Skocz do zawartości

Literatura motoryzacyjna


maniek_zak

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio WRC3 na PS Vita i dostałem w preorderze 86-stronicowy album The History of EVOlution. Jego opis ze strony jest taki:

"Unikalny album pt. ‘The history of EVOlution’ poświęcony jednemu z najbardziej kultowych samochodów sportowych tj. Mitsubishi Lancerowi. Jest to kolekcjonerski album wydany przez firmę Mitsubishi z okazji premiery Lancera EVO X. To 86 stron o historii i teraźniejszości

jednego z najbardziej znanych sportowych samochodów świata. Album wydany jest na wysokiej jakości papierze, formatu 26cm x 36 cm. Jest to publikacja, którą każdy fan sportów samochodowych powinien mieć w swojej kolekcji."

Katalog_MITSU_WRC3bonus2.jpg

 

Jako, że nie jestem fanem EVOśki, to śmiało sprzedam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ówczesne warunki, albo cieszy się że w końcu mu telefon założyli

 

Hmmm... ale rozmowa mogła być kontrolowana... :P

 

 

Leon, widzę, że jak zwykle w dobrej formie. :wink:

 

-- 10 paź 2012, o 23:18 --

 

Biorąc pod uwagę ówczesne warunki, albo cieszy się że w końcu mu telefon założyli

 

Hmmm... ale rozmowa mogła być kontrolowana... :P

 

 

Leon, widzę, że jak zwykle w dobrej formie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominamy dawne, dobre książki, to warto przypomnieć "Podręcznik kierowcy amatora" Adama Słodowego, z którego jako dziecko nauczyłem się wszystkiego o samochodach (rewelacyjne ilustracje!). Ukazał się w wielu wydaniach, każde z nich jest naprawdę wartościowe, choć miejscami już nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...