Skocz do zawartości

Audi C5 Avant vs Legacy IV kombi H6


bzyq

Rekomendowane odpowiedzi

Podajcie proszę jakieś argumenty za.

Kolega chce kupić Audi C5 avant 3.0 quattro, ale.... jako, że mam imprezę to pojawiło się światełko w tunelu, że wziąłby jakieś Subaru.

Impreza jest nie w charakterze A6. Porównać można je moim zdaniem właśnie do Audi A6. Aktualnie kolega jeżdzi Audi A4 Quattro 2.8 i moim zdaniem WRX deklasuje to auto pod każdym względem. Stąd też przemyślenia kolegi, że w klasie wyżej może i Subaru ma coś do pokazania?

Pomóżcie nawrócić kolegę. tylko obiektywnie proszę: Konkretnie A6 3.0 kontra H6 Legacy. Żadne inne TDI sredei, boxery diesle etc.

No...ewentualnie argument gazownictwa zaawansowanego mógłby wejść w grę.

Wątek w technicznym, bo całą resztę chyba można ocenić wizualnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat.

Jestem na podobnym etapie, tylko nie biorę pod uwagę Subaru, bo spędzam w samochodzie za dużo czasu więc musze mieć fajne i wygodne wnętrze, no i LPG. Na razie jestem za Audi. Myślałem tez nas jakimś paskiem 4montion ale poczułem wypływające soki żołądkowe po obejrzeniu wnętrza VW :mrgreen:

 

Jestem ciekaw różnic w napędzie. Tych teoretycznych i praktycznych.

 

Aktualnie kolega jeżdzi Audi A4 Quattro 2.8 i moim zdaniem WRX deklasuje to auto pod każdym względem

 

Jak dla mnie A4 2,8 to dupowóz. WRX to dupowóz z aspiracjami :) Dwa inne samochody.

 

-- 29 paź 2012, 01:26 --

 

tak wogóle, to był już gdzies temat o wyższości Subaru nad Świętami Zielonego Przylądka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem trakcji, napedu, zawieszenia i ukladu kier. ( pod moj styl jazdy) Legas deklasuje audice, jezdzilem i jednym i drugim. Silnik to jak kto woli czy preferuje nasluchiwac boxerka czy obytej v-ki ;-). Jedynie przy gazie troche lepiej moze wychodzic Audi. Stylistycznie chyba tez troche ciekawiej wypada Subaru chociazby z tego powodu ze nie jest spotykanym autem na kazdym skrzyzowaniu. Co do wnetrza to audiczce nie ma co obnizac bo wykonanie i jakos materialow piersza klasa ( oprocz uchwytow na drzwiach) tylko niestety troche staro wyglada przy legacy. w legacy wnetrze jakosciowo moze troszke slabiej na srodku konsoli. Co do czesci jest podobnie.

podsumowujac z gazem + dla audi, bez +++ dla legacy

 

-- Pn paź 29, 2012 9:36 am --

 

Pod wzgledem trakcji, napedu, zawieszenia i ukladu kier. ( pod moj styl jazdy) Legas deklasuje audice, jezdzilem i jednym i drugim. Silnik to jak kto woli czy preferuje nasluchiwac boxerka czy obytej v-ki ;-). Jedynie przy gazie troche lepiej moze wychodzic Audi. Stylistycznie chyba tez troche ciekawiej wypada Subaru chociazby z tego powodu ze nie jest spotykanym autem na kazdym skrzyzowaniu. Co do wnetrza to audiczce nie ma co obnizac bo wykonanie i jakos materialow piersza klasa ( oprocz uchwytow na drzwiach) tylko niestety troche staro wyglada przy legacy. w legacy wnetrze jakosciowo moze troszke slabiej na srodku konsoli. Co do czesci jest podobnie.

podsumowujac z gazem + dla audi, bez +++ dla legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...