Skocz do zawartości

Dziwne buczenie w konsoli, teraz glosne Legacy 2006


PitersLegacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ogromna prośbę, aby podpowiedzieć mi co robić. Po wylaczeniu stacyjki z początku tylko bylo slychac, cos jakby mechanizm od ustawiania swiatel i jakies jakby cykanie/przeliczanie. ustawalo po chwili. Dzisiaj zaczelo buczec na calego cykac, glosno bardzo. wylacza sie, ustaje ale rowniez podczac jazdy. Zauwazylem, moze to przypadek wylaczy si ewlaczy to buczenie gdy wlącze lub wylącze cos elektrcznego w samochodzie/okna, radio, klime etc. lub samo sie wlaczy i wylaczy. po przekreceniu kluczyka, raz buczy glosniej /dluzej raz krocej raz wcale.

Auto jest od pierwszego wlasciciela PL, serwisowane zawsze w aso. Dzwięk dobiega z okolic radia, jakby spod centralnej konsoli. i nie jest to wiatrak. Czy ktos mial do czynienia z podobnym przypadkiem? Jak to naprawic? czy ustanie to owo?

Pozdrawiam

Piotr

 

Legacy 2006 benzyna 2l bez t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej myslalem ze to od plyty cd lecz nie.za to reaguje to na impulsy typu zamkniecie drzwi wylaczanie wlaczanie stacyjki itp.czyli impulsy elektryczne w ukladzie. Zaczyna mnie to martwic i irytowac. myslalem ze to chwilowe;) ale chyba skonczy sie to wizyta w aso. Czy znacie jakis magikow dobrych specjalizujacych sie w Subaru.Opodal Warszawy moze Wolomina?poczekam jeszcze moze dobra dusze zaciekawi moj post i ktos bedzie wiedzial co to. Brzmi to jakby jakis potencjometr sie przycial jakby silownik mial jakis opor gdzies pod deska lub pod maska blisko konsoli. Nie mam nawigacji .

Pozdrawiam serdecznie

 

-- Pn paź 15, 2012 8:32 pm --

 

Hej myslalem ze to od plyty cd lecz nie.za to reaguje to na impulsy typu zamkniecie drzwi wylaczanie wlaczanie stacyjki itp.czyli impulsy elektryczne w ukladzie. Zaczyna mnie to martwic i irytowac. myslalem ze to chwilowe;) ale chyba skonczy sie to wizyta w aso. Czy znacie jakis magikow dobrych specjalizujacych sie w Subaru.Opodal Warszawy moze Wolomina?poczekam jeszcze moze dobra dusze zaciekawi moj post i ktos bedzie wiedzial co to. Brzmi to jakby jakis potencjometr sie przycial jakby silownik mial jakis opor gdzies pod deska lub pod maska blisko konsoli. Nie mam nawigacji .

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziwne odglosy takze dochodza ze srodka,po wylaczeniu stacyjki.Niezaleznie od tego,czy mam zalaczona klime,czy nie.To zauwazylem po kupnie auta,ale nie jest to irytujace,w moim aucie.Nie wiem,co to jest,byl juz o tym watek,ze to chyba od ukl. chlodzenia cos sie wylacza,zalacza i przelewa.Ja nie mam nawigacji,ani zmieniarki cd,po prostu cos bulgocze delikatnie.Subaru maja wiele dziwnych roziwazan technologicznych,wiec pewnie i ta dziwota jest dla tej marki,moze modelu charakterystyczna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie skontaktowac z jakims magikiem badz w ostatecznosci aso. brzmi to rzeczywiscie jak jakis przekaznik, badz cos z klimatyzacja ( nie wiem cz ymozna to wykluczyc gdyz dzieje sie to gdy klim ajest wylaczona ale jak cos jest zepsute to moze tez brzmiec gdy jest wylaczona), moze nalezy sie nia zajac, zrobic jakis jej przeglad. nie zostawie tego tak gdyz to po prostu wyje i buczy. nie zapowiada sie zeby przestalo. dam znac co i jak obserwujac jednoczesnie watek pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...