Skocz do zawartości

to nawet miłe


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem dzisiaj zmienić opony na letnie. wjechałem na halę firmy wulkanizacyjnej i... ogólne poruszenie: nawet sam szef przybył za moment dokonać oględzin mojej imprezki 8) przy okazji fachowcy wyrazili zdziwienie, że subaru daje teraz fabrycznie micheliny zamiast pirelli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, nie zawsze...jestem pewien że Pirelli kiedyś było.

Zimówki dają chyba Pirelli. Przynajmniej ja takie dostałem. radix99 pisał chyba o Michelinach zimówkach?

 

zima - michelin pilot alpin 205/50/16 87H, lato - michelin pilot primacy 205/50/16 87V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, nie zawsze...jestem pewien że Pirelli kiedyś było.

Zimówki dają chyba Pirelli. Przynajmniej ja takie dostałem. radix99 pisał chyba o Michelinach zimówkach?

 

zima - michelin pilot alpin 205/50/16 87H, lato - michelin pilot primacy 205/50/16 87V.

No to Ci trochę zazdroszczę. Ja dostałem letnie Yokohamy Geolander :( i zimówki Pirelli :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, nie zawsze...jestem pewien że Pirelli kiedyś było.

Zimówki dają chyba Pirelli. Przynajmniej ja takie dostałem. radix99 pisał chyba o Michelinach zimówkach?

 

zima - michelin pilot alpin 205/50/16 87H, lato - michelin pilot primacy 205/50/16 87V.

No to Ci trochę zazdroszczę. Ja dostałem letnie Yokohamy Geolander :( i zimówki Pirelli :|

 

nigdy nie zdarzyło mi się jeździć na miśkach, zawsze miałem je za drogie w stosunku do oczekiwanych efektów. teraz mam okazję zestawić wrażenia z rzeczywistością 8)

 

na razie ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymieniłem na letnie. Dostałem 4 sztuki od znajomego i muszę się cieszyć. Bieżnik może 3mm. Szukam jakiś ładnych alusków, najlepiej używanych 14" lub 15" i dopiero do nich dobiorę jakieś ładne oponki. I jak wymieniałem to pomimo, że to Subaru Impreza 1,6 to i tak panowie z sąsiedniego warsztatu przyjszli pooglądać ;-)

To miłe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymieniłem na letnie. Dostałem 4 sztuki od znajomego i muszę się cieszyć. Bieżnik może 3mm. Szukam jakiś ładnych alusków, najlepiej używanych 14" lub 15" i dopiero do nich dobiorę jakieś ładne oponki. I jak wymieniałem to pomimo, że to Subaru Impreza 1,6 to i tak panowie z sąsiedniego warsztatu przyjszli pooglądać ;-)

To miłe :-)

 

Fajnie masz... U mnie jedyną osobą, która obejrzy z zainteresowaniem autko, jest pan na myjce... biglaugh.gif

 

A wstydu Zgierzowi nie przynoś tym "przyjszli"*

 

;)

 

 

....................................................................

* chciałem być szybszy od Bazylii grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez zawsze fabrycznie byly Bridgestone... :roll:

 

nawet w instrukcji obsługi stoi jak byk, że subaru oraz sip polecają pirelli. to może to być podstawą wymiany gwarancyjnej 8)

 

Do estiaja dają na zimę pirelli, za to na lato najfajowsze opony letnie - bridgestone potenza re070. Już się nie mogę doczekać, aż je założę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do estiaja dają na zimę pirelli, za to na lato najfajowsze opony letnie - bridgestone potenza re070. Już się nie mogę doczekać, aż je założę 8).

Poczekaj jeszcze trochę z wymianą. Jak zajeździsz Pirellki, będziesz musiał kupić nowe zimówki, a w konsekwencji nie będziesz się mógł doczekać zimy i zmiany na porządne zimówki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie, dlaczego SIP wszędzie pisze, że poleca Pirelli, a dają Bridgestone...

Dlatego, żeby użytkownicy mogli się cieszyć, z lepszych opon ?

Oczywiście nie twierdzę, że Pirelli są lepsze, ale dziwi mnie fakt, że wszędzie (na reklamach np.) bębnią o Pirelli (rajdy?...) a zakładają Bridgestone. I dobrze, ale może czas zacząć bębnić o B. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie, dlaczego SIP wszędzie pisze, że poleca Pirelli, a dają Bridgestone...

Dlatego, żeby użytkownicy mogli się cieszyć, z lepszych opon ?

Oczywiście nie twierdzę, że Pirelli są lepsze, ale dziwi mnie fakt, że wszędzie (na reklamach np.) bębnią o Pirelli (rajdy?...) a zakładają Bridgestone. I dobrze, ale może czas zacząć bębnić o B. :wink: :mrgreen:

 

sądzę, że w ogóle powinni przetać bębnić, skoro zakładają pirelli, brigdestone i michelin 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to niech w rajdach zrezygnują z Pirelli, bo coś od kilku sezonów nie mogą Włosi nadgonić Francuzów i nasze Subaru nie zwyciężają za często :evil:

 

Zgadzam się chociaż opony to nie jedyna przyczyna porażek Subaru. Jeszcze nie tak dawno Pirelli był uważane za lepsze na szutrze. Przydało by się więcej "oponowych graczy", ale na to pewnie nie ma co liczyć. Niedługo pewnie wszyscy w rajdach będą jeździć na Michelinach (ich pochodnych). Tak jak są (były ?) plany wprowadzenia tylko jednej formy do F1. :(

 

W ogóle było by super, gdyby do rajdów włączyły się nowe firmy Brigeston, Audi, Porsche... Tylko, że pewnie prędzej rajdy upadną niż tak się stanie :roll:

 

P.S. Rany, jaki ja mam wesoły i optymistyczny nastrój…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...