki (ale juz niedlugo :twisted: ) i jest porazka - poprzedniemu wlascicieowi to nie przeszkadzalo. strasznie sztywne glosniki. polecam wymiane na Heartz i po bolu. a jezeli sub jest jakosci i charakterystyki orginalnych glosnikow to nie polecam. a audio zawsze staralem sie miec dobrze grajace. polecam glosniki Heatrz, JBL, Monacor, sa w przystepnej cenie a jakosc duzo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...