Skocz do zawartości

Co z Plejadami w tym roku??????????


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no moze i jest ale znowu wielu rajdowcow to na forum chyba nie ma :wink:

 

a ja to co??

życie tułacza prowadzę, po Polsce jeżdżę, po Europie- poświęcam się dla tego sportu, a tu zero zrozumienia... :twisted:

Żartuję.

ale SIP-ek mógłby podać jakieś konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Konkrety - termin ustalony, tak jak cytowany w poprzednich wypowiedziach.

Tak naprawdę, to był on juz sygnalizowany na poprzednim Zlocie - po prostu lokalizacja czasowa w długim weekend dobrze została przyjęta (istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu).

 

Ponieważ większość użytkowników Subaru mieszka w ok. Warszawy, spełniamy przez lokalizację także postulat "oderwania" się od południa (także to było już zapowiadane na poprzednim Zlocie).

 

Dla fanów rajdów propozycja - po prostu wziąć tydzień wolnego, i nie wracać na południe :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. A nie tak?

 

Co ma biedny Azrael poradzić, że ma furę z epoki kadetta, a jak ją oklei numerami startowymi, to spokojnie może z kedettem startować na Dorocznym Dożynkowym Rajdzie o Puchar Sołtysa Świniokierza*? :mrgreen:

 

 

 

PS. Azrael - przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Nie bierz tego do siebie, plz 8).

 

 

* jest taka miejscowość 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ...ale sam kotler (guru marketingu ) mawia nie cytuje cie oczywiscie drogii przyjacielu :mrgreen: ze jak jakis plan nie idzie nalezy go zamknac i zrobic nowy

Azrael zacietym czlowiekiem jest jak janosik i widac ze nie chce skorzystac ze sprawdzonych mysli mych idoli tylko bedzie brnal w coraz wieksze gowno....szkoda :roll:

ps AZ i tak Cie podziwiam za wytrwalosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, są sytuacje z kórych każde wyjście jest kiepskie. Z mojej każde wygląda marnie, ale staram się podejmować wszelkie decyzje przy maksymalnej wiedzy i jak najbardizej racjonalnie także konsultując z rozsądnymi ludźmi. Może to jeszcze trochę potrać ale mam nadzieję ze objawią się efekty. Szkoda że kupiłem kupę szmelcu i kszkoda że się dałem parę razy oszukac na grubą kasę, ale niestety jestem łatwowierny, nie mam głowy do interesów itp. Za to nauczyłem się trochę dzięki temu i chyba na paru rzeczach się teraz znam jak nie znałbym sie gdyby sprawy potoczyły się inaczej. Czymś się muszę pocieszać. Wygląda na to że nie będę na Plejadach swoim samochodem, ale za to może będę autem od którego sporej liczbie maniaków oczy wypadną, nie swoim ale chociaż będzie śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...